Dziś mamy 29 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2022

Świąteczne dekoracje z gliny. Uczniowie z wizytą w muzeum

fot. T. Pasieka

fot. T. Pasieka

Co można robić w muzeum w przeddzień Mikołajek (5 grudnia 2022 r.)? Już śpieszymy z odpowiedzią, otóż można na przykład wykonać# świąteczne dekoracje z gliny.

Tak też uczynili uczniowie klasy I z Zespołu Szklono - Przedszkolnego Nr 4 w Nakle nad Notecią. Dzieci wykonały z gliny talerzyki w kształcie choinek oraz zawieszki na choinki. Zajęcia poprowadził pracownik muzeum Krzysztof K. Przygoda.

Marteriał: Tomasz Pasieka / Muzeum Ziemi Krajeńskiej

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)