Dziś mamy 11 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 sierpnia 2023

Stracili dorobek całego życia. "Siostra cudem uszła z życiem"

fot. powierzone

fot. powierzone

W jedną noc stracili dach nad głową i dorobek całego swojego #życia. Uruchomiona została zbiórka pieniędzy dla jednej z rodzin z Nakła poszkodowanej w pożarze kamienicy.

Do pożaru doszło w nocy z piątku na sobotę na nakielskim Rynku. Pisaliśmy o tym tutaj. Zbiórkę na stronie pomagam.pl uruchomił Bartek Gill, brat poszkodowanej. Mężczyzna zwraca się z apelem o pomoc.

- W wyniku pożaru moja siostra z córeczką 4-letnią i mężem straciła swój dom, na który pracowali całe życie. Została z niczym, pożar zajął cały budynek. Tak jak była ubrana w piżamę tak wyszła, cudem uszła z życiem - informuje brat kobiety poszkodowanej w pożarze.  - Słyszała tylko krzyki, później tylko rzucaj dziecko z okna.  Klatka była cała zadymiona, nie było ucieczki. Prawdopodobnie nigdy tam nie wróci. Wstępną decyzją inspektora budowlanego jest rozbiórka całego piętra, w którym było mieszkanie mojej siostry. Proszę Was ludzi o dużych sercach o pomoc, aby moja siostra mogła mieć znowu swoje 4-kąty- dodaje.

Poniżej link do zbiórki:

https://pomagam.pl/9ba3cb

Oceń artykuł: 27 19

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 6 (18)

    Ewa, w dniu 28-08-2023 17:48:33 napisał:

    Ciekawe ile się dorzuci kościół ? Zapewne nie zostawi swoich parafian w potrzebie .

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Konstrukcje stalowe
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
0

Sprawdzono zabawki dźwiękowe. Czy wszystkie są bezpieczne?

Sprawdziliśmy bezpieczeństwo 50 zabawek dźwiękowych oraz #41 interaktywnych dla dzieci do lat 3 – m.in. poziom wydawanego dźwięku, małe części, właściwości mechaniczne i fizyczne, oznakowanie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola produktów oferowanych luzem. Nieprawidowości w 83 sklepach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych #(IJHARS) przedstawia wyniki przeprowadzonej w II kwartale 2023 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej oferowanych luzem: mięs, przetworów mięsnych (kiełbas i wędzonek) oraz serów żółtych.

(czytaj więcej)
0

Programowanie to świetna zabawa. Jak rozpocząć naukę kodowania?

Szukasz mądrej rozrywki na długie jesienne wieczory dla siebie i swoich dzieci? Zacznijcie #programować! Niezależnie od tego, ile macie lat, na naukę kodowania nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Podpowiadamy, jak zacząć.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)