Dziś mamy 13 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

13 lutego 2024

Kulisy odwołania Wojciecha Niemczyka. 113 dni rządów (sonda)

fot. archiwum

fot. archiwum

24 stycznia wicewojewoda kujawsko-pomorski Piotr Hemmerling wręczył #pełniącemu obowiązki burmistrza Kcyni Wojciechowi Niemczykowi odwołanie z pełnienia funkcji kcyńskiego włodarza. Od 25 stycznia kcyńskim magistratem kieruje Rafał Heftowicz – aż do końca trwającej obecnie kadencji.

113 dni rządów Wojciecha Niemczyka

Przypominamy, że związany z partią Prawo i Sprawiedliwość Wojciech Niemczyk został powołany na stanowisko pełniącego obowiązki burmistrza Kcyni w dniu 4 października 2023, kiedy funkcję wojewody kujawsko-pomorskiego sprawował Mikołaj Bogdanowicz, a premierem RP był Mateusz Morawiecki. Powołanie osoby pełniącej obowiązki burmistrza spowodowane było nagłą i niespodziewaną śmiercią wieloletniego kcyńskiego włodarza śp. Marka Szarugi.

W międzyczasie odbyły się również wybory parlamentarne, po których zmieniły się również rządy i funkcję premiera RP objął Donald Tusk, a wojewody kujawsko-pomorskiego – Michał Sztybel (obaj związani z Platformą Obywatelską). Ponadto wicewojewodą mianowany został dobrze znany w kcyńskiej społeczności Piotr Hemmerling – czyli samorządowiec od lat związany z Lewicą.

Gdy wszystko wskazywało na to, że Wojciech Niemczyk sprawował będzie swoją funkcję aż do wyłonienia nowego burmistrza Kcyni – zaledwie 73 dni przed wyborami samorządowymi został on odwołany ze swojego stanowiska przez aktualnego premiera RP. Poprosiliśmy po. burmistrza Kcyni o komentarz w zaistniałej sprawie. – Tyle co ja wiem, to powodem mojego odwołania był wniosek wojewody z dnia 5 stycznia 2024, do którego premier przychylił się w dniu 23 stycznia. Jedyne, co mogę skomentować, to tak naprawdę życzyć powodzenia wszystkim mieszkańcom i kadrze tutejszego urzędu miejskiego. Co do samego odwołania, to nie czuję potrzeby odnoszenia się do tego. W moim odczuciu nie ma żadnej złej krwi, a gmina zostaje w bardzo dobrych rękach – powiedział nam Wojciech Niemczyk w rozmowie telefonicznej.

Jaki był powód odwołania?

Między innymi z takim pytaniem zwróciliśmy się do wicewojewody kujawsko-pomorskiego Piotra Hemmerlinga, który zgodził się udzielić nam informacji, jednakże bez jakichkolwiek szczegółów. – Wręczyłem panu Wojciechowi Niemczykowi akt odwołania z pełnienia funkcji burmistrza Kcyni z dniem 24 stycznia br. Jednocześnie powołałem na stanowisko po. burmistrza Kcyni w imieniu premiera RP pana Rafała Heftowicza (obecnego sekretarza gminy) z dniem 25 stycznia br. aż do czasu wyłonienia nowego burmistrza w kwietniowych wyborach samorządowych. Jeśli chodzi o powód odwołania, to wnioskowali o to m.in. radni rady miejskiej w Kcyni wraz z jej przewodniczącym. Ogólnie bardzo wiele środowisk wnioskowało o odwołanie pana Wojciecha Niemczyka. Podjęta decyzja była więc niejako wypełnieniem woli mieszkańców. Kontrowersje wokół pełniącego funkcję burmistrza Kcyni były na tyle duże, że na skutek tych działań i wniosków środowisk lokalnych, pan premier Donald Tusk korzystając ze swoich prerogatyw zdecydował się odwołać Wojciecha Niemczyka. Jeśli chodzi o wnioski o odwołanie, o których wspomniałem, to były one składane pisemnie, jednakże nic więcej w tej sprawie nie powiem i to jest wszystko, co mam do powiedzenia. Decyzje podejmowane są przez premiera, a nie przez wojewodę. Jako urząd wojewódzki jesteśmy wykonawcami zapisów decyzji podejmowanych przez rząd – podkreślił Piotr Hemmerling.

Komentarz przewodniczącego kcyńskiej rady miejskiej

Jak na informację o zmianie na stanowisku burmistrza Kcyni zareagował przewodniczący rady miejskiej Jan Kurant? – Muszę przyznać, że w kwestii odwołania Wojciecha Niemczyka z roli pełniącego obowiązki burmistrza Kcyni interweniowałem osobiście. Premier RP jest uprawniony do takiej zmiany i najwidoczniej uznał, że trzeba jej dokonać. Ponadto przypomnę, że nasza sugestia, jako kcyńskich radnych, po śmierci burmistrza Marka Szarugi nie została wówczas uwzględniona. A zależało nam na tym, by kcyńskim urzędem do czasu przeprowadzenia wyborów kierował sekretarz Rafał Heftowicz. Jest to osoba, która bez problemu te obowiązki burmistrza mogła przejąć już w październiku minionego roku. A co do pana Wojciecha Niemczyka, to jego działania były nie za bardzo pozytywnie odbierane. Wpłynęły one negatywnie zarówno na atmosferę w urzędzie, jak i współpracę ze mną i całą radą. Ta współpraca nie była po prostu wystarczająca i nie układała się należycie (…) My dotychczas nie prowadziliśmy jakiejkolwiek działalności politycznej na terenie miasta i gminy Kcynia w gronie radnych, a niektóre działania pana Wojciecha Niemczyka, o których nie chcę szerzej się wypowiadać – ewidentnie wskazywały na jakąś polityczną misję do spełnienia. Tak czy inaczej, ten pan został już odwołany, więc nie zamierzam się już na jego temat wypowiadać. Trzeba patrzeć w przyszłość – przyznał przewodniczący.

Źródło:  

Co mieszkańcy gminy Kcynia sądzą o tej decyzji i zmianach na stanowisku pełniącego obowiązki burmistrza Kcyni? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej sondzie oraz wyrażeniu swojej opinii w komentarzach.

Ankieta

Czy popierasz decyzję o odwołaniu Wojciecha Niemczyka z funkcji pełniącego obowiązki burmistrza ?

 • Tak
 • Nie
 • Nie mam zdaniaOceń artykuł: 319 74

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (545) Zgłoś naruszenie zasad

  • -33 (63)

  Juras, w dniu 13-02-2024 12:18:43 napisał:

  To że był z PiS mi wcale nie przeszkadzało. Problemem było to, że był napływowy. Nie znał specyfiki gminy, wieloletnich zaniedbań w gminie i znajomości środowiska, w tym niestety układów lokalnych. Zanim by się zapoznał z gminą upłynęłyby lata. Nie wróżę jemu sukcesów w najbliższych wyborach. Niech wygra osoba związana od lat z Kcynią.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 79 (95)

  Seba, w dniu 13-02-2024 12:23:00 napisał:

  A ja uważam że powinien być ktoś spoza Kcyni. Bez układów. Ten odwołany był bardzo dobry. I wielu ludziom pomógł

  odpowiedz

  • -49 (75)

  Mieszkaniec Kowalewka Folwark , w dniu 13-02-2024 12:23:32 napisał:

  Ja się cieszę, że reprezentuje nas Pan Rafał, jego rodzice i bracia bardzo w porządku ludzie. Mam nadzieję,że będzie startować w wyborach na burmistrza ma nasz głos.

  odpowiedz

  • 36 (66)

  Gość, w dniu 13-02-2024 12:26:59 napisał:

  Tak działa "karząca ręka" Piotera ...!

  odpowiedz

  • 79 (89)

  Tat, w dniu 13-02-2024 12:28:19 napisał:

  Zdecydowanie nie dobrze się stało że hemerling odwołał niemczyka. Bolało ich że robi porządek i likwiduje uklady

  odpowiedz

  • 60 (66)

  Nagrody, w dniu 13-02-2024 12:29:32 napisał:

  Na atmosferę w urzędzie to najgorzej wpłynęła decyzja o wstrzymaniu nagród hahhah

  odpowiedz

  • 65 (73)

  Pzpr, w dniu 13-02-2024 12:32:36 napisał:

  Oj te cięcia Goku i pilnowanie komunałki musiało pana Hemmerlinga zaboleć

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 70 (72)

  Hart, w dniu 13-02-2024 13:00:31 napisał:

  Oj się kurant i hemerling jeszcze zdziwią jaką przysługę wyświadczyli Niemczykowi Panie Wojtku - kibicuje Panu!!!

  odpowiedz

  • 61 (71)

  Nakielanka, w dniu 13-02-2024 13:02:48 napisał:

  Hemerling przyjdzie czas że i ty odpadniesz z gry . Wtedy wrócisz na nakielski Rynek , Zmobilizujesz małolaty i będziesz się darł 8gwiazdek , wypierxxxxć , moja macica tyko na kogo ?

  odpowiedz

  • 52 (54)

  Komuch, w dniu 13-02-2024 13:04:46 napisał:

  Dziwne że burmistrz Niemczyk nie zawnioskuje o listę radnych którzy poparli wniosek o odwołanie. Z kim z radnych nie gadam to nikt nie wie o żadnym wniosku. Każdy się zarzeka że nic nie podpisywał…ciekawe to bardzo panie kurant

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 62 (66)

  M, w dniu 13-02-2024 13:12:43 napisał:

  Odwołali go bo robił porządek ,panie z gminy teraz będą mogły w godzinach robić zakupy a po drugie komunalka tam dopiero jest bajzel tłumaczą się braki kadrowe.

  odpowiedz

  • 52 (54)

  Ilona, w dniu 13-02-2024 13:15:31 napisał:

  Dokładnie. Jakby się nie wziął do dupy małym szkołom i gokowi a co najważniejsze słuchał kuranta to by był do końca. Ale dobrze zrobił!!! Nareszcie !!!!

  odpowiedz

  • 55 (61)

  Juchas , w dniu 13-02-2024 13:28:03 napisał:

