Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2023

"Pomóżmy czworonogom - karma wraca". Młodzież Staszica zaangażowana w akcję

fot. powierzone

fot. powierzone

Samorząd Uczniowski #ZS. im. S. Staszica w Nakle Nad Notecią ramach akcji charytatywnej „Pomóżmy czworonogom - karma wraca” zorganizował zbiórka karmy dla zwierząt z Fundacji Ostatnia Przystań we Wtelnie k. Bydgoszczy.

Młodzież okazała się bardzo wrażliwa na potrzeby chorych, starszych i bezdomnych zwierząt i chętnie włączyli się w akcję.

Zebrano ponad 168 kg karmy suchej oraz 478 sztuk mokrej karmy dla psów, koce, legowiska, smycze, miski oraz zabawki.

Serdeczne podziękowania składamy firmie Dolina Noteci, która podarowała dodatkową ilość karmy oraz MTB Trzebińscy za transport do schroniska.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji – serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok!

Materiał: Karol Lizak / Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 19 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)