Dziś mamy 1 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

23 marca 2023

Uczniowie uczcili pierwszy dzień wiosny. Kolorowe stroje, taniec i śpiew

fot. powierzone

fot. powierzone

21 marca uczniowie przyszli do szkoły ubrani kolorowo, wesoło i wiosennie#, wszak to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

Również tego dnia klasy młodsze mogły obejrzeć radosną, kolorową akademię, którą przygotowały dzieci z klasy Ia ze swoimi paniami. Pięknie przebrane dzieci m.in. w postaci bocianów, żabki czy wiosny przywitały wiosnę śpiewem, tańcem i wesołymi tekstami. Wszystkim udzielił się radosny nastrój, pogoda również dopisała. Oby wiosna nareszcie zawitała na dobre!

Materiał: L. Grabarkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)