Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2024

Szkoła zamieniła się w centrum zabawy. Dzień Dziecka pełen atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Wiele powodów do uśmiechu mieli w miniony wtorek uczniowie Zespołu Szkół #Specjalnych w Karnowie, którzy świętowali Dzień Dziecka.

Już od samego rana na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Szkoła zamieniła się w prawdziwe centrum zabawy. Ogromną popularnością cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, na których dzieci mogły się wyszaleć. Śmiech i radość unosiły się w powietrzu, a kolejki do dmuchańców zdawały się nie mieć końca. W centrum uwagi znalazł się również animator, który zarażał wszystkich swoją energią i pomysłowością. Prowadził różnorodne gry i zabawy, w których chętnie uczestniczyły dzieci m.in. skoki w workach, mega bańki, przeciąganie liny, budowanie ogromnej wieży z gigantycznych klocków. Dzięki niemu, nikt nie miał czasu na nudę, a zabawa trwała w najlepsze. Jednym z punktów programu był taniec Zumba. Pod okiem instruktora pana Marcina Gąsiorowskiego, dzieci oraz nauczyciele tańczyli w rytm energetycznej muzyki.     

Na specjalnie przygotowanych stanowiskach dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy oraz tatuaży. Nauczyciele tworzyli prawdziwe dzieła sztuki. Każde dziecko mogło poczuć się wyjątkowo i oryginalnie. Dzieci mogły również delektować się różnorodnymi przekąskami przygotowanymi przez Granda Bistro & Restaurant. Największym powodzeniem cieszyły się popcorn i wata cukrowa, które były dostępne przez cały dzień. Te słodkie przysmaki dodawały energii do dalszej zabawy i były doskonałym uzupełnieniem radosnego dnia.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować za dobre serca i pomoc w zorganizowaniu naszym pociechom wspaniałego Dnia Dziecka:

• Panu Marcinowi Gąsiorowskiemu Planeta Świetnej Zabawy
• Granda Bistro & Restaurant
• Kołu Gospodyń Wiejskich w Olszewce
• Rodzicom za wkład w niniejsze przedsięwzięcie

Materiał: Katarzyna Jedlinska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)