Dziś mamy 14 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2023

Voucher na lot motolotnią. Wylicytuj i pomóż w leczeniu 2-letniej Klaudii

fot. powierzone

fot. powierzone

Jednostka Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku pragnie przeznaczyć na licytację dla# Klaudii Voucher na lot motolotnią.

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń a przy tym pięknych widoków to coś dla Ciebie. A może szukasz pomysłu na oryginalny prezent, który na długo zostanie w pamięci? Bliska osoba lubi adrenalinę i dreszczyk emocji? Jeśli tak, to taki ekstremalny prezent jak lot motolotnią może okazać się doskonałym upominkiem. To także możliwość podziwiania wspaniałych widoków i zabudowań z niecodziennej perspektywy. Prezent świetnie sprawdzi się jako jedna z atrakcji wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Voucher można wręczyć również z okazji urodzin lub rocznicy, a także sprezentować samemu sobie. Serdecznie zachęcamy do licytacji gdyż każda złotówka przeznaczona jest na szczytny cel – leczenie małej Klaudii. Razem możemy sprawić, aby Jej życie było lepsze.

Zapraszamy na loty motolotnią: Pilot Krzysztof Tel.886450857

Zaczynamy od 250zł. Koniec licytacji 03.07.23 godz 21. Jednostka Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku. Dziękujemy.

Klaudia urodziła się z Zespołem Turnera. Jest to nieuleczalna choroba genetyczna powodująca szereg chorób i dolegliwości współistniejących. Jedynie niektóre można leczyć i tym samym choć trochę poprawić jej jakość życia i funkcjonowania. Zbieramy pieniążki na leczenie, które pomoże jej samodzielnie funkcjonować.

Prowadzimy licytacje na Facebooku (Motylki dzieciom-Licytacje). Prosimy o pomoc. Razem możemy sprawić, aby jej życie było lepsze.

Link to zrzutki - https://www.siepomaga.pl/klaudia-politowska

Materiał: www.jrs-kowalewko.pl 

Oceń artykuł: 28 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Man, w dniu 28-06-2023 23:49:52 napisał:

    Wpłacone bez licytacji, niech kruszynka zdrowieje

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Budowa hal
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)