  Panie kurant - przesadziłeś pan. Na ołtarzu swojej nienawiści położyłeś pan młodego człowieka zaangażowanego w losy gminy. Kogoś kto chciał dla Kcyni dobrze. Panie kurant - reki panu już nie podam

  odpowiedz

  • 67 (69)

  Mieszkaniec , w dniu 13-02-2024 13:29:55 napisał:

  Kolega Piotruś musiał szybko interweniować bo pan Niemczyk wziął się za kolegę komucha Pana prezesa z komunalki i za inne układy w gminie i był niewygodny, dlaczego tak szybko pan dyrektor z Dziewierzewa zachorował i nagle zrezygnował no można się domyślać i szkoda że odwołali pana Niemczyka może w końcu ktoś by posprzątał te układy w oświacie w Goku który pożera tyle kasy a nic się w gminie nie dzieję czy w końcu zrobiłby porządek z komunalka która zaraz nas wykończy z opłatami za śmieci czy wodę gdzie co chwilę tylko awaria wodociągów.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 31 (35)

  Rychu, w dniu 13-02-2024 13:33:12 napisał:

  Robota będzie dokończona

  odpowiedz

  • 37 (49)

  KK, w dniu 13-02-2024 13:52:33 napisał:

  Niedługo znów kcyńscy włodarze będą bukietami dziękować sowieckim gwałcicielom za zdobycie Kcyni :(

  odpowiedz

  • -58 (72)

  PoPis, w dniu 13-02-2024 14:18:13 napisał:

  dajcie spokój ten Niemczyk to największy niewypał, i na pewno nie był dla ludzi, zero empatii, zero zachowania, oderwany od rzeczywistości! Kcynia to nie Warszawka tu polityka nie jest ponad ludźmi! nie chcemy Niemczyka i Jego mowy nienawiści w tv wystarczająco już tego mamy

  odpowiedz

  • -39 (53)

  Sołtys, w dniu 13-02-2024 14:22:50 napisał:

  Panie Niemczyk idź pan do siebie bałagan robić a w Kcyni

  odpowiedz

  • 41 (47)

  Fred, w dniu 13-02-2024 14:39:15 napisał:

  Niemczyk przynajmniej jak dawał nagrody dzieciom to do każdego uklęknął

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 31 (31)

  Kika, w dniu 13-02-2024 14:44:41 napisał:

  Maciej jak Ty się nie wstydzić wychodzić do ludzi .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 27 (35)

  Kcynianin, w dniu 13-02-2024 15:01:43 napisał:

  Pytanie z innej beczki... Kto widział jak Bizon zaorał Pezackiego?

  odpowiedz

  • 23 (29)

  Leon, w dniu 13-02-2024 15:05:27 napisał:

  ja widziałem jak Bizo zaorał Mirka. Chociaż na wstępie sam siebie zaorał. Mówił o Niemczyku, że nie jest z gminy i nic o niej nie wie a sam powiedział o potencjalnym zastępcy, który tez nie jest z kcynii

  odpowiedz

  • 41 (47)

  Efekt nowej miotły, w dniu 13-02-2024 15:05:46 napisał:

  Zanim napiszę swoją opinię w tej sprawie, chciałbym zaznaczyć, że jestem apolityczny. Moim zdaniem, źle się stało, że odwołali pana Niemczyka. Uważam, że efekt nowej miotły jest potrzebny. Nic nie szkodzi, że nie pochodził z Kcyni i okolic. Właśnie to mogło być dużym plusem. Obecni kandydaci na fotel burmistrza też nie wiedzą co się dzieje w Kcyni. Jeśli by tak było to nie dopytywaliby mieszkańców, tylko pokazali swój plan działania. Oczywiście najwięksi malkontenci zaraz będą marudzili. Tak czy owak ja nadal czekam na zaprezentowanie programu wyborczego naszych kandydatów - póki co brak jasnych konkretów. Same ogólniki.

  odpowiedz

  • 29 (29)

  Internauta, w dniu 13-02-2024 16:28:34 napisał:

  Rzeczywiście można poczytać w IPN o pewnym panu ...... starszym..

  odpowiedz

  • 25 (27)

  Wezyr, w dniu 13-02-2024 17:48:28 napisał:

  A co ipn mówi o prezesie komunałki?

  odpowiedz

  • 18 (40)

  Krytyk Społeczny, w dniu 13-02-2024 18:17:28 napisał:

  Każda "władza" ma swoje prerogatywy.Społeczeństwo również bo to dzięki wyborom dają mandat"władzy" Tak postępowała w pierwszych dniach swoich rządów reżimowa władza pisowców.Polecam prześledzić art.prasowe od 2015 roku Jakie były czystki w mediach,właścicielskie w prasie lokalnej,spółkach SP itd itd.Oczywiście na Sądach kończąc.Jest teraz oczywistą oczywistością ,że obecna władza zmiecie z powierzchni ziemi każdego z rodowodem pisowca.PiS doprowadził ten kraj do totalnej agonii w sferze praworządności.Zrobili to świadomie i celowo by nikt im nie przeszkadzał.Dzisiaj boją się,że będą siedzieć.Tego niestety nie przewidzieli.Stworzyli państwo mafijne i to dosłownie.Dziennikarze GW opisując to nie mylili się.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 22 (28)

  Henia , w dniu 13-02-2024 18:23:34 napisał:

  Daniel skoncz pisać te wypociny pod lewymi kontami, bo nuda leci .

  odpowiedz

  • 11 (31)

  Vbj, w dniu 13-02-2024 19:05:35 napisał:

  Tusk i jego zgraja nasza lokalna niech się cieszą póki mogą. Za pół roku będą uciekać do szwabów

  odpowiedz

  • 31 (39)

  Teraz , w dniu 13-02-2024 19:41:31 napisał:

  Panie Wojtku Popieram Pana!!!

  odpowiedz

  • 24 (26)

  Wojtek, w dniu 13-02-2024 19:56:25 napisał:

  A co tam u Agnieszki i Maćka ?

  odpowiedz

  • 22 (26)

  Mirek , w dniu 13-02-2024 20:01:14 napisał:

  Agnieszka i Maciek- trudne sprawy....

  odpowiedz

  • 29 (31)

  Jaxek, w dniu 13-02-2024 20:08:23 napisał:

  Ponoć jakiś Hemer ma chetke na kcynie NIEDOCZEKANIE

  odpowiedz

  • 34 (38)

  JB, w dniu 13-02-2024 20:09:46 napisał:

  Jeżeli ktoś taki jak Hemerling jest wicewojewodą to za dobrze nie świadczy o urzędzie wojewody.Mirszkańcy Kcynię i Sadek wiedzą jaki to człowiek.

  odpowiedz

  • 20 (26)

  Darek, w dniu 13-02-2024 20:42:57 napisał:

  Gość został tak potraktowany jak śp szaruga… jak śmieć Ps. A pamiętacie kto skrzywdził szaruge? No wlasnie

  odpowiedz

  • 11 (17)

  Dłajt Szrut, w dniu 13-02-2024 21:07:00 napisał:

  Jaka Agnieszka, jaki Maciej ?

  odpowiedz

  • 18 (20)

  Tom, w dniu 13-02-2024 21:08:44 napisał:

  Szaruge i Panią z Dziewierzewa, załatwił ich w pakiecie .

  odpowiedz

  • 15 (15)

  dorotka, w dniu 13-02-2024 21:24:48 napisał:

  Dokładnie tak jak mówisz Załatwieni w pakieciku

  odpowiedz

  • 25 (25)

  Czas na zmiany, w dniu 13-02-2024 21:32:18 napisał:

  No w mopsiku taki luz że kandydat do rady zbiera podpisy poparcia w trakcie pracy. Niezły jubel

  odpowiedz

  • 22 (24)

  Klaus, w dniu 13-02-2024 22:02:33 napisał:

  Kandydat z mgopsu? Podpisy w trakcie pracy? Ale mam nadzieję że nie pan sołtys? Pani dyrektor musi wiedzieć że jeśli to prawda to niestety ale ta osoba powinna stracić pracę. Konsekwencje z gminy wobec pani dyrektor to już niezależny temat.

  odpowiedz

  • 21 (21)

  Maciek, w dniu 13-02-2024 22:04:50 napisał:

  No rozzuchwaliło się towarzystwo urzędnicze. Najbardziej mi żal że się nie udało załatwić burmistrzowi podwyżek dla tych najmniej zarabiających z komunalki. Ponoć dwie osoby mocno tu utrudniały ten pomysł. Szkoda gościa

  odpowiedz

  • 21 (21)

  Wezyr, w dniu 13-02-2024 22:16:58 napisał:

  Nie no słuchajcie jak kurant mówi że nie prowadzi działalności politycznej to mnie ogarnia pusty śmiech. Gościu ty byłeś jesteś i pozostaniesz politykiem . Odejdź pan w końcu i daj gminie spokój!!!!

  odpowiedz

  • 22 (22)

  Reklama , w dniu 13-02-2024 22:18:26 napisał:

  Z którego peronu odjeżdża w Kcyni CIUCHCIA? :)))))))

  odpowiedz

  • -9 (27)

  I na temat, w dniu 13-02-2024 22:52:33 napisał:

  Krótko, każdy z PiS w PiS-du. Nikt normalny nie może być w takiej partii, nie musiałem nawet czytać artykułu.

  odpowiedz

  • 19 (21)

  Edyta, w dniu 13-02-2024 23:02:04 napisał:

  Kurde czemu w ogóle debatujemy nad tym czy dobrze robił czy niedobrze? Nikogo nie zwolnił a może powinien. Robił oszczędności a to raczej nie przysparza przyjaciół. Wziął się za gckib i komunalke- czy to coś złego? Chyba nam zależy żeby nie przepalali pieniędzy publicznych na byle gowna? Ogólnie to z kim nie gadam to albo są za Niemczykiem albo są nauczycielami z wiejskich szkół… z tymi od kultury to nie gadam bo to szkoda energii tracić i życia szkoda

  odpowiedz

  • 17 (19)

  Upodobania , w dniu 13-02-2024 23:07:05 napisał:

