Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 marca 2024

Powitanie wiosny i Wielkanocny Turniej Gier. Wiele się działo

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek, 22 marca w ZSS #Karnowo wiele się działo. Tego dnia świętowaliśmy Powitanie Wiosny oraz uczestniczyliśmy już po raz drugi w Wielkanocnym Turnieju Gier i Zabaw.

Na samym początku wydarzenia nasi uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli zaprezentowali przepiękny występ artystyczny. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do przygotowanych stanowisk, gdzie mogli pogłębić swoje umiejętności artystyczne, manualne, a nawet kulinarne. Na dzieci czekały tematyczne atrakcje. Uczestnicy spotkania  m.in. sadzili wiosenne kwiatki, przygotowywali kolorowe i zdrowe kanapki, tworzyli piękne wielkanocne kartki, a także zdobili przeróżne pisanki. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zaangażowani w swoje prace. Nie mogło zabraknąć również stanowiska, gdzie można było wykonać swoją kreatywną Marzannę, która jak każdy wie symbolizuje pożegnanie zimy. Dla chętnych uczniów czekały także różnorodne karty pracy: krzyżówki, wykreślanki lub różne tematyczne quizy.

Ten dzień był pełen wrażeń oraz zabawy. Każdy uczestnik opuścił salę z uśmiechem na twarzy, a także zaczerpnął przedsmaku wiosny oraz Świąt Wielkanocnych.

Tego dnia został rozstrzygnięty konkurs na "Najpiękniejszą  Ozdobę Wielkanocną". Uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą starannością oraz pomysłowością. Dziękujemy za tak liczny przypływ prac. Oprócz wyłonionych III miejsc na podium znalazło się również wiele wyróżnień.

I miejsce - klasa PDP B

II miejsce - Zuzanna Borzych

III miejsce ex aequo - Dominika Adamczyk, Karolina Mreła, Bartosz Kaczmarek, klasa I-III SPU

Materiał: Karolina Michna

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)