Dziś mamy 14 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

15 lutego 2024

Wspólnie bawiło się 200 osób. Koncert Wojciecha Cugowskiego

fot. MGOKiR w Mroczy

fot. MGOKiR w Mroczy

Wojtek Cugowski – ceniony w branży muzycznej gitarzysta, multiinstrumentalista, #wokalista obdarzony niezwykle melodyjnym głosem, kompozytor, autor tekstów, aranżer, znawca i wielbiciel rasowego rocka, zawitał do Mroczy do Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy.

Ośrodek Kultury Mrocza zaprosił go ponownie, po jedenastu latach. Licznych gości przywitała dyrektor Małgorzata Papała. Najmłodszy uczestnik koncertu miał 7 lat, najstarszy ponad 70. Publiczność dopisała, bawiło się razem z nami 200 osób.

Gitarowy spektakl, pełen dobrych, mocnych dźwięków poprowadził Wojtek Cugowski. Dwóch wytrawnych muzyków połączyło siły w niezwykłym akustycznym duecie. Koncert na wokal i dwie gitary: Wojtek Cugowski i Bartek Jończyk.

W 2001 r. Wojtek z bratem Piotrem stworzyli grupę Bracia. Utwory z tego okresu także wybrzmiały na mroteckiej scenie. W swojej historii Wojtek działał z wieloma uznanymi artystami, zespołami i wykonawcami. Twórczo współpracował także ze swoim ojcem, Krzysztofem Cugowskim. Ich działania zaowocowały płytą „Zaklęty krąg”. Po przebojowej trasie projektu Cugowscy, Wojtek postanowił wrócić do korzeni i ponownie stanąć na scenie jako wokalista. Ze znawstwem i lekkością balansuje miedzy stylowym rockiem i bluesowymi klimatami. Czego doświadczyliśmy 14 lutego w Mroczy.

Dwie, podwójne wejściówki na koncert Cugowskiego, wygrane w radiowej audycji Radia Pik, zdobyli Agata z osobą towarzyszącą oraz Tomasz z osobą towarzyszącą. Gratulujemy!

Źródło: MGOKiR w Mroczy

Oceń artykuł: 19 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    kula, w dniu 17-02-2024 00:49:08 napisał:

    KRAJ PORAZKA JUZ NAWET DZIECI TO MOWIA MOJE I SASIADOW

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)