  Emocje rozpalone do czerwoności. Liczyłam na debatę o programach naszych kandydatów ale wychodzi na to że będzie kampania jeden sprawiedliwy kontra cała reszta:) oj żeby nie wyszło na to że na kogo się nie zagłosuje to w drugiej turze będą wszyscy się popierać nawzajem żeby tylko stare układy zachować i żeby się nikt nie czepiał ich działań i polityki:) ten tu był dlatego dla nich nie do przyjęcia bo się z nimi nie układał. Jak se pomyślę to nie kojarzę w przeszłości podobnego burmistrza w Kcyni ani w okolicy. Może najwyższy czas?

  odpowiedz

  • 30 (30)

  Ciekawostka, w dniu 14-02-2024 01:44:17 napisał:

  Szkoda mi go. Wydaję mi się że to jedyna osoba, która miała odwagę pozamiatać w tej gminie. Porządek z komunalka, i ze wszystkimi komuchami. Chodzą pogłoski, że jak nastały pana rządy, to dyrektor szkoły w D... się od razu pochorował, a gdy tylko zaczął rządzić pan Rafał, dyrektor od razu wyzdrowiał. Cuda w tej gminie...

  odpowiedz

  • 20 (26)

  Ten, w dniu 14-02-2024 03:26:18 napisał:

  Urzędnicy musieli zacząć pracować i udowadniać, że im się nagrody należą, w końcu ktoś potrafił wytknąć błędy i pokazać jak powinno się pracować. Nie liczyło się, że ktoś jest znajomym króliczka. Znalazł błędy w zarządzaniu szkołami niektórych dyrektorów, dobrze, że Pana z Dziewierzewa już nie ma! W końcu liczyło się dobro mieszkańców a nie urzędników i radnych! Szkoda go.

  odpowiedz

  • 30 (32)

  Blik, w dniu 14-02-2024 04:16:20 napisał:

  Wojtku musisz wrócić dokończyć swoją misję jaka była Ci dana.

  odpowiedz

  • 22 (22)

  wyszło szydło z worka, w dniu 14-02-2024 08:15:10 napisał:

  A mam pytanie : w jaki sposób lokalne struktury PIS wspierały Pana Wojtka? Kto tam właściwie jest po stronie PIS , a kto po wiecznie czerwonej?

  odpowiedz

  • -13 (25)

  Niemczyk to zły wybór, w dniu 14-02-2024 09:12:37 napisał:

  Działanie tego niemczyka przypominało mi ten bajzel jaki zrobił w Nakle Centała też był człowiekiem z nikąd Przypomnijcie sobie jaki bałagan zostawił

  odpowiedz

  • 22 (26)

  Qwe, w dniu 14-02-2024 09:16:35 napisał:

  Szkoda że nie zdążył zrobić porządku z dyrektorem w Dobieszewie oraz z tą nieszczęsną komunalką...

  odpowiedz

  • 19 (21)

  do wyszło szydło z worka,, w dniu 14-02-2024 10:01:01 napisał:

  Dlaczego osoba która piastowała z ramienia PIS-u poważne stanowisko , odcięła się od słusznych działąń Niemczyka? Teraz sam startuje na fotel z swojego komitetu?

  odpowiedz

  • 12 (16)

  Andrzeja, w dniu 14-02-2024 10:10:12 napisał:

  Czekam aż pan o którym tu piszemy zawnioskuje o IP komputerów z których go obrażano w trakcie tych 113 dni :)

  odpowiedz

  • 14 (18)

  Pawelek, w dniu 14-02-2024 10:29:59 napisał:

  Czemu się odciął? Bo wiedział że sam nie miałby jaj żeby zrobić takie ruchy? Bo się bał konkurencji? Bo jest zawodnikiem klasy podwórkowej? Być może

  odpowiedz

  • 20 (22)

  Anna, w dniu 14-02-2024 10:32:09 napisał:

  Ciekawi mnie aktualne zachowanie i wypowiedzi takiej pani z urzędu będącej blisko rodzinnie związanej z panem kandydatem. Byłem świadkiem jak ta pani dość nielojalnie się wypowiadała na temat swojego byłego co by nie było szefa. Brzydko panie kandydacie. Brzydko pani urzędniczko.

  odpowiedz

  • -18 (20)

  Lewica, w dniu 14-02-2024 10:53:57 napisał:

  Do anna od tej pani z urzędu co się proszę odpier...

  odpowiedz

  • 8 (12)

  Tom Bi , w dniu 14-02-2024 11:01:31 napisał:

  teraz proszę ładnie pisać z imienia i nazwiska bo to wszystko robi się zagmatwane

  odpowiedz

  • 13 (15)

  Wołowa, w dniu 14-02-2024 11:13:44 napisał:

  Do Tom bi ci co mają wiedzieć to wiedzą

  odpowiedz

  • 14 (14)

  Darek, w dniu 14-02-2024 11:37:33 napisał:

  Dokładnie. Wybaczać ale nie zapominać.

  odpowiedz

  • 23 (23)

  Pisiorek, w dniu 14-02-2024 11:51:34 napisał:

  Chcemy zmianę w gminie a takie zmiany tylko może nam Pan Niemczyk zapewnić

  odpowiedz

  • 17 (19)

  Fredek, w dniu 14-02-2024 12:01:17 napisał:

  Oj Duda musi sobie pluć w brodę dzisiaj hahaha

  odpowiedz

  • 14 (18)

  Grazyna, w dniu 14-02-2024 12:02:13 napisał:

  Czy to prawda że były dyrektor z Dziewierzewa wraca do gminy?

  odpowiedz

  • 14 (18)

  Henryk vincent, w dniu 14-02-2024 12:03:19 napisał:

  Nie dość że burmistrz to jeszcze uzdrowiciel. Ciekawe że też ZUS się nie zainteresuje tymi ozdrowieńcami… :)))

  odpowiedz

  • 19 (21)

  Wioletka, w dniu 14-02-2024 12:15:40 napisał:

  W goku to ponoć doskonała atmosfera zapanowała na wieść że ten co mieli się go pozbyć jednak się okazało że żyje i planuje wystartować na radnego w Kcyni… widzisz Ilona? Nie tak szybko. Ale idź do Janka po pomoc- tak jak do tej pory chodziłaś :)

  odpowiedz

  • -13 (23)

  lis, w dniu 14-02-2024 12:26:48 napisał:

  poczekamy zobaczymy kto wygra te wybory, życzę wszytkim dobrze, jeśli chodzi o wspominanego tutaj Dudę-jak ktoś go zna to wie, że ogarnie temacik na luzie...a znam go dość dobrze i tyle w temacie

  odpowiedz

  • 10 (14)

  Dlaczego dyrektor gckib nie jest z konkursu?, w dniu 14-02-2024 12:27:09 napisał:

  Ilona mokra z ekscytacji na myśl o tym jak będzie się układać współpraca… no i tym razem wybór dyrektora goku będzie w trybie konkursu. Trzymam kciuki!

  odpowiedz

  • 15 (17)

  Henio, w dniu 14-02-2024 12:29:03 napisał:

  Duda? Temacik? Obawiam się właśnie tego „ogarniania temacikow”. Pod pachę z ludźmi lewicy i PSL najlepiej pawłowi wychodzi ogarnianie tematu

  odpowiedz

  • -6 (10)

  mizia, w dniu 14-02-2024 12:29:41 napisał:

  tak jak ktoś wspominał wcześnej, proszę nie myśleć, że w sieci jest się anonimowym.

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Patrycja, w dniu 14-02-2024 12:31:51 napisał:

  Oj zdecydowanie. Mam nadzieję że pan o którym artykuł skorzysta z przysługujących mu uprawnien w zakresie wiedzy o tym kto tu pisze źle na jego temat. Trzymam kciuki

  odpowiedz

  • -13 (21)

  lis, w dniu 14-02-2024 12:32:37 napisał:

  Duda pod pachę z lewicą? :) chyba żartujesz. Różne banały tutaj są pisane ale to już apogeum absurdu :)

  odpowiedz

  • 15 (31)

  Kcynianka , w dniu 14-02-2024 12:37:12 napisał:

  Gdzie ten Duda był przez ostatnie 5 lat, do powiatu poszles się po zbieżności nazwisk, bo wtedy jeszcze było na fali. Dla gminy nie zrobiłeś nic, w sesjach uczestniczyłeś od wielkiego dzwonu, gdyby nie partia rządząca nic byś nie zrobił i teraz już nic nie zrobisz, bo przeminęło z wiatrem.

  odpowiedz

  • -12 (24)

  mizia, w dniu 14-02-2024 12:40:40 napisał:

  # do wyszło szydło z worka - duda staruje w własnego komitetu ale z poparciem PiSu. Jest członkiem tego ugrupowania. Rozmawiałam z nim właśnie w tym temacie ostatnio. Jak mi powoedział jest prawicowcem, ale chcąc być burmistrzem, jak podaje musi być też otwarty na problemy i zdania ludzi o innych poglądach - stąd własny komitet. Ja to rozimiem.

  odpowiedz

  • -11 (27)

  toto, w dniu 14-02-2024 12:44:25 napisał:

  do #Kcynianka wskocz na Dudy konto na fb - nie wygląda to żle. Można odnieść wrażenie że zrobił dla Kcyni wiecej niż niejeden radny rady miejskiej

  odpowiedz

  • 8 (22)

  Kcynianka , w dniu 14-02-2024 12:50:17 napisał:

  Do Toto nic, tylko się podpinał co i tak by PiS zrobił. Opalony czaruś.

  odpowiedz

  • -17 (31)

  ptyś, w dniu 14-02-2024 12:50:33 napisał:

  Pani Kcynianka - duda chyba jednak najwięcej z wszystkich radnych powiatowych bywał na posiedzeniach rady miejskiej w Kcyni bo chyba o tą radę Ci chodzi. Bardzo rzadko widywałem Bagnerowskiego i Olszaka. Poza tym pamiętam jak jakies pół roku temu wiele osób na wsiach mówiło że Duda był u nich na spotkaniu sołeckich. Więc jednak torchę nie masz chyba racji

  odpowiedz

  • -7 (29)

  Kcynianka , w dniu 14-02-2024 12:58:02 napisał:

  Niestety nie, Pan Ryszard Bagnerowski jedyny rzetelny Radny Powiatowy .

