Dziś mamy 24 lutego 2024, sobota, imieniny obchodzą:

02 września 2022

Witaj szkoło! Szczególnie ciepło przywitano nowych uczniów

fot. pow.

fot. pow.

1 września o godzinie 9:00 spotkaliśmy się przed budynkiem#szkoły im. Przyjaciół Przyrody w Występie, aby rozpocząć nowy rok szkolny. Wielu uczniom, zwłaszcza pierwszoklasistom, towarzyszyli rodzice.

Wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Państwowy. Programem artystycznym przywitali nas uczniowie klasy III pod kierunkiem Pani Eweliny Gondek.

Wszystkich bardzo serdecznie przywitała Pani Dyrektor Iwona Szopińska. Szczególnie ciepło przywitani zostali pierwszoklasiści oraz nowi uczniowie, którzy dołączyli do klas starszych.

Minutą ciszy upamiętniliśmy rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor podkreśliła, że w naszej szkole najważniejsze jest zdobywanie wiedzy i umiejętności w atmosferze wzajemnej życzliwości i sympatii.

Pamiętajmy o tym przez cały rok!

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)