Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

29 listopada 2023

Pożar w budynku mieszkalnym. Jedna osoba poszkodowana

fot. MaG

fot. MaG

W środę, 29 listopada w godzinach popołudniowych# w jednym z mieszkań w Grocholinie doszło do pożaru. W zdarzeniu ucierpiał mężczyzna.

Służby zostały wezwane do pożaru w budynku typu bliźniak krótko przed godziną 18.00. Na miejsce przybyło siedem zastępów straży pożarnej. Obecne były także zespół ratownictwa medycznego i policja. Jak poinformował nas dyżurny PSP w Nakle w mieszkaniu spaleniu uległa kanapa. Jedna osoba została poszkodowana. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Wągrowcu.

Oceń artykuł: 17 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (11) Zgłoś naruszenie zasad

  • -14 (20)

  LewPawełek, w dniu 30-11-2023 03:45:09 napisał:

  Siedem zastępów straży do pożaru kanapy to nie przesada? Rozumiem dodatkowe środki ostrożności, ale to niepotrzebne koszty za które zapłacimy. Nie bądźcie jak lekarze co naciągają kasę z pandemii.

  odpowiedz

  • 9 (13)

  maruda, w dniu 30-11-2023 08:10:23 napisał:

  Jakby to Twoj się pali darłbyś się że lepiej było wezwać więcej. Ktoś dojedzie szybciej, mało wody i tak dalej. Nigdy nie wiadomo jakie bylo zgłoszenie. Wątpliwe, że była informacja o kanapie. Obstawiam, że wpadło info o pożarze wielorodzinnego domu. Następnym razem pomyśl przed wpisem,

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (15)

  Zenon , w dniu 30-11-2023 08:37:47 napisał:

  Panie Kolego, a jak przez kilka lat z naszych podatków opłacaliśmy (celowo napisałem w czasie przeszłym, bo mam nadzieję, że nie będzie już tego cyrku) służby porządkowe, które obstawiały/zabezpieczały dom pewnego wątpliwego pana mieszkającego na Żoliborzu i każdego miesiąca strzegły prywatnych wycieczek na pomnik smoleński to było OK? To już Ci nie przeszkadzało? To były dopiero koszty, a porównaniu do zadysponowania 7. zastępów do pożaru domu...

  odpowiedz

  • -5 (13)

  iga, w dniu 30-11-2023 11:27:40 napisał:

  Panie Zenonie skąd Pan ma taką wiedzę?? Widać ,że czerwony komuch,nie mozna porównywać rzeczy nie mających ze sobą nic wspólnego.Pozdrawiam

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Zenon, w dniu 30-11-2023 12:20:35 napisał:

  Pani Igo, a w jakim świecie Pani żyje? Każdy płaci podatki, które trafiają do do jednego dużego worka. Smutni panowie oraz panie wybrani w demokratycznych wyborach decydują i ustalają ile pieniędzy z tego dużego wora trafi do poszczególnych resortów. I dalej, pieniądze z poszczególnych resortów rozdystrybuowane są dalej.. To nie jest żadna wiedza tajemna. Myśli Pani, że skąd biorą się pieniądze? Proszę nie słuchać tego, że RZĄD DAŁ.. rzad owszem dał ale nie ze swojej kieszeni a z naszej - podatników. Podobnie jest ze wszystkim. Policja otrzymuje wynagrodzenia z naszych podatków, straż pożarna również, Rydzyk dostawał (znowu czas przeszły bo mam nadzieję, że to się zmieni), także z pani, moich, pana Kowalskiego i Nowaka podatków, które płacimy...

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Tsa, w dniu 30-11-2023 12:31:20 napisał:

  Brawo Pan Zenon. Trzeba edukować „ ciemny lud” jak mawiał klasyk.

  odpowiedz

  • -1 (5)

  emeryt V, w dniu 30-11-2023 12:45:26 napisał:

  wystarczyły dwa wiaderka wody.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Miras, w dniu 30-11-2023 18:13:37 napisał:

  A jak wam się tyłek zapali to gdzie będziecie dzwonić do sąsiadów żeby wam dwa wiaderka wody przynieśli na ratonek

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Jan, w dniu 01-12-2023 14:59:44 napisał:

  a ten Niemczyk to kolejna porażka Kcyni! nic się nie zmieni w tym zaścianku, Kcynia to skansen województwa a wszelkie inicjatywy rozwoju są skutecznie tłamszone przez zacofanych włodarzy

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Glock, w dniu 02-12-2023 08:34:42 napisał:

  A Strzelnica w Kowalewku dalej działa czy nie ?bo ponoć miała być wypowiedziana umowa.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Budowa hal
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)