Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 maja 2024

"Wybudować, nie korzystać i zapomnieć...". Prośba o interwencję

fot. MM

fot. MM

Do naszej redakcji zwrócił się internauta, który jest oburzony #zaniedbanym terenem parku w Witosławiu.

Zdaniem mężczyzny miejsce to wymaga prac porządkowych, niezbędne jest wykoszenie wysokich traw i chwastów. Internauta prosi o interwencję w tej sprawie.

Poniżej treść nadesłanej wiadomości i zdjęcia.

Chciałem przypomnieć nowej radzie miejskiej, staremu burmistrzowi i reszcie urzędników, że jak coś się wybuduje to trzeba to potem utrzymać na jakimś standardzie. Jak widać na zdjęciu standardy mroteckie przypominają nakielskie. Wybudować, nie korzystać i zapomnieć... Dlatego proszę ludzi, którzy są przy władzy o interwencję i uprzątniecie terenu parku w Witosławiu. Mam nadzieję że w tym roku i w następnych latach nie trzeba będzie się upominać o wykaszanie traw i utrzymanie porządku. Czy urzędnikom wydaje się, że spędzanie czasu na ławce z pokrzywami to marzenie każdego obywatela gminy Mrocza? Chyba nie....

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 25 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (14) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (8)

  Gnojokok, w dniu 06-05-2024 13:31:04 napisał:

  "Stary Burmistrz" hm...Po tych słowach możesz zapomnieć,że ten się"przebudzi" i zanucić sobie możesz słowa piosnki tej.." Stary niedźwiedź mocno śpi Stary niedźwiedź mocno śpi My go nie zbudzimy bo się go boimy Jak się zbudzi to nas zje My go nie zbudzimy bo się go boimy Jak się zbudzi to nas zje..Pierwsza godzina niedźwiedź śpi Druga godzina niedźwiedź śpi Trzecia godzina niedźwiedź chrapie....

  odpowiedz

  • 1 (9)

  60, w dniu 06-05-2024 13:36:09 napisał:

  See Pan skoś sam

  odpowiedz

  • 8 (12)

  100, w dniu 06-05-2024 15:25:49 napisał:

  To se kurna podatków z każdego gówna nie pobierajcie to sam se skosze. A tak drogowy, gruntowy, dochodowy, wszędzie VAT, za psa, za deszczówkę, za wzrost wartości nieruchomości, cukrowy i ..uj wie jaki jeszcze

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (7)

  Mieszkaniec, w dniu 06-05-2024 19:36:49 napisał:

  Bierzcie kosy i działajcie,pewnie pan B uaktywnił się.Wam na tych wioskach to już całkiem się w głowach pomieszało.Tyle kasy i komu czemu ten park ma służyć?następna kasa wyrzucona w błoto.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Ambroży, w dniu 06-05-2024 19:48:57 napisał:

  Nie pań jakiś B tylko wędkarz co sobie tam na ryby chodzi i ogląda lokalnych gamoni i kłusowników-mięsiarzy bo ja tylko po parę rybek na patelnie. I podziwia lokalną władzę jako zachłanne świnie co nic nie robią, a dieta się należy jak świni siodło

  odpowiedz

  • 3 (3)

  JK, w dniu 06-05-2024 21:18:56 napisał:

  Wstyd Panie Burmistrzu, wstyd radni, wstyd Pani Sołtys.

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Xx, w dniu 06-05-2024 21:49:12 napisał:

  To prawda, że odwołano kierownika armiru w Nakle?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Ingwe, w dniu 07-05-2024 07:13:20 napisał:

  Tak właśnie działają pieniądze z UE. Jak za komuny, budujemy nikomu niepotrzebne rzeczy, byle wydać forsę. Słyszeliście o dofinansowaniu unijnym na jakiś inwestycji typu zakład pracy?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  ...., w dniu 07-05-2024 10:38:59 napisał:

  jak owołali kierownika to musieli mu załątwić lepszą posadę, pamiętacie jak odszedłz mroteckiego ratusza do arimr? 3 miesiące stało nieobstawione stanowisko arimr bo czekali na wypowiedzenie umowy sławka

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Robert, w dniu 31-05-2024 15:32:17 napisał:

  Drogi internauto.Jeśli chcesz zakomunikować wszem i wobec o stanie parku,to idź do odpowiednich służb odpowiedzialnych na stan tegoż miejsca.Masz panią sołtys.Możesz podejść i prosto w oczy powiedzieć co myślisz i podsunąć pomysł,rozwiązanie.Bardzo nie ładnie z twojej strony ,że robisz burzę w słoneczny dzień.Nie masz jaj,aby się wypowiedzieć.Odważny jesteś tylko w ten sposób, wysyłając donos i ogłaszając wszem i wobec co ci się nie podoba.Jestem bardzo często gościem w wyżej wymienionej miejscowości i muszę przyznać,że jest to najbardziej urokliwe miejsce jakie kiedykolwiek odwiedziłem,mimo wysokiej trawy.Do twojej informacji w na tym urokliwym miejscu rośnie wiele leczniczych roślin o których zapewne ty nie masz pojęcia.Niektóre z nich są nawet pod ochroną,ale to już zapewne ci lata nie napiszę gdzie.Jeśli masz ochotę na konfrontację to zapewne dotrzesz do mnie tak szybko jak napisałeś do portalu z wielkimi pretensjami do wszystkich tych ,którzy są ducha Bogu winni. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Witosławia i życzę wszystkiego dobrego.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Mieszkaniec , w dniu 31-05-2024 15:54:28 napisał:

  Mam pytanie do autora głosu.Dlaczego nie rozwiązujecie problemów wyżej wymienionych i innych z obecną panią sołtys.Powinniscie współpracować i zgłaszać problemy z jaką boryka się daną wieś.Nie rozmawiać między sobą co,kto, z kim i kiedy lecz zgłaszać problemy i ewentualne rozwiązania.Współpraca równa się efekt.Jeśli są przesłanki co do rezultatów ,swoje propozycje zgłaszać do p.sołtys na piśmie.Jesli to nie daje rezultatów zebrać podpisy i zgłosił do władz w Mroczy o odwołanie sołtysa.To jest ostateczne rozwiązanie.Przede wszystkim powinniście brać czynny udział w zebraniach i wtedy poruszać tematy między innymi o czystości i dbaniu o mienie wspólne.Z tego co się orientuję to nawet nie chcecie wydać gościa ,który pomalował przystanek.Tak właśnie współpracujecie z panią sołtys.A tu dla większej waszej świadomości współpracy ,to pani sołtys szuka tegoż artysty.Mam nadzieję,że go znajdzie ,a jego rodzice pokryją koszty za doprowadzenie przystanku do stanu sprzed występkom pseudo artysty.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)