Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

19 lutego 2024

"Uszyj z nami bałwanka". Rodzinne warsztaty plastyczne w NOK-u

fot. NOK

fot. NOK

17 lutego w Nakielskim Ośrodku Kultury odbyły się# rodzinne warsztaty plastyczne, zatytułowane "Uszyj z nami bałwanka".

Dzieci wraz z opiekunami spróbowały swoich sił, szyjąc maskotkę. Jak się okazało igła i nitka nie taka straszna i wszyscy z niewielką pomocą rodziców stworzyli przepiękne bałwanki, do zrobienia których potrzebne były tylko skarpety i kilka drobiazgów, takich jak koraliki, pomponiki czy druciki kreatywne.  Już niebawem odbędą się warsztaty wielkanocne, na które serdecznie zapraszamy."

Materiał: Roma Janka / Nakielski Ośrodek Kultury

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)