Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

24 listopada 2023

Warsztaty kosmetologii. Spotkanie wywarło na licealistkach duże wrażenie

fot. powierzone

fot. powierzone

22 listopada uczennice klas #2 bch A i 2 bch B I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego uczestniczyły w warsztatach kosmetologii w Studiu Stylizacji i Urody pani Jolanty Madaj. Warsztaty były jedną z form edukacji Festiwalu Kultury i Sztuki organizowanego w I LO.

Spotkanie to przerosło najśmielsze oczekiwania licealistek i wywarło na nich ogromne wrażenie, ponieważ każda z uczestniczek warsztatów mogła na własnej skórze poznać tajniki kosmetologii, korzystając z dostępnych usług takich jak hennowanie brwi, manicure, przycinanie i modelowanie włosów, makijaż oraz zabiegi na cellulit czy tkankę tłuszczową.

Profesjonalny personel z przyjemnością odpowiadał na każde zadane pytanie, poszerzając zakres wiedzy z biologii, chemii, trychologii czy kosmetologii estetycznej. Po ponad dwóch owocnie spędzonych godzinach na licealistki czekał poczęstunek w postaci pizzy, herbaty i słodkości.

Uczennice dziękują Pani Jolancie Madaj za zorganizowanie tej niezwykłej przygody, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.  Dziękują także wszystkim Paniom ze Studia Stylizacji i Urody za podzielenie się pasją do kosmetologii oraz za każdą, nawet najmniejszą przeprowadzoną metamorfozę dającą uczennicom powód do uśmiechu.

Materiał: Lena Kucharzewska II bch A / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)