Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

27 listopada 2023

Wyczuwalny zapach gazu. Na miejsce udała się straż pożarna

fot. archiwum

fot. archiwum

Wyczuwalny zapach gazu w powietrzu zaniepokoił #w poniedziałek mieszkańców jednego z domów w Ostrowie. Interweniowała straż pożarna.

W poniedziałek, 27 listopada przed godziną 17.00 straż została zaalarmowana o wyczuwalnym zapachu gazu. Woń mogła pochodzić ze zbiornika z gazem, który wykorzystywany był do ogrzewania domu. Na miejsce udały się trzy zastępy straży pożarnej. Na szczęście zagrożenie nie występowało. – Po przeprowadzeniu pomiarów nie stwierdzono żadnej nieszczelności. Mierniki nic nie wykazały – poinformował mł. bryg. Paweł Przybylski.

Ustalono, że zawór bezpieczeństwa mógł upuścić nieco gazu. Zalecono dokonanie przeglądu konserwacyjnego instalacji, aby mieć pewność, że działa ona prawidłowo.

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)