Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2023

Nie trudno było o upadek. Wytrwałość i zgranie podczas wędrówki

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzisiejszą wędrówkę rozpoczęliśmy# w Chobielinie i szliśmy w stronę miejscowości Tur po południowym brzegu Noteci.

Pogoda dopisywała, było koło zera, wszystko było przykryte świeżym śniegiem co w nocy napadał. Przez to zrobiło się niebezpiecznie bo pod kołderką białego puchu znajdował się lód i nie trudno było o upadek. Liczne rowy melioracyjne sprawiały że często musieliśmy zawracać i szukać innej drogi.

Z założonych 15km zrobiło się 18km. Zmęczeni, ale i zadowoleni dotarliśmy do celu. Niestety coraz rzadziej pada u nas śnieg tym bardziej warto wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję żeby wyjść na spacer i pochodzić w  śniegu. Pomimo niebezpieczeństw jakie dzisiaj napotkaliśmy dziękuję całej ekipie za niesamowitą wytrwałość i zgranie  podczas wędrówki.

Organizator: Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 49 27

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)