Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Losowanie hulajnóg dla dzieci rolników. Lista zwycięzców

fot. KRUS

fot. KRUS

15 listopada br. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie #hulajnóg dla dzieci rolników, które wzięły udział w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i przesłały formularz zgłoszeniowy wraz z certyfikatem potwierdzającym ukończenie kursu.

Spośród nadesłanych 2 307 zgłoszeń, które wpłynęły do Biura Prewencji, Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik oraz Zastępca Prezesa KRUS Marek Surmacz wylosowali pięćdziesięciu laureatów, którym do końca 2023 r. zostaną przekazane nagrody. W tej sprawie z rodzicami/opiekunami prawnymi dzieci skontaktują się przedstawiciele jednostek organizacyjnych KRUS.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ukończyli kurs e-learningowy „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy na hulajnodze! Zapraszamy najmłodszych do udziału w kolejnych działaniach prewencyjnych Kasy.

Lista laureatów V losowana hulajnóg dla dzieci które wzięły udział w kursie e-learningowym.

Źródło: KRUS

Oceń artykuł: 12 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (3)

    Ja, w dniu 06-12-2023 13:16:32 napisał:

    Nie dawno oferowali hulajnogi tym co się zaszczepia łapka w górę kto otrzymał .Odwagi

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)