Dziś mamy 3 października 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 lipca 2022

Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę. Powstały kolorowe obrazki

fot. powierzone

fot. powierzone

W czwartek do Biblioteki Dziecięcej przybyły dzieci z # Przedszkola „Wesoła Piątka”.

Było to spotkanie wakacyjne, więc nie mogło zabraknąć Kubusia Puchatka, który wraz z przyjaciółmi przeprowadzał „Letnie zabawy”. Po wysłuchaniu bajeczki, dzieci wykonały pracę plastyczną pod hasłem: „Moja wakacyjna przygoda”. Powstały piękne kolorowe obrazki.

materiał: Anna Splitt/ PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.


Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)