Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2023

Mali czytelnicy chętnie odwiedzają bibliotekę. Przygoda z ksiażką

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

Do Biblioteki Dziecięcej przychodzą codziennie mali #czytelnicy. Część z nich już długo korzysta z naszych zbiorów, a część dopiero zaczyna przygodę z książką. Bardzo się cieszymy, że grono czytelników wciąż się powiększa.

Serdecznie witamy:  Mikołaja, Natalię, Szymona, Juliana, Jana i Brajana. Natomiast naszym stałym  odwiedzającym gratulujemy wytrwałości. Dyplom Małego Czytelnika i drobny upominek  otrzymali: Anna, Michał, Adam, Franciszek, Olaf, Zofia, Bianka, Leon i Oskar.

Materiał: Anna Splitt / Biblioteka Dziecięca w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)