Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

14 lutego 2024

"Randka w ciemno z ... książką". Oferta walentynkowa dla czytelników

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

Z okazji Dnia Zakochanych Wypożyczalnia Książek #dla Dorosłych przygotowała specjalną ofertę walentynkową, pt. „Randka w ciemno z … książką”.

Na czytelników czeka regał z pięknie zapakowanymi i przyozdobionymi w serca książkami o miłości. Każdy czytelnik może wypożyczyć książkę w ciemno - bez rekomendacji, bez czytania recenzji, nie sugerując się autorem i okładką oraz gatunkiem literackim.

W bibliotece znalazły się również serduszka z aforyzmami oraz ręcznie robione zakładki z cytatami o miłości i uczuciach. Oprawy świętowaniu dodała walentynkowa dekoracja, którą można oglądać w oknach naszej biblioteki. W tym dniu na każdego czytelnika czeka także słodka niespodzianka.

Materiał: Natalia Warzybok / PiMBP w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)