Dziś mamy 31 stycznia 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2022

Uroczystość na nakielskiej przystani. Poznajmy Wolontariuszy Roku!

fot. MM

fot. MM

We wtorkowe popołudnie w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem wolontariuszy. #Była to idealna okazja do wręczenia pamiątkowych statuetek oraz tytułów „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego”, które każdego roku nadawane są przez Zarząd Powiatu Nakielskiego.

Po przywitaniu gości przez starostę nakielskiego Tadeusza Sobola, przed zgromadzonymi w sali gośćmi wystąpił zespół Svahy w składzie Małgorzata Żurańska-Wilkowska, Ewa Pater oraz Patrycja Cywińska-Gacka. Ich niebanalny występ wywarł na słuchaczach ogromne wrażenie.

Następnie starosta nakielski Tadeusz Sobol, wicestarosta Tomasz Miłowski oraz dyrektor Wydziału Rozwoju starostwa powiatowego w Nakle Agnieszka Heftowicz wręczyli poszczególnym wolontariuszom listy gratulacyjne oraz wyjątkowe statuetki „Wolontariusza Roku Powiatu Nakielskiego”.

Prezentujemy listę wyróżnionych:

Tytuły indywidualne: Alicja Maison, Agata Koselke, Patrycja Szweda, Wiktoria Kołcz, Wiktoria Kamińska, Mateusz Konicki, Miriam Barczykowska, Wiktoria Karmowska, Marzena Lewandowska-Tomczak, Alicja Kaniewska, Marika Łasa, Marta Mizdalska, Martyna Muzalewska, Maciej Zabieralski, Zuzanna Lemańska, Elżbieta Katafiasz, Ewa Bura, Kasjan Walczak, Katarzyna Sobczak, Klaudia Kauc, Agnieszka Wróblewska, Zuzanna Wojtera, Maciej Wlazły, Magdalena Kawecka, Kornelia Wach, Weronika Kruszka oraz Piotr Golecki.

Tytuły zespołowe: Jakub i Nadia Ciszewscy, Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, Członkowie Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół w Szubinie, Koło Gospodyń Wiejskich w Królikowie oraz Ochotnicza Straż Pożarna Jednostka Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku.

Oceń artykuł: 44 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Alfa, w dniu 06-12-2022 23:11:11 napisał:

  Jakie grube i siwe te nasze starosty, a może czas na emerytury

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Paterek, w dniu 06-12-2022 23:57:44 napisał:

  Wszystko pięknie tylko niepotrzebnie zaproszo kierującego się głównie mamoną i osobistym interesem Miłowskiego

  odpowiedz

  • -1 (3)

  +, w dniu 07-12-2022 07:07:09 napisał:

  jaki blichtr takie ćmy

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Felcio, w dniu 07-12-2022 08:44:54 napisał:

  A te pseudo strażaki to co tam robiły? Że niby za co dostali to wyróżnienie? Im się nic nie należy.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Jurek, w dniu 07-12-2022 11:32:25 napisał:

  Felcio Tobie to się chyba nie należy dostęp do internetu

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Kowalewko, w dniu 07-12-2022 12:37:40 napisał:

  Felcio jak to za co za pomoc Ukrainie, która wysyła nam dwie rakiety i udaje że to Rosja żeby wyciągnąć nas w wojnę i żadnego słowa przepraszam dla kraju i rodzin zmarłych.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Janek, w dniu 07-12-2022 13:26:56 napisał:

  Felcio wygogluj spbie znaczenie słowa wolontariusz to się dowiesz za co się dostaje takie wyróżnienia

  odpowiedz

  • 2 (2)

  AA, w dniu 07-12-2022 19:27:40 napisał:

  Niektórzy to nie wiem za co.jakas jedna mała akcja raz staneli pod sklepem z puszka i od razu wielki wolontariusz.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Anita, w dniu 07-12-2022 20:17:43 napisał:

  Przydałaby się kuracja odchudzająca.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bombka plastikowa ze zdjęciem
19,90PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)