Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

24 maja 2024
Wiadomości z regionu

Ukrywał w piwnicy ponad 3,5 kg narkotyków. Mężczyzna trafił do aresztu

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 42-latek #zatrzymany przez kryminalnych z bydgoskiej komendy miejskiej. Mężczyzna miał w piwnicy oraz mieszkaniu ponad 3,5 kilograma narkotyków- amfetaminy oraz kryształu. Bydgoszczanin odpowie za posiadanie znacznej ilości zabronionych środków.

Wszystko zaczęło się od ustaleń policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Wynikało z nich, że 42-letni bydgoszczanin może mieć związek z przestępczością narkotykową. By to potwierdzić w miniony wtorek (21.05.2024) pojechali do jego miejsca zamieszkania na osiedlu Okole. Dojeżdżając tam zauważyli podejrzewanego wchodzącego do, znajdującego się nieopodal, sklepu spożywczego. Natychmiast skierowali tam swoje kroki. Gdy ten zauważył policjantów stał się agresywny i próbował uciec. To jednak mu się nie udało. Następnie razem z nim policjanci poszli do jego miejsca zamieszkania. Sprawdzili również użytkowaną przez niego piwnicę. To w niej zabezpieczyli większość ujawnionych środków zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Łącznie to 12 różnych wagowo worków z zawartością ponad 3,3 kilograma amfetaminy, co potwierdziły wstępne badania, a także 260 gramami kryształu. Wszystkie substancje trafiły do policyjnego laboratorium kryminalistycznego.

Ich właściciel został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Tam oczekiwał na przedstawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Wczoraj (23.05.2024) policjanci oraz prokurator skierowali wniosek o zastosowanie izolacyjnego środka zapobiegawczego. Sędzia, po zapoznaniu się z aktami sprawy i przesłuchaniu mężczyzny, aresztował go tymczasowo na najbliższe 3 miesiące.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Materiał: kom. Lidia Kowalska / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Indor, w dniu 24-05-2024 15:00:05 napisał:

  Szatan?

  odpowiedz

  • -1 (7)

  Cb, w dniu 24-05-2024 17:39:58 napisał:

  Elektorat tłuska.

  odpowiedz

  • -1 (1)

  szlug, w dniu 25-05-2024 12:54:43 napisał:

  Powinien lepiej zabezpieczyć towar. Przecież przy tych opadach mogło mu zalać piwnicę.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  rodzic, w dniu 26-05-2024 18:34:15 napisał:

  Bezwzględne wyroki dla producentów i dilerów,zabójcy są wśród nas,konfiskata mienia obowiązkowa,

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)