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Justyna, w dniu 14-02-2024 14:23:43 napisał:

  Radni powiatowi? Hahahha

  odpowiedz

  • 11 (13)

  Eryka, w dniu 14-02-2024 14:26:05 napisał:

  Od 23 stycznia same ozdrowienia. Oj się ubezpieczyciel weźmie za kolegów i koleżanki :)

  odpowiedz

  • 15 (15)

  Tadzik, w dniu 14-02-2024 14:32:12 napisał:

  Czy to prawda że pani z razem dla Kcyni teraz się odwołuje do świętej pamięci byłego burmistrza marka????? Imponujące. Szczególnie biorąc pod uwagę co jej koledzy panu Markowi zrobili

  odpowiedz

  • 13 (15)

  Przerażony. , w dniu 14-02-2024 15:01:24 napisał:

  Czy prawdziwe są doniesienia, że z komitetu Dzien dory Kcynia startuje Pan Niemczyk?

  odpowiedz

  • 5 (15)

  Przerażona , w dniu 14-02-2024 15:16:42 napisał:

  Czy prawdziwe są doniesienia, że z komitetu razem dla Kcynia startuje Pan hemerling?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -7 (17)

  Henryk Vincent , w dniu 14-02-2024 15:28:41 napisał:

  Magdalenka

  odpowiedz

  • 7 (25)

  Kcynianka, w dniu 14-02-2024 15:38:49 napisał:

  BIZON do chlewa, a nie na urzędnika......

  odpowiedz

  • 29 (33)

  Bk, w dniu 14-02-2024 15:48:57 napisał:

  Pan Niemczyk startuje na włodarza całe szczęście zrobi porządek z niektórymi.

  odpowiedz

  • 24 (28)

  M, w dniu 14-02-2024 16:03:39 napisał:

  Brawa dla p. Wojtka, że startuje. Mam nadzieję,że wygra i partia polityczna powinna być zupełnie na końcu. Jest osobą z zewnątrz, bez układów i znajomości w urzędzie. Tam powinien być porządek, nie zakupy w czasie pracy niektórych Pan z urzędu. Powodzenia.

  odpowiedz

  • 12 (20)

  Klient , w dniu 14-02-2024 16:13:11 napisał:

  Tomasz Nowicki powrócił i zaczyna od hejtu na innych kandydatach , oj zamkniesz te małe śmieszne biznesiki po wyborach. Już ludzie omijają Cie szerokim łukiem

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Klaudia, w dniu 14-02-2024 16:27:27 napisał:

  Ja wiem że Wojtek startuje na radnego - o niczym więcej nie slyszałam

  odpowiedz

  • 13 (13)

  Polityk, w dniu 14-02-2024 16:42:38 napisał:

  Z tymi urzędnikami to jest tak że jak ktoś się starał i pracował to był doceniany. Jak ktoś był bumelant i nygus to łaził po urzędzie z pełnymi majtkami że mu się kiero weźmie do dupy. Jedni się boją że wróci a inni cieszą. Tak jak paczę po urzędzie to pół na pół. Ale ogólnie to on chwalił całą tą ekipę więc nie wiadomo do końca jak bylo. Z jednej strony mnie wkurwial a z drugiej dobry porządek robił :))

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 13 (13)

  Schabowe mireczka , w dniu 14-02-2024 17:58:52 napisał:

  Mirku jak Twoje zraziki sztabowe ?

  odpowiedz

  • 14 (16)

  Obserwator , w dniu 14-02-2024 18:00:33 napisał:

  Duda I Czerwińska jeden program szok co tu się dzieje

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 14 (14)

  Żarty - Anglistka z ambicją na panią burmistrzową :(, w dniu 14-02-2024 18:03:28 napisał:

  Mirek to pełne gacie. No tak się kończą Twoje chaczapuri - wrócisz na etacik informatyka o ile ktoś Cię w ogóle zatrudni w powiecie. Albo na etat do żonki :) jakoś ona potrafi się zaangażować w to co ma faktyczne znaczenie czyli w rodzinę- ucz sie

  odpowiedz

  • 15 (19)

  Komedia , w dniu 14-02-2024 18:10:44 napisał:

  Ktoś kto myśli że te wszystkie Dorotki Mirki Pawełki Magdy czy Mateuszki są receptą dla gminy Kcynia to ktoś kto ma wyjątkowo dobry humor:)

  odpowiedz

  • 7 (11)

  realia, w dniu 14-02-2024 18:18:45 napisał:

  Na terenie Gminy Kcynia nie ma dużych zakładów, więc wpływy z podatków są niskie, więc nigdy nie będzie wielkich inwestycji, gdzie budżet oświaty to duża część pieniędzy, dodatkowo utrzymanie magistratu, etc. obwodnicy też nie będzię , może jakieś chodniki, chyba że będą wpływy z postawionych wiatraków , bo podobno ma ich Trochę być

  odpowiedz

  • -4 (16)

  Koza , w dniu 14-02-2024 18:31:43 napisał:

  Komedia wszyscy diabli byle nie Nowicki, bo gmina wtedy sięgnie dn, jego start to już porażka.

  odpowiedz

  • -23 (25)

  Ola, w dniu 14-02-2024 19:26:38 napisał:

  Dorota Czerwińska kobieta z krwi i kości. Społeczniczka rodzina zastępcza najlepszą kandydatką. Dość już nijakich męskich włodarzy i nauczycieli to największa porażka wogòle się nie nadają.

  odpowiedz

  • -6 (6)

  Kit, w dniu 14-02-2024 19:41:31 napisał:

  Ode spać

  odpowiedz

  • -6 (6)

  Iwa, w dniu 14-02-2024 19:42:37 napisał:

  Jest ok

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Witek, w dniu 14-02-2024 19:43:46 napisał:

  Ile kosztuje cukier

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Ola, w dniu 14-02-2024 19:45:48 napisał:

  Celina na Burmistrza

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Ja, w dniu 14-02-2024 19:47:11 napisał:

  A Ania gdzie

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Jo, w dniu 14-02-2024 19:48:02 napisał:

  Czy Wy macie udar .

  odpowiedz

  • 4 (10)

  Jo, w dniu 14-02-2024 19:48:55 napisał:

  Jedziemy na Zenka - Bizoń zaprasza

  odpowiedz

  • -5 (11)

  Jo, w dniu 14-02-2024 19:49:54 napisał:

  Baju baju Paweł zabierze Cie do raju

  odpowiedz

  • -5 (5)

  Jo, w dniu 14-02-2024 19:50:45 napisał:

  Dziękuję

  odpowiedz

  • -4 (6)

  Jo, w dniu 14-02-2024 19:51:36 napisał:

  Normalni tutaj nie piszą

  odpowiedz

  • -2 (6)

  Jo, w dniu 14-02-2024 19:52:32 napisał:

  Kaska skończ świętować

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Owa , w dniu 14-02-2024 19:53:35 napisał:

  Szaleństwo

  odpowiedz

  • -2 (4)

  Jo, w dniu 14-02-2024 19:55:17 napisał:

  Szok

  odpowiedz

  • -2 (4)

  Stefan, w dniu 14-02-2024 19:56:44 napisał:

  Koty nie drapać się.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Burmistrz , w dniu 14-02-2024 19:58:18 napisał:

  Boże miej nas w swojej opiece

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Ko ko , w dniu 14-02-2024 19:59:46 napisał:

  Wojtek będzie dobrze

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Ewa , w dniu 14-02-2024 20:00:45 napisał:

  Spokój

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Komuch , w dniu 14-02-2024 20:01:51 napisał:

  Ja mam dość

  odpowiedz

  • -5 (9)

  Radek, w dniu 14-02-2024 22:39:23 napisał:

  Wystarczy tej antypolskiej organizacji prawych I sprawiedliwych oraz jej nominantów

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Komuchom stop, w dniu 14-02-2024 23:42:53 napisał:

  Wystarczy pzpr

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Janek, w dniu 15-02-2024 00:49:07 napisał:

  Panie kurant - lista radnych którzy poparli odwołanie teraz

  odpowiedz

  • 3 (11)

  Zaciekawiony, w dniu 15-02-2024 04:54:05 napisał:

  Oj PiS przeszkadzał a teraz co obiecanki cacanki. Podwyżki dla nauczycieli gdzie są? Nie ma. Likwidacja wszystkiego w szkole. To dopiero wykształcimy inteligentne społeczeństwo. Bez ambicji, któremu się wszystko należy. Teraz dzieci w klasie 4 nie potrafią dobrze czytać tylko stękają przy czytaniu o ortografii zapomnij a co będzie teraz. Będą się szlajać po ulicach. Renty wdowie. Tak chucznie zapowiadane. Wiadomo że małżonek umrze w większości przypadków zanim osiągnie wiek emerytalny. Tylko slogany wyborcze.

  odpowiedz

  • -4 (14)

  Mieszkaniec , w dniu 15-02-2024 05:43:22 napisał:

  Koniec rządów pisiorów. Więc k...a.nie płacz

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Ja, w dniu 15-02-2024 07:00:26 napisał:

  W gminnych obiektach sprzątaczki są. Nie mniej powinna przyjść nowa miotła która nie budynki ale kadrę obmiecie bo to pseudo specjaliści

  odpowiedz

  • -12 (14)

  wPisDu, w dniu 15-02-2024 07:36:42 napisał:

  ten wojtek to tragedia dla gminy, wierny i oddany partii PiS i wykona wszystko co mu prezes karze

  odpowiedz

  • 16 (16)

  Fagat , w dniu 15-02-2024 10:02:42 napisał:

  Jedyne o co mam żal do Niemczuka to to że nie wywalił z 50% tych urzędasów

  odpowiedz

  • 13 (17)

  pif paf blanszanka kolanko, w dniu 15-02-2024 10:15:58 napisał:

  wydaje mi się , że rada gminy nie jest od współpracy tylko od wskazywania działań i kontroli. do współpracy są współpracownicy lub pracownicy. Cieszę się, że choć na chwilę pojawiła się osoba spoza lokalnego środowiska, która miała szansę spojrzeć na rzeczywistość z zimną krwią bez utrwalonych przez wiele lat zależności.

