Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

10 kwietnia 2024

Motorower uderzył w volvo. Kierująca nie ustąpiła przejazdu

fot. MM

fot. MM

W środę, 10 kwietnia na jednym ze skrzyżowań# w Nakle motorower uderzył w samochód osobowy. Na szczęście nie było osób poszkodowanych..

Do zdarzenia doszło po godz. 13.00 na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego z ul. Strażacką. Na miejscu czynności prowadzili policjanci, którzy ustalili okoliczności tej kolizji.

- Jak wynika z ustaleń Policji 45-letnia nakielanka kierująca motorowerem Peugeot, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w bok prawidłowo jadącego pojazdu marki Volvo, którego kierowcą był 49-letni mieszkaniec Nakła - poinformowała st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem karnym.

Oceń artykuł: 14 22

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (6)

  Johny , w dniu 10-04-2024 18:02:16 napisał:

  Do kierującego radiowozem . Ja wiem że masz wezwanie , ale przez rynek to ty chyba nie myślałeś ! Że stówkę to cisnąłeś .

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Dd, w dniu 11-04-2024 10:54:16 napisał:

  I do tego potrzebne dwie straże nygusów

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Re.., w dniu 13-04-2024 20:49:47 napisał:

  Zdarza się najlepszym ...Ważne ,że nikomu nic się nie stało .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Budowa magazynów
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Budowa hal
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)