Dziś mamy 26 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2023

Poszukiwania nastolatka. Szczęśliwy finał akcji (aktualizacja)

fot. archiwum

fot. archiwum

W poniedziałek, 4 grudnia w godzinach wieczornych strażacy i policjanci wspólnie prowadzili# poszukiwania osoby zaginionej na terenie gminy Kcynia.

Straż pożarna została zangażowana do poszukiwań nastolatka około godz. 17.00. W działaniach brały udział policyjne patrole oraz strażacy z pięciu jednostek: OSP Kcynia, OSP Łankowice, OSP Dobieszewo, OSP Żurawia i OSP Chwaliszewo.

Na szczęście akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Po godz. 20.00 siedemnastolatek został odnaleziony.

Ustalenia policji:

- Zgłoszenie o tym, ze zaginał 17-letni mieszkaniec gminy Kcynia dyżurny policji odebrał wczoraj o godz. 17.00. Z informacji przekazanych przez rodzinę, wynikało ze chłopak może targnąć się na swoje życie. Patrole pełniące służbę w dyspozycji dyżurnego, zostały poinformowane o okolicznościach zaginięcia 17-latka - poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. - Po 3 godzinach od rozpoczęcia poszukiwań patrol z komisariatu w Kcyni, zauważył na jednej z ulic miasta mężczyznę odpowiadającego podanemu przez rodzinę rysopisowi - dodała. 17-latek został zatrzymany a następnie przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego i przewieziony do szpitala celem hospitalizacji.

Oceń artykuł: 38 20

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -5 (13)

  janek, w dniu 05-12-2023 06:22:13 napisał:

  tytuł wprowadza czytelnika w błąd, strażacy się nie zaangażowali tylko zostali zaangażowani !

  odpowiedz

  • -13 (19)

  psy, w dniu 05-12-2023 07:41:57 napisał:

  czy będzie 100 tyś za znalezienie ? Czy tylko jak o marne psy chodzi to się staracie ?

  odpowiedz

  • -24 (26)

  hubert budda, w dniu 05-12-2023 10:34:33 napisał:

  jakbym go spotkal to bym go nozem do masla zadzgal

  odpowiedz

  • 21 (23)

  Zenon, w dniu 05-12-2023 10:37:49 napisał:

  zastanawia mnie dlaczego w tych komentarzach tyle jadu. Czy @Admin tego portalu nie powinien prowadzić jakiejś moderacji? Toć powyższy komentarz autora o nicku "hubert budda" ewidentnie przedstawia mowę nienawiści i zachęca do czynów karalnych...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Praca na wysokości
60PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Diecezjalna pielgrzymka. Rowerem na Jasną Górę

Po raz siódmy z parafii #św. Józefa wyruszyła pielgrzymka „Bydgoski Józef rowerem na Jasną Górę”. „Tworzycie wyjątkową wspólnotę w drodze” – mówił na jej rozpoczęcie bp Krzysztof Włodarczyk, który przewodniczył Mszy św. Będąc w niej – jak dodał ordynariusz – każdy chce doświadczyć obecności Boga, relacji z Nim. – Do pokonywania tej drogi są potrzebne środki – klucze, by otwierać mnie na Boga. Są nimi: słowo Boże, modlitwa oraz sakrament pokuty i pojednania – zaznaczył.

(czytaj więcej)
0

Rozliczanie PIT. Podsumowanie tegorocznej akcji

93 %, czyli blisko 1,1 mln deklaracji podatkowych #za 2023 r. podatnicy złożyli elektronicznie, z czego większość, bo prawie 660 tys. przez usługę Twój e-PIT. Tylko 82 tys. zeznań wpłynęły w wersji papierowej. W tym roku urzędy skarbowe rekordowo szybko zwracały nadpłaty podatku – średnio w ciągu 15 dni. Pierwszy raz z usługi Twój e-PIT skorzystali przedsiębiorcy, którzy w naszym województwie złożyli w ten sposób 213 tys. dokumentów. Organizacje Pożytku Publicznego (OPP) mogą w tym roku otrzymać rekordową sumę 71 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)