Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

15 listopada 2017

ŚROKA po raz piąty. Tematem tegorocznego przeglądu były podróże

fot. MM

fot. MM

15 listopada miała miejsce kolejna, piąta już edycja Nakielskiego Przeglądu Kabaretowego # Środowiskowych Domów Samopomocy ŚROKA 2017. W tym roku można było podziwiać występy aż 14 zespołów z ośrodków wsparcia.

Na początku przywitano uczestników oraz zaproszonych gości, wśród których znalazł się m.in. starosta nakielski Tomasz Miłowski oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Marek Durałek.

Następnie rozpoczęły się występy. W tym roku Nakielski Ośrodek Kultury gościł po raz pierwszy gościł środowiskowe domy z Wonorza, Tucholi oraz Grudziądza. Ponadto na scenie zaprezentowały zespoły z Nakła, Chojnic, Solca Kujawskiego, Janikowa, Gądecza, Wałcza, Więcborka, Gniewkowa oraz Barcina. Widzowie zebrani w Sali kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury mogli liczyć na sporą dawkę śmiechu podczas trwania występów, pomiędzy którymi zostawały rozlosowane nagrody przeznaczone dla członków środowiskowych domów.

Na samym końcu odbyło się głosowanie, w którym wzięli udział wszyscy uczestnicy. Każdy zespół miał do rozdysponowania 3 głosy. W ostatecznym rozrachunku zwyciężył ŚDS Gądecz, którego skecz pod tytułem „W pociągu” spodobał się uczestnikom oraz widowni najbardziej. Tuż za nim uplasował się ŚDS Chojnice, prezentując skecz o nazwie „Podróże małe i duże”. Dla zwycięzców czekała specjalna nagroda: 2-godzinny rejs statkiem „Jadwiga”, zaś wszystkim zespołom, które uczestniczyły w imprezie, wręczono pamiątkowe upominki.

Oceń artykuł: 17 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (12)

  Prawdziwy PSL, w dniu 15-11-2017 19:33:51 napisał:

  Przypomnijmy. Bez konkursu na stanowisku kierownika ŚDŚ została zatrudniona osoba bez kwalifikacji łamiąc tym.samym prawo. Wcześniej synowa Miłowskiego została zatrudniona bez konkursu w PCPR. Bez konkursu zatrudniono także kierownika Zespolu w PCPR który był pełnomocnikiem wyborczym PSL w ostatnich wyborach samorządowych, osobę bez wymaganego doświadczenia . W lipcu zatrudniono w PCPR kolejnego członka PSL. We wrześniu nowym zastępca dyrektora powiatowej Szkoły Specjalnej została córka członka zarządu powiatu (Jana Kominiaka) pani Kominiak - Ulatowska. Dyrektorem Urzedu Pracy jest zięć Kominiaka, Przemysław Ulatowski. W 2016 r kierownikiem w szkole powiatowej - Staszicu została żona wicestarosty Kindermana. Mało dowodów na dziwne zatrudnienia koalicji PSL - PO?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (3)
  • 0 (0)

  Boniu, w dniu 16-11-2017 21:23:36 napisał:

  Brawa dla organizatorów! Zaś wielki minus dla punktujących! Każdy najlepiej zapamiętał występ uczestników z Chojnic i dla nich największe brawa!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Gość, w dniu 19-11-2017 13:28:23 napisał:

  Pani Katarzyna stażystka świetnie daje sobie radę i miejmy nadzieję, że ktoś taki z zapałem i energią do pracy zostanie zatrudniony. :)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Konstrukcje stalowe
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Ćwiczenia strażaków w Szczecinie. Doskonały obiekt do nauki

W ramach zawartego porozumienia o współpracy #z Politechniką Szczecińską ratownicy OSP JRS wzięli udział w ćwiczeniach zorganizowanych w Akademickim Centrum Szkoleniowym MUSTC.

(czytaj więcej)
0

Edukacyjny piknik z okazji Dnia Ziemi. Wstęp bezpłatny

22 kwietnia 2024 r. po raz pięćdziesiąty czwarty obchodzimy# Dzień Ziemi. To święto ekologiczne, które w tym roku promowane jest hasłem: Planeta kontra plastik. W ramach obchodów Główny Inspektorat Ochrony Środowiska jest współorganizatorem edukacyjnego pikniku na terenie Państwowego Instytutu Geologicznego – PIB.

(czytaj więcej)