Dziś mamy 17 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

09 lutego 2018

Wspólna zabawa karnawałowa. Tematem przewodnim były hawajskie klimaty

fot. Martyna Górska

fot. Martyna Górska

Zbliża się koniec karnawału, więc to ostatnia szansa, by wziąć udział w balu. W tłusty #czwartek instytucje: Środowiskowy Dom Samopomocy i Warsztat Terapii Zajęciowej zorganizowały pierwszą wspólną zabawę karnawałową w Nakielskim Ośrodku Kultury.

Tradycyjnie na imprezie nie zabrakło pączków i faworków. Tematem przewodnim imprezy były hawajskie klimaty. Dekoracje, muzyka i atmosfera wprowadzały w słoneczny nastrój. Dużym zainteresowaniem cieszyła się „fotoramka”, która integrowała obie społeczności. Uczestnicy imprezy dziękują dyrektorowi Michałowi Dubkowskiemu za udostępnienie pomieszczeń w Nakielskim Ośrodku Kultury.

materiał: Martyna Górska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 37 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Zajęcia lotnicze. Sprzyjające warunki pogodowe

Od kilku dni sprzyjające warunki pogodowe umożliwiły przeprowadzenie #zajęć lotniczych w JRS Kowalewko.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)