Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 listopada 2023

Otwarcie Areny Biegu na orientację w Potulicach. Nowe miejsce rekreacji

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 26 listopada 2023 roku otwarto nową trasę biegów# na orientację pn. Zielony Punkt Kontrolny w Potulicach. Miejsce to powstało dzięki dofinansowaniu przez Zarząd Powiatu Nakielskiego oraz przy współpracy Stowarzyszenia Aktywna Kcynia z Nadleśnictwem Bydgoszcz.

Z tej też okazji Fundacja Bydgoszcz na Orientację, wraz z partnerami: Nadleśnictwem Bydgoszcz i Stowarzyszeniem Aktywna Kcynia zorganizowało bieg na orientację, który miał 3 wersje: trasę krótką (3 km), średnią (5 km) i długą (7 km). W biegu po raz pierwszy wystartowała reprezentacja Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią w składzie: Magdalena Stepka, Emilia Marach i Dawid Konwiński (trasa średnia), na których na mecie oczekiwał starosta nakielski Tadeusz Sobol. Na mecie na uczestników czekał ciepły napój oraz drobna przekąska.

Mapy nowej areny już niedługo będą dostępne na stronie starostwa, na stronie Nadleśnictwa Bydgoszcz oraz Aktywnej Kcyni. Jest to już druga arena Biegów na Orientację w naszym regionie. Odwiedzając obie areny na trasie między nimi znajduje się Przystań Powiat Nakielski gdzie możecie odpocząć i przy okazji skorzystać ze sportów wodnych. Zachęcamy do uprawiania sportu i rekreacji w naszym powiecie.

Materiał: Magdalena Stepka /Starostwo Powiatowe w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)