  odpowiedz

  • 10 (14)

  Ulrich, w dniu 15-02-2024 10:20:23 napisał:

  Pif paf zdecydowanie masz rację. Temu starszemu panu coś się mocno pomyliło i tyle w temacie

  odpowiedz

  • 6 (12)

  Leonides, w dniu 15-02-2024 11:09:58 napisał:

  ja się pytam gdzie jest program wyborczy pana Tomasza Bizona

  odpowiedz

  • 17 (23)

  stan, w dniu 15-02-2024 11:22:41 napisał:

  poczekamy aż wice wojewode Hemmerlonga wyjebią

  odpowiedz

  • 29 (29)

  Lukas, w dniu 15-02-2024 11:43:17 napisał:

  Trzeba głosowac na Niemczyka to jedyna nadzieja dla Kcyni.

  odpowiedz

  • -6 (12)

  Kcynia , w dniu 15-02-2024 12:15:14 napisał:

  Gdzie znajdę programy kandydatów nie mając Facebook?

  odpowiedz

  • -5 (15)

  Ziom, w dniu 15-02-2024 12:23:04 napisał:

  Bizon masz mój głos

  odpowiedz

  • 12 (14)

  Ju, w dniu 15-02-2024 12:48:57 napisał:

  Bizoń idzie w Disco polo

  odpowiedz

  • 17 (17)

  Platformiarz, w dniu 15-02-2024 18:05:28 napisał:

  49,2% nie popiera odwołania. Brawo panie hemerling. Lubi pan się mylić. Brawo panie kurant. Czas najwyższy żeby przestał się Pan wypowiadać w imieniu wszystkich mieszkańców

  odpowiedz

  • 12 (14)

  Erik, w dniu 15-02-2024 18:07:01 napisał:

  Wojciech był pełniącym funkcję a nie pełniącym obowiązki

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Serrek, w dniu 15-02-2024 18:24:02 napisał:

  Przez chwilę miał 50%

  odpowiedz

  • 9 (15)

  Mieszkaniec , w dniu 15-02-2024 18:31:06 napisał:

  Uwaga pan Wojtek nadciąga Drżyjcie

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Sabina, w dniu 15-02-2024 19:39:21 napisał:

  Drzeć to owszem mogą: nygusy i tacy co w pracy zajmują się fejsbukiem. I tak ma być!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 11 (11)

  Nareszcie zmiana, w dniu 15-02-2024 19:47:28 napisał:

  W komunalce to nie wiem ale w goku to na bank 1 osoba bardzo „trzyma kciuki” za powrót dawnego pełniącego obowiązki. No oby nie było żadnego kaszelku po 2 turze …

  odpowiedz

  • 5 (11)

  Brawo panie kurant , w dniu 15-02-2024 19:49:30 napisał:

  49,4

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Ejej, w dniu 15-02-2024 20:04:34 napisał:

  Poszła z typem na wojnę a argumentów miała tyle co nic . Teraz zdziwienie że jest przerażona. Ale nikt nie pamięta jak z kuranem pod pachę chodzili

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Nasz wincenty, w dniu 15-02-2024 20:20:13 napisał:

  Myślicie że kandydatem lewicy do europarlamentu będzie pan z komunałki?:) nasz milioner - potentat nieruchomości

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Wiem i powiem, w dniu 15-02-2024 20:21:57 napisał:

  Oj ja to bym się tej pani jednej i drugiej z goku bardzo z bliska przyjrzał . Myślę że nie bez przyczyny ta pani taka nerwowa ostatnio chodzi. Ale ja doskonale wiem czemu i powiem . Oj tak

  odpowiedz

  • 8 (12)

  Maciej, w dniu 15-02-2024 20:23:54 napisał:

  Czy zwykłe biuro rachunkowe nie zrobiłoby obsługi księgowej goku taniej niż ten etat który tam mają? Właściwie mają dwa etaty- jeden kadrowy a drugi księgowy. No myślę że trochę przesada. Panie przewodniczący: koniecznie musi Pan osobiście w tej sprawie zainterweniować .

  odpowiedz

  • 10 (12)

  Zainteresowany , w dniu 15-02-2024 20:24:44 napisał:

  W ogóle to szukam wyników konkursu na dyrektora goku kcyńskiego - ktoś wie gdzie znajdę?

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Gargamel, w dniu 15-02-2024 20:28:52 napisał:

  A ja szukam wyników konkursu na szefa komunalki- ktoś wie gdzie znajdę?

  odpowiedz

  • 9 (11)

  Urolog kcynski, w dniu 15-02-2024 20:32:58 napisał:

  Oj kochanie- trochę ci to zajmie. Ale spoko szukaj szukaj. Pięknie to sobie chłopcy z lewej strony poukładali w tej Kcyni. Każdy z każdym jakoś połapany rodzinnie a ci co nie to patrzą jak na seans w kinie niemym. Oj strach obleciał jak wam zajrzeli pod kołderkę hahaha i prawidłowo. Trochę popuścicie w majty to będzie Pęcherz zdrowszy

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Śmieciowy biznesik, w dniu 15-02-2024 20:34:58 napisał:

  Oj czekam aż zacznie się za parę dni palenie niewygodnych kwitów w pewnym miejscu w gminie

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Śmieciarz , w dniu 15-02-2024 20:36:17 napisał:

  A kiedy ostatnio były podwyżki w komunalce???? I ile z załogi ludzi je dostało? Czekam na informacje i całe miasto czeka

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 10 (10)

  Biedny kcyniak, w dniu 15-02-2024 20:38:30 napisał:

  Ja pracuję już jakiś czas w gminie i o podwyżce to słyszę tylko w telewizji. Nie żartujcie

  odpowiedz

  • 10 (12)

  Ciekawski, w dniu 15-02-2024 20:39:21 napisał:

  Swoją drogą to ciekawe ile ma taki prezes komunalki na miesiąc na łapę

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Deyyyy, w dniu 15-02-2024 20:50:11 napisał:

  A po co pan hemerlink z panem sobolem się konsultują skoro za chwilę wybory i możliwe że inny skład powiatu?

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Ciekawe , w dniu 15-02-2024 20:57:31 napisał:

  Co do pensji najlepiej pytać pana Mirka P. On zawsze chętnie pisze zapytania to może i teraz napisze - czekamy mirkuuuuuu ;))))))

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Cecylia, w dniu 15-02-2024 22:56:09 napisał:

  Spytałabym jeszcze o zarobki członków komisji alkoholowej. Mamy tam sławną panią przewodniczącą i jej koleżanki i jej kolegów. Panie Mirku - czekamy na pana zapytanie do pana kuranta. Tak doskonale się Panowie dogadujecie że na pewno nie zabraknie Panu śmiałości

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Sam, w dniu 15-02-2024 23:06:08 napisał:

  Komisja alkoholowa? To oni zarabiają na tym? Ale jaja!!!

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Grzesiek, w dniu 15-02-2024 23:35:08 napisał:

  Konkretne jaja z tą komisją alkoholową. Nigdy bym nie pomyślał że to może być za hajs :))))) ale zobacz zobacz jakie oburzenie jak dostali klapsa :)

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Tycjana , w dniu 15-02-2024 23:49:42 napisał:

  Ciekawe czy taka przewodnicząca komisji alkoholowej to zarobiła na komisji 1000 zł rocznie czy prędzej 10 tyś zł rocznie hahah przypuszczam że sporo. A może lepiej niż dychę rocznie ? Jestem bardzo ciekawa

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Henio, w dniu 16-02-2024 00:05:39 napisał:

  49,5

  odpowiedz

  • -9 (9)

  Kama, w dniu 16-02-2024 08:40:25 napisał:

  Wszystkim hejterom życzę dobrego dnia ,znowu sie dzisiaj napracyjecie żeby wymyślać te wredne posty. Powodzenia tchórze.

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Smieciarz, w dniu 16-02-2024 08:40:53 napisał:

  Pracownikom komunalki płacą minimalną często- to jest kpina. Niech prezes spuści trochę z tonu i da ludziom zarobić chociaż 5000 brutto a nie ta kpina co jest teraz… zaraz naprawdę parę osób rzuci kwitem i się pojawi problem . Nie będzie komu odbierać śmieci . Żeby nie było żenie ostrzegałem

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Reszta , w dniu 16-02-2024 08:47:26 napisał:

  Podwyżki w komunalce i gopsie to się muszą wydarzyć bo zaraz będzie tam hulał wiatr - za co mamy żyć?

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Saruman, w dniu 16-02-2024 08:50:11 napisał:

  Kto powiedział że podwyżek w gopsie nie będzie? Nie takie cuda się zdarzały.

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Fryzjer , w dniu 16-02-2024 09:01:07 napisał:

  Podwyżki w komunalce to muszą być!!!

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Raczej , w dniu 16-02-2024 09:02:34 napisał:

  Opłaty za śmieci to jest jakiś gruby żart. W gminach z województwa mają po 25-30 zł a tu jakaś masakra. Na co idą te pieniądze????

