Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2023

Prace licealistek nagrodzone. Uczennice Krzywoustego laureatkami konkursu

fot. powierzone

fot. powierzone

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego# im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią, Oliwia Kaniewska i Anna Koniec, zostały laureatkami Konkursu „Dzień po dniu. Powstanie Wielkopolskie na Pałukach i Krajnie”.

Uroczysta gala odbyła się 3 grudnia w Muzeum Ziemi Szubińskiej, które było organizatorem konkursu. W kategorii szkół ponadpodstawowych I miejsce zajęła Oliwia Kaniewska z klasy II hum, a II miejsce Anna Koniec z klasy I bch B, których opiekunem była pani Violetta Hejza.

Uczennice przygotowały prace plastyczne nawiązujące do wydarzeń z Powstania Wielkopolskiego w naszym regionie. Podsumowaniu konkursu towarzyszyła wystawa nagrodzonych prac w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Utalentowanym uczennicom należą się gratulacje.

Materiał: Violetta Hejza / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)