Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 listopada 2023

Miękki, puchaty i taki z łatką. Misiowy dzień w bibliotece

fot. pow.

fot. pow.

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka#, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

W związku z tym wspaniałym świętem, do Biblioteki Dziecięcej przybyły Jeżyki z Przedszkola Wesoła Piątka. Dzieci wysłuchały krótkiej historii pluszowej zabawki oraz opowiadania "Uśmiechnij się Misiu". Przedszkolaki brały też udział w licznych zabawach: Podaj misia, Strażnik, Naśladuj misia. Nakarmily głodnego niedźwiadka, a następnie bujały zabawkę na chuście animacyjnej i mruczały kołysankę. Nie zabrakło też pracy pladrycznej, na której dzieci przedstawiły swoją ulubioną przytulankę. Jeżyki pozowały do zdjęcia w misiowych okularach, a na zakończenie otrzymały podziękowanie, książeczkę oraz słodkości. To był Misiowy dzień.

Materiał: Anna Splitt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)