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Marcin, w dniu 16-02-2024 09:47:21 napisał:

  Panie Wojtku! Podwyżki w komunalce i opiece społecznej! Koniecznie

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Entuzjazm , w dniu 16-02-2024 10:06:33 napisał:

  Mam nadzieję że rada miejska zrobi jednak dotacje do pomp ciepła na poziomie 10 tys zl

  odpowiedz

  • -6 (8)

  Smiech, w dniu 16-02-2024 10:42:12 napisał:

  Z tego co słyszałam P.Wojtek był za podwyżkami na maxxx zobaczycie ile będą was kosztować śmieci i podatki

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Renault , w dniu 16-02-2024 12:59:42 napisał:

  Nie zobaczycie bo wygra duda i wszyscy dostaną 500+

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Dariusz, w dniu 16-02-2024 13:00:31 napisał:

  A czy za aktualnymi podwyżkami opłat za śmieci przypadkiem nie głosowała rada miejska w Kcyni?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (6)

  Fragment , w dniu 16-02-2024 13:02:00 napisał:

  Czy w ciągu roku możliwe jest zmniejszenie wysokości opłat za śmieci? Bo wydaje mi się że tak….

  odpowiedz

  • 11 (13)

  Emilian, w dniu 16-02-2024 13:03:35 napisał:

  Brawo panie kurant - 50,3% głosujących jest przeciw odwołaniu ale pana zdanie było najważniejsze. Oj trzymam kciuki żeby przyszedł czas że zapłaci pan za to

  odpowiedz

  • 6 (10)

  Dawid, w dniu 16-02-2024 13:11:36 napisał:

  Hejterstwo z lewej strony mocy zobaczyło że się intryga w mediach nie udała to zaczęli opluwać jakimiś „podobno” „słyszałam że” i innymi takimi tekstami. Panie Wojtku pan się nie zniechęca

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Wincenty, w dniu 16-02-2024 13:36:25 napisał:

  To ile w końcu zarabia prezes zgkim pan grobelny? Bo nie doczytałam… pensję minimalną? Czy pracuje pro bono? Czekam niecierpliwie na odpowiedź

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Minimalną w komunalce, w dniu 16-02-2024 14:13:11 napisał:

  Oj ten to typowy charytatywny prezio jest. Pracodawca milionerów;)

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Tomasz, w dniu 16-02-2024 14:25:05 napisał:

  Grubo

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Komunalny pan, w dniu 16-02-2024 14:59:11 napisał:

  Ten pan to razem z panem kurantem powinni sobie już dać spokój. Nie zamierzam się więcej wypowiadać na ich temat. Pora patrzeć w przyszłość bez tego emeryckiego głosu.

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Wujek dobra rada, w dniu 16-02-2024 15:00:04 napisał:

  Komunalka do restrukturyzacji. Zacząć od zarządu

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Ret, w dniu 16-02-2024 15:43:03 napisał:

  Zgadzam się. Komunalka do pilnej restrukturyzacji i koniecznie zatrudnić nowych ludzi

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Znający prawde, w dniu 16-02-2024 15:47:17 napisał:

  Ciekawe jakie były faktyczne kulisy odwołania bo to co tu piszą to historia dla gawiedzi

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Pracownik , w dniu 16-02-2024 15:49:36 napisał:

  A ja byłam tego dnia w urzędzie i dokładnie pamiętam jak się część urzędasów zachowywała tego dnia. Szczególności jak serdecznie im się gadało z panem wojewodą. Naprawdę nie wykluczam że to ludzie z urzędu przyłożyli łapę do tego odwołania. Nie podobało im się zapierdalac . Woleli się … wiadomo

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Dawaj Dorotka , w dniu 16-02-2024 15:54:29 napisał:

  Dorota może powiesz ładnie z kim chcesz wspólnie działać w radzie miejskiej?

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Filip, w dniu 16-02-2024 16:04:16 napisał:

  Dorota siedzisz obok swojego kolegi jana to może powiedz czy podpisałaś się pod wnioskiem o odwołanie byłego burmistrza… czekamy

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Sonda , w dniu 16-02-2024 16:27:20 napisał:

  Pani Radna Monika Wołyńska : czy podpisała się Pani pod wniosek o odwołanie byłego burmistrza? Proszę o odpowiedź

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Mieszkaniec, w dniu 16-02-2024 16:29:30 napisał:

  Pani Radna Alicja Woźniak : czy podpisała się Pani pod wniosek o odwołanie byłego burmistrza? Proszę o odpowiedź!

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Pyz, w dniu 16-02-2024 16:31:06 napisał:

  Panie Radny Pezacki : czy podpisał się Pan pod wniosek o odwołanie byłego burmistrza? Proszę o odpowiedź!!!

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Maliczanin, w dniu 16-02-2024 16:34:49 napisał:

  Panie Radny Stachowiak : czy podpisał się Pan pod wnioskiem o odwołanie byłego burmistrza? Proszę o odpowiedź!!!

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Dziewierzewo, w dniu 16-02-2024 16:36:18 napisał:

  Panie Radny Świerc : czy podpisał się Pan pod wnioskiem o odwołanie byłego burmistrza? Proszę o odpowiedź!!!

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Mieczko, w dniu 16-02-2024 16:38:25 napisał:

  A ja to bym spytała Elwirę czy podpisała…

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Aktywny radny , w dniu 16-02-2024 17:08:49 napisał:

  A ja to prędzej Tadeusza Leppera i Rysia Korbala — wydawałoby się że tacy w porządku byli to może zechcą się wypowiedzieć jak mężczyźni….. czekamy panowie. Napiszcie czy zawnioskowaliscie!

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Odwołać wojewodę hemerlinga, w dniu 16-02-2024 17:11:56 napisał:

  Czekamy na odpowiedź. Pan hemerling też powinien wprost napisać kto wnioskował a nie jakieś podchody. Zero plotek. Tylko fakty

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Nauczyciel, w dniu 16-02-2024 17:14:17 napisał:

  Jak ma być dobrze w komunalce jak tyle kasy wydajemy jako gmina na centrum kultury i szkoły wiejskie??? No bez żartów. Tak długo jak nie będzie reformy szkół i nie będzie oszczędności w goku to nie mamy co marzyć o niskich opłatach na śmieci w gminie. 2 szkoły to trzeba zlikwidować na już!

  odpowiedz

  • 6 (10)

  Klaudyn, w dniu 16-02-2024 17:17:26 napisał:

  Zgadzam się. Rozstrzebowo i Laskownica proponuję do likwidacji. Budynek w laskownicy to już dawno dawno powinien być skontrolowany przez inspektora budowlanego. A rozstrzebowo czy Dobieszewo z tymi klasami po kilku uczniów to jest żart z rozumu. Śmiechem chcecie zabić chyba. I jeszcze wielkie narzekanie. Skandal. A Pani dyrektor z Rozstrzębowa to apolityczność bardzo bardzo niewielka. Wręcz bym się nie zdziwił jakby pani była kandydatem PiS w wyborach

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Ja, w dniu 16-02-2024 17:22:18 napisał:

  Czy nie lepiej odwołać kuranta?? i jeśli nie daj Boże chce startować to pod żadnym pozorem nie głosować na niego??.Podobnie z resztą radnych.Nie głosować!!!! Mieli swoje 5 lat i nic, ale to nic nue zrobili tylko szkodzili.

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Leon, w dniu 16-02-2024 17:26:39 napisał:

  Nazwisko na H skompromitowane porażka kolejny a nadal się pchgaja, to jednak ludzie beż honoru .

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Forum , w dniu 16-02-2024 17:44:16 napisał:

  Honor? Pan H? Przypadkowa zbieżność

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Mlodziez, w dniu 16-02-2024 17:45:47 napisał:

  Teraz chcecie odwoływać pana kursanta? Za późno. Teraz to trzeba myśleć z kim idziemy w przyszłość .. bo że emerytom już dziękujemy to oczywiste

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Nowosc, w dniu 16-02-2024 17:48:37 napisał:

  Jest coś niezwykle smutnego że młodzi zamiast startować do rady miejskiej to siedzą w domach a emeryci mają jakieś wydumane ambicje i startują do rady. Efekty są takie: marnotrawienie szans na rozwój i utrata perspektyw na rozwój gminy i miejsc Pracy… nie stać nas na to a jednak to się dzieje. Ja w kwietniu zagłosuje wyłącznie na nowe osoby

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Miesiąc mija a ja niczyja, w dniu 16-02-2024 17:57:17 napisał:

  Wciąż szukam wyników konkursu na szefów ośrodka kultury i komunalki. Pomocy!

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Nauczpoucz, w dniu 16-02-2024 17:59:38 napisał:

  Czemu tyle wciąż dopłacamy do szkół w DZIEWIERZEWie i dobieszewie/chwaliszewie? Czy wszyscy radni naprawdę mają los budżetu gminy aż tak w poważaniu????

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Wowa, w dniu 16-02-2024 18:11:48 napisał:

  Daniel tak się mocno zaangażował bo chcieli tryknac w ucho szkółkę w palmierowie. Jest jedno nazwisko które jest w tej szkole licznie reprezentowane. Warto się przyjrzeć ile w tej szkole się zarabia. To że jest ładna to jedno a to ile to kosztuje to jest masakra. Naprawdę musimy żyć w bogatym społeczeństwie skoro stać nas na takie Rozstrzębowa, Chwaliszewa i inne

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Technik, w dniu 16-02-2024 18:13:39 napisał:

  Rozumiem że nie likwidujemy wybranych szkół bo ta czy inna osoba ma ochotę spokojnie sobie zarabiać piękne pieniądze, wychodzić z pracy o 12;00 do domu, czekać spokojnie na emeryturę? Czy to jest Białoruś? Naprawdę nie widzicie że to nienormalne?

