Dziś mamy 13 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

28 lutego 2024
Wiadomości z regionu

Przekroczył prędkość o 86 km/h. Podwójny mandat dla kierowcy citroena

fot. KPP Wągrowiec

fot. KPP Wągrowiec

Słoneczne dni i suche nawierzchnie dróg, z jakimi kierowcy #mieli do czynienia w ub. weekend poprawiły komfort podróżowania. Dobre warunki drogowe nie powinny jednak iść w parze z łamaniem przepisów. Skutki takiego zachowania bywają bardzo dotkliwe.

W sobotnie popołudnie kierujący Citroenem 55-latek został zatrzymany do kontroli przez policjantów wykonujących pomiary prędkości w miejscowości Dąbrowa k. Damasławka.

Kierujący z Wapna przekroczył dopuszczalną prędkość o 86 km/h, z uwagi na to że popełnił to wykroczenie po raz kolejny w ciągu dwóch lat (tzw. recydywa), policjanci nałożyli na niego mandat w podwójnej wysokości.

Oprócz mandatu w wysokości 5000 złotych, mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy, a na jego koncie pojawiło się 15 punktów karnych.

Materiał: asp. Dominik Zieliński / KPP Wągrowiec

Oceń artykuł: 18 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (11)

  Mieszkaniec, w dniu 29-02-2024 08:08:10 napisał:

  Przepisy mające na celu wyciąganie od kierowców pieniądze.. wprowadzone zmiany za rządu kaczej mafii...

  odpowiedz

  • 1 (3)

  driver, w dniu 01-03-2024 04:59:35 napisał:

  super może przez kieszeń po rozum debile zmądrzeją , a za trzecim razem takim baranom konfiskata samochodu nie bacząc czyj to samochód i na kogo rejestrowany i to jeszcze będzie miał dodatkowe koszty ,nie ma litości na takich bezmózgowców-widzę jak ich ten wpis zaboli

  odpowiedz

  • 0 (2)

  zgodnie z przepisami, w dniu 01-03-2024 09:18:46 napisał:

  Może 5 tyś zmusi do myślenia

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytoriasów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)