Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2023

Młodzież Staszica gra z WOŚP. Uczniowie zebrali już ponad 3 tys. zł

fot. powierzone

fot. powierzone

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy porusza serca milionów Polaków i można powiedzieć, że to już niemal polska tradycja#, która na stałe wpisała się w nasze życie społeczno-kulturowe. Jak co roku i tym razem młodzież Staszica z Nakła czynnie wspierała to wielkie dzieło. Jak wiadomo 31. finał, odbędzie się 29. 01. 2023, ale impreza, która miała go wesprzeć odbyła się w naszej szkole już 20. stycznia 2023 roku i została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Swoje "granie" rozpoczęliśmy od sprzedaży słodkich wypieków przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Następnie w hali sportowej odbyły liczne licytacje oraz mecz charytatywny w piłkę siatkową, w którym zmierzyły się drużyny uczniów i nauczycieli. Ponadto były tańce, zabawa i sporo ogólnej radości.

Pieniądze zebrane tego dnia, a także - w poniedziałek (23.01.2023) - w kwocie 3099,06 PLN zostaną przekazane do Nakielskiego Sztabu WOŚP. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w organizacji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy składamy serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności mając nadzieję, że w przyszłym roku ponownie połączy nas idea realizacji tak szczytnego celu.

Materiał: Karol Lizak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Ćwiczenia strażaków w Szczecinie. Doskonały obiekt do nauki

W ramach zawartego porozumienia o współpracy #z Politechniką Szczecińską ratownicy OSP JRS wzięli udział w ćwiczeniach zorganizowanych w Akademickim Centrum Szkoleniowym MUSTC.

(czytaj więcej)
0

Edukacyjny piknik z okazji Dnia Ziemi. Wstęp bezpłatny

22 kwietnia 2024 r. po raz pięćdziesiąty czwarty obchodzimy# Dzień Ziemi. To święto ekologiczne, które w tym roku promowane jest hasłem: Planeta kontra plastik. W ramach obchodów Główny Inspektorat Ochrony Środowiska jest współorganizatorem edukacyjnego pikniku na terenie Państwowego Instytutu Geologicznego – PIB.

(czytaj więcej)