Dziś mamy 14 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

26 lutego 2024
Wiadomości z regionu

Skarpety i bokserki podrobionych firm. 20-latek usłyszał zarzuty

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policjanci Wydziału Kryminalnego# z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zatrzymali mężczyznę, który na terenie targowiska przy ulicy Glinki w Bydgoszczy sprzedawał odzież renomowanych firm z podrobionymi znakami towarowymi. 20-latek usłyszał łącznie 14 zarzutów.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn ustalili, że na targowisku przy ulicy Glinki w Bydgoszczy, 20-letni mieszkaniec Poznania, może sprzedawać odzież z podrobionymi znakami towarowymi. By to sprawdzić pojechali tam wczoraj (25.02.2024). Na weryfikację swoich podejrzeń nie musieli długo czekać. Podejrzewanego mężczyznę zauważyli, przy jednym ze straganów, na ulicy Magnuszewskiej, sprzedającego męskie bokserki oraz skarpety. Przeprowadzone przeszukanie miejsca prowadzenia przez niego handlu potwierdziło nielegalny proceder.

Mężczyzna oferował do sprzedaży bieliznę renomowanych firm z podrobionymi znakami towarowymi. Kryminalni zatrzymali 20-latka oraz zabezpieczyli wprowadzone do obrotu ubrania, których szacunkowa wartość wyniosła niemal 14 tysięcy złotych. Było to 719 sztuk skarpet oraz męskich bokserek różnych marek.

Mieszkaniec Poznania usłyszał 14 zarzutów z Ustawy Prawo Własności Przemysłowej. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 11 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 4 (8)

    szmalcownik z szaberka, w dniu 26-02-2024 20:58:10 napisał:

    Przekazać walczącej Ukrainie-w tym żołnierzom,rodzinom z dziećmi itd.Mam nadzieję,że nikt z decydentów urzędowych nie wykaże się służbową nadgorliwością,bezdusznością i nie przeznaczy do zniszczenia.Liczę,że na wysokości zadania stanie Sąd i podejmie jedyną słuszną decyzję jaką w obecnej sytuacji można podjąć.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Budowa hal
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)