Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

18 lutego 2024

Marsz przez las z udziałem ponad 20 osób. Uczestnikom dopisała pogoda

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzisiejszy marsz przez las postanowiły przejść #22 osoby. Jedno kółko, 15 km zaliczyło szesnaście osób, a sześciu postanowiło zaliczyć 30 km.

Pogoda była wręcz wyśmienita, ekipa jeszcze lepsza. Podczas tej wędrówki widzieliśmy jak faktycznie ucierpiał las podczas wichury w 2017 roku. Większość drzewostanu który wiedzieliśmy, to kilkuletni las który został posadzony właśnie po tej tragedii. Większość osób uczestniczących w wędrówce to kobiety. Brawo drogie panie! w KOBIETCH MOC!

Dziękuję za uczestnictwo i do zobaczenia następnym razem.

Materiał: Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 38 26

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)