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Hanna , w dniu 16-02-2024 18:21:17 napisał:

  Tego że pan Pezacki zdjął temat szkół z sesji rady miejskiej w 2023 roku mu nigdy nie wybaczę. Ciekawe jak by zagłosował radny Stachowiak. Ciekawe jak by zagłosował każdy z radnych. Przypuszczam, że mąż wielkiej nauczycielki, małżonek pani która już się zachowuje jakby była burmistrzową … ten pan oczywiście będzie przeciwny wszystkim likwidacjom choćbyśmy mieli nie wiadomo ile płacić na ich działalność … są ludzie których ambicja przyćmiła rozum. Szkoda

  odpowiedz

  • 3 (5)

  wspanialy czas, w dniu 16-02-2024 19:31:03 napisał:

  najpiekniejszy czas dla gminy kcynia - nareszcie bedzie z czego wybierac

  odpowiedz

  • 7 (7)

  ksiegowy, w dniu 16-02-2024 19:35:51 napisał:

  jak tam naszemu ulubionemu radnemu pezackiemu poszlo szukanie tych osławionych oszczednosci w gminie? jakie efekty panie mirku? skad wzial pan te pieniadze na stadion o ktorym tak pieknie pan nam mydlił oczka na fejsbuku? prosimy o odpowiedz .. jakos ostatnio pan zamilkł. czyzby zraziki i kotleciki pana pochlonely? niedobrze. najwyzsza pora sie przebranzowic na kucharza... a moze jednak bardziej kuchcika... takiego do wkladania naczyn do zmywarki. tu sie pan odnajdzie

  odpowiedz

  • 5 (9)

  cacy cacy, w dniu 16-02-2024 19:47:50 napisał:

  no ciekawe będzie to grillowanko pana lidera kcynskiej lewicy i serdecznego przyjaciela pana wojewody H... już za chwileczkę... już za momencik... na sesji :) a miał szanse milczeć i udać mądrego

  odpowiedz

  • -5 (5)

  Ruda , w dniu 16-02-2024 20:13:59 napisał:

  A co myślicie o kandydacie Tomku Sz ?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (3)

  nic :) ale to juz bylo, w dniu 16-02-2024 20:24:44 napisał:

  nic :) ale to juz bylo

  odpowiedz

  • 6 (6)

  stop nominatom psl, w dniu 16-02-2024 20:25:47 napisał:

  ponoc przewodnicząca "antyalkoholowa" tez planuje startowac hahahhahah gruboooooo

  odpowiedz

  • 2 (4)

  albo grubo albo wcale :) , w dniu 16-02-2024 20:26:28 napisał:

  albo grubo albo wcale :) caly psl

  odpowiedz

  • 5 (5)

  stop dyktaturze emerytow, w dniu 16-02-2024 20:27:37 napisał:

  wszystkim tym 50+ letnim nominatom mowimy 7 kwietnia STOP!!!

  odpowiedz

  • 4 (4)

  chetny na radnego, w dniu 16-02-2024 20:28:53 napisał:

  chetny na radnego jestem, czy ktorys z kandydatow na burmistrza wciaz szuka kandydata? prosze o kontakt jako odpowiedz pod tym postem

  odpowiedz

  • 11 (11)

  telefon z ministerstwa juz za chwile panowie - szykujcie sie :), w dniu 16-02-2024 20:30:22 napisał:

  co będą robili panowie z zakladu poprawczego jak im sie nie powiedzie w kampanii?

  odpowiedz

  • 9 (11)

  kontrola to podstawa zaufania, w dniu 16-02-2024 20:32:08 napisał:

  wole posłuchac o tych redukcjach zatrudnienia ktore powinny sie wydarzyc w osrodku kultury. oj ktos sie powinien za to towarzystwo wziac i porzadnie sprawdzic co tam jest robione...

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Wiolka wiolka, w dniu 16-02-2024 20:38:05 napisał:

  dorota, maciej, daniel.... naprawde wow. w tej naszej kcyni to naprawde jest gruuuuboooo z kandydatami. co jedna to lepsza... brakuje tylko kogos z gromadna :))))

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Smiech, w dniu 16-02-2024 21:26:50 napisał:

  Bizon utworzy orkiestrę dętą a on będzie 1 trąbą w pierwszym rzędzie

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Smiech, w dniu 16-02-2024 21:28:43 napisał:

  Będziemy tylko się bawić on będzie grał

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Lili, w dniu 16-02-2024 21:32:37 napisał:

  A taka jedna Kacha z urodą radiową co mieszka w Kcyni garuje z żonatym?

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Wyborca, w dniu 16-02-2024 22:02:58 napisał:

  A co zazdrość bierze Stefciu ?

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Rey, w dniu 16-02-2024 22:06:09 napisał:

  Ta pani za często chodzi na wf

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Mieszkaniec , w dniu 16-02-2024 22:08:00 napisał:

  A to zdzira jedna

  odpowiedz

  • 6 (6)

  124, w dniu 16-02-2024 22:17:30 napisał:

  Gdzie jest Wojtek?

  odpowiedz

  • 5 (9)

  Pukaczu, w dniu 16-02-2024 23:08:55 napisał:

  Wreszcie Lili poruszyłaś temat tej obrzydliwej pary. Trwa to od lat wszyscy wiedza i nic.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Cna, w dniu 16-02-2024 23:21:20 napisał:

  Ciekaw kto wygra wybory?

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Wygrana, w dniu 16-02-2024 23:32:18 napisał:

  Może będzie to p. Wojtek!

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Lili, w dniu 17-02-2024 02:32:40 napisał:

  Nie ta Kacha, inna, młodsza ale podobny styl zachowania.

  odpowiedz

  • -4 (4)

  Kowal, w dniu 17-02-2024 07:46:20 napisał:

  Wstawać hejterzy, i do roboty, bo nudą wieje

  odpowiedz

  • -6 (6)

  Sąsiad , w dniu 17-02-2024 07:56:49 napisał:

  Do roboty hejterzy,sądy też muszą mieć zajecie

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Für Deutschland, w dniu 17-02-2024 08:34:19 napisał:

  51,2

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Forum, w dniu 17-02-2024 08:35:57 napisał:

  Czy to odwołanie nie ma WAD PRAWNYCH?

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Rolnik, w dniu 17-02-2024 08:36:03 napisał:

  Jakim trzeba być obłudnym żeby krzyczeć i walczyć o zakaz sprowadzania artykulow z zagranicy, a sami Rolnicy kupiła w szkole bcych marketach towary z zagranicy.

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Tv tv, w dniu 17-02-2024 08:37:26 napisał:

  Ciekawe co lokalnym rolnikom obieca pan kandydat Mateusz z telewizji( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedz

  • 4 (4)

  From, w dniu 17-02-2024 08:39:11 napisał:

  Czy w Kcyni ma powstać jednostka wojskowa? Ktoś coś słyszał?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (6)

  Ulrich, w dniu 17-02-2024 08:45:34 napisał:

  Radni coś niechętnie się wypowiadaja na temat swoich podpisów pod odwołaniem:)

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Stan, w dniu 17-02-2024 09:20:08 napisał:

  No taka praca to ja rozumiem, więcej opiekunów niż wychowanków, a pensja proszę sprawdzić na bip

  odpowiedz

  • 8 (12)

  Zefir, w dniu 17-02-2024 09:25:29 napisał:

  Pan Duda w programie obiecuje --czaruje , opieke psychologiczna , jest to obietnica PiS już spełniona ,przecież w każdej szkole jest na tą chwilę zatrudniony psycholog dodatkowo w Mopsie również taka Osoba jest, trochę słabiutki ten program.

  odpowiedz

  • 7 (11)

  Mirek, w dniu 17-02-2024 12:30:26 napisał:

  A wiecie jaki jest budżet wynagrodzen w zakładzie poprawczym? Myślę że powinniśmy poprosić Pana Pawła o aktualny pit

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Narew, w dniu 17-02-2024 12:32:49 napisał:

  Zna ktoś jakąś dobrze się prezentującą osobę znająca się na geografii i sporcie??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedz

  • 4 (10)

  Jaa, w dniu 17-02-2024 12:49:27 napisał:

  A ja się pytam co jeszcze na stanowisku po zmianie władzy robi Duda?Dawno już powinna tam być zmiana.

  odpowiedz

  • -8 (8)

  Der, w dniu 17-02-2024 12:50:28 napisał:

  Kolejnego merytorycznego mają wyrzucić? Dla zasady? Dziwne

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Oj tak, w dniu 17-02-2024 14:47:57 napisał:

  Każdy kandydat powinien pokazać PIT

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Małolat, w dniu 17-02-2024 14:49:17 napisał:

  A część z kandydatów to kandyduje bo się boją wysokości emerytury z KRUSU???¯\_(ツ)_/¯

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Sprawdzimy kto jak się wzbogacil, w dniu 17-02-2024 15:45:42 napisał:

  Byłbym za tym żeby zobaczyć oświadczenie majątkowe szefowej Goku i szefa komunalki

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Henryk, w dniu 17-02-2024 15:55:09 napisał:

  I koniecznie za ostatnie 5 lat. Społeczny nadzór nad uczciwością to podstawa. Panie Przewodniczący kurant: do pracy!! Żądamy pana osobistej interwencji!!!

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Znający prawdę, w dniu 17-02-2024 16:03:37 napisał:

  Mam wrażenie że o programie to ludzie jakoś nie mają ochoty gadać. Zresztą po co skoro papier wszystko przyjmie? Ja to jestem ciekawa co taka Dorota zrobi faktycznie? Bo to co napisała w programie to jedno a rzeczywistość będzie taka że urzędem będzie rządził 1 dobrze znany w gminie kolega. Czy na takiego burmistrza należy głosować to już niech każdy sobie sam odpowie...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (5)

  Maków, w dniu 17-02-2024 16:08:07 napisał:

  Tu nie chodzi o hejt ale miłość boską: po Ci ludzie się ośmieszają? Czy wy naprawdę ślepo słuchacie swoich mężów i żon? Czy wy myślicie że wasze rekomendacje przed druga tura będą przez kogokolwiek brane pod uwagę? Czy Wy myślicie nad tym jakie konsekwencje będzie miała przegrana dla Waszych dalszych działań? Szczególnie sromotna przegrana? No to najwyższy czas pomyśleć

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Kamil, w dniu 17-02-2024 16:27:41 napisał:

  Kandydatów na pęczki ale niektórzy to myślą że dostana głosy za to że sobie wystąpili w programie tv. Panowie i panie: tu nie ma miejsca na PR! To jest robota gdzie się wyrywa rękawy na co dzień! Coś o czym niewiele z Was wie cokolwiek. Naprawdę zrezygnować nigdy nie jest za późno! Zastanówcie się

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Śmiech , w dniu 17-02-2024 16:27:54 napisał:

  A zapomniałem o orkiestrę trzeba utworzyć z obiektami do występów

  odpowiedz

  • -1 (7)

  Komuna, w dniu 17-02-2024 16:42:51 napisał:

  Duda nie myśl, że to Ci się uda.

  odpowiedz

  • -2 (8)

  Dłajt Szrut, w dniu 17-02-2024 16:43:14 napisał:

  Jeden z kandydatów zapewnia dmuchańce, będą też dmuchane lale dla starszych ?

  odpowiedz

  • 12 (14)

  Koń, w dniu 17-02-2024 16:49:22 napisał:

  Najlepsza jest Magda, spadła z księżyca, i szybko tam wróci. Śmiech na sali.

  odpowiedz

  • -6 (12)

  Naczelnik, w dniu 17-02-2024 17:52:18 napisał:

  Magda na prezydenta. Bydgoszczy

  odpowiedz

  • -3 (15)

  Wyborca, w dniu 17-02-2024 21:05:45 napisał:

  Co ten Bizon za głupoty opowiada. Gość praktycznie beż programu. Niech przestanie i nie robi wstydu rodzinie. Bo sobie robi wstyd czytaniem ,raczej dukaniem.

  odpowiedz

  • 9 (11)

  Mieszkaniec, w dniu 17-02-2024 21:25:00 napisał:

  Śmiać mi się chce, jak nakielscy radni zaczynają "chodzić", " maszerować" itd. Wszystko pod publiczkę. Przypominają sobie po 5 latach, że chodzić potrafią.

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Mało było , w dniu 17-02-2024 21:48:03 napisał:

  Lewica w kcyni została pogrzebana przez jednego siwego pana :)

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Für Deutschland, w dniu 17-02-2024 22:40:25 napisał:

  Nie takiego wyniku ankiety się stary pan spodziewal ... Oj nie takiego...Teraz postawił wszystkie karty na Magdę i Rafała ...szkoda że ta lewica taka nierozważna

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Ter, w dniu 18-02-2024 01:41:53 napisał:

  Tak tak

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Greg, w dniu 18-02-2024 08:00:21 napisał:

  51,8

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Zdrowe drzewo, zdrowe jabłka, w dniu 18-02-2024 11:22:47 napisał:

  Głosować , czy nie głosować na danego kandydata? Czasem warto też przyjrzeć się przodkom tego kandydata!

  odpowiedz

  • 6 (14)

  Dłajt Szrut, w dniu 18-02-2024 11:34:40 napisał:

  Ten w kowbojskiej koszuli jako swojego zastępcę chce tego urzędnika z Wielkopolski, czyt. z Wyrzyska ? To ten co w ostatnich wyborach startował na radnego i dostał kilka głosów? Masakra.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (9)

  Stary wirus , w dniu 18-02-2024 14:29:50 napisał:

  Straszne, wybory coraz bliżej teraz zaczną wyciągać, sprawy z 6 pokolenia w stecz, Babcia danego kandydata miała romans z sąsiadem, a dziadek tego kandydata porwał w sklepie bułkę, a pradziadek wszedł w gówno, a wuja jechał po pijaku no i ciotka chodziła bez majtek, będzie fajnie, wszystko przed nami, będzie się działo.

  odpowiedz

  • 7 (11)

  Kcynia , w dniu 18-02-2024 14:35:57 napisał:

  U Nowickuego 99% komentujących to Rodzina.

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Fred, w dniu 18-02-2024 15:03:09 napisał:

  Niestety z tym uderzeniem w rodzine to prawda

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Henio, w dniu 18-02-2024 21:12:00 napisał:

  Grubo

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Ty, w dniu 18-02-2024 21:12:33 napisał:

  52,8%

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Telefon , w dniu 19-02-2024 01:22:37 napisał:

  Za taką pracę jaka jest robiona przez komunalke pracownikom fizycznym powinni płacić conajmniej 5500 brutto. Taka prawda

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Telefon, w dniu 19-02-2024 01:25:30 napisał:

  Jak nie 6000 brutto

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Czas na zmiany, w dniu 19-02-2024 11:10:35 napisał:

  Zgadzam się. Na miejscu pracowników z komunalki to za mniej niż 5 tys brutto bym się z domu nie ruszał. Mają fach w ręku, doświadczenie, tylko nie wiedzieć czemu zarabiają jak za komuny. Koniec tego! Czas na podwyżki i to solidne

  odpowiedz

  • 6 (10)

  Pytanie , w dniu 19-02-2024 11:32:52 napisał:

  Czy ten Pan naprawdę musi być taki konfrontacyjny? https://www.facebook.com/share/p/PhmXjDBqACZozwpf/?mibextid=WC7FNe

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Ter, w dniu 19-02-2024 11:37:02 napisał:

  Ten pan to jest kandydatem na burmistrza ale w razie czego też do rady… to pokazuje powagę kandydata…!w razie czego zarezerwuje sobie bezpieczne lądowanie

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Reszta , w dniu 19-02-2024 11:46:06 napisał:

  Ten pan Mirek to już naprawdę…. Bez komentarza. Niestety i mówię to z żalem ale z każdym dniem tracę do niego respekt

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Tak jak mówiłem , w dniu 19-02-2024 11:56:11 napisał:

  284 komentarze. Żywa dyskusja

  odpowiedz

  • 10 (12)

  Fet, w dniu 19-02-2024 11:59:18 napisał:

  Cudowne uzdrowienie w komunalce

  odpowiedz

  • 10 (12)

  Zbyszek, w dniu 19-02-2024 12:34:26 napisał:

  Burmistrz i uzdrowiciel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Hallo, w dniu 19-02-2024 12:38:08 napisał:

  53,2% poparcia. Panie kurant jak to było z tym budowaniem większości dla Pana opcji? Czy aby na pewno nie wypowiadal się pan o radnych bez uprzedzenia? Czy miał pan do tego prawo? Czyial pan zgody 15 radnych na wypowiadanie się w kategorii wniosku radnych o odwołanie burmistrza? Oczekujemy odpowiedzi

  odpowiedz

  • 13 (13)

  Nie ma za co, w dniu 19-02-2024 12:39:05 napisał:

  Nie poparcia tylko 53,2% sprzeciwiło się odwołaniu!!! Czytaj ze zrozumieniem

  odpowiedz

  • 7 (11)

  Dura lex, w dniu 19-02-2024 12:40:35 napisał:

  Dlaczego pan kurant nie zawnioskował o referendum tylko dzialal na własną rękę? Czy miał podstawę prawną do "osobistej interwencji"???

  odpowiedz

  • 10 (12)

  Zainteresowany, w dniu 19-02-2024 12:46:39 napisał:

  Dlaczego pod artykułami Goku nie można dodawać komentarzy? Może warto byłoby przybliżyć kadrę Goku szczegółowo wyjaśniając powiązania osobiste tych osób?

  odpowiedz

  • 17 (19)

  M, w dniu 19-02-2024 13:26:22 napisał:

  Musi wygrać Pan Niemczyk bo inaczej kolesiostwo nas zrujnuje.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 10 (10)

  polityka lokalna, w dniu 19-02-2024 13:52:37 napisał:

  czy prawdziwe są doniesienia że doszło do koalicji mateusza i mirka jako odpowiednio potencjalnego burmistrza i zastepcy burmistrza? jesli to prawda to gratuluje majstersztyku. jesli nie to warto aby panowie juz dzis odcieli sie od siebie nawzajem.

  odpowiedz

  • 9 (11)

  ratuj sie kto moze, w dniu 19-02-2024 13:53:58 napisał:

  moim zdaniem kazdy z kandydatow powinien juz dzis okreslic czy bedzie powolywal zastepce burmistrza i kto tą osobą bedzie. a po wyborach zobaczymy na ile słowna jest osoba którą wybierzemy.

  odpowiedz

  • 15 (15)

  Rysiek, w dniu 19-02-2024 14:30:38 napisał:

  Panie Wojciechu, jeśli jednak się pan zdecyduje to prośba: żadnych debat z tymi kandydatami. Naprawdę niech pan się szanuje

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Czasomierz, w dniu 19-02-2024 14:32:09 napisał:

  Dokładnie. Debatować to mógłby że szczepaniakiem ale nie z pezackim. Strata czasu mieszkańców.

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Gred, w dniu 19-02-2024 14:43:13 napisał:

  Ciekawe czy w ogóle ludzie z komunalki chcą tych podwyżek. Ciekawe czy w ogóle czytają ten portal

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Katarzyna, w dniu 19-02-2024 15:27:49 napisał:

  Czytają i chcą. Tylko kto miałby o to zawalczyć? No kto? Skoro nasze podwyżki przejadają .... Wiadomo kto :(((

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Lektor, w dniu 19-02-2024 15:28:22 napisał:

  Szkoły? Czyżby?

  odpowiedz

  • 10 (12)

  Ulrich, w dniu 19-02-2024 15:35:50 napisał:

  Im głębiej w kampanii tym ciekawsze rzeczy się pojawiają w przestrzeni publicznej. Panie Mateuszu jak tam z Pana konfederacją!? Czy w Kcyni tak jak w Bydgoszczy prawica pójdzie wspólnie? Czy będzie pan współpracował jako burmistrz i wiceburmistrz z kandydatem PiS panem Pawłem? Czy doczekamy się oświadczenia w tej kwestii?

  odpowiedz

  • 11 (15)

  ZP, w dniu 19-02-2024 15:36:15 napisał:

  Do Der: Merytorycznego? A co on merytorycznego zrobił? Ani w zakładzie ani w powiecie. Stanowisko to podobno dostał z góry i można się tylko domyślać dlaczego koledzy z zakładu dużo mówią. Merytoryczny to był Wojtek N. i tego, to żal że go nie ma.

  odpowiedz

  • 7 (15)

  Termin, w dniu 19-02-2024 15:44:35 napisał:

  Myślisz? Ja słyszałem że Paweł to dostał stanowisko za dobre opinie od współpracownikow. W dodatku nie było zastrzeżeń do jego pracy. Jeśli by były to chyba nikt by go nie trzymal do dziś. Zauważ że zmiana władzy a on wciąż jest na stanowisku

  odpowiedz

  • 9 (11)

  Uff, w dniu 19-02-2024 15:46:19 napisał:

  No chyba że prawda się okażą te plotki że Pawłowi równie blisko do PiS jak do lewicy... To by były jaja

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Greg, w dniu 19-02-2024 15:47:22 napisał:

  Z drugiej strony to byłoby gwarant że będzie brak zmian kadrowych w gminie. Podadzą sobie rączki z wicewojewoda i oby do kolejnych wyborów( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedz

  • 12 (14)

  Szacunek ludzi ulicy, w dniu 19-02-2024 15:53:55 napisał:

  Paweł? Merytoryczny? Oj tak! Ekspert od budowy karmników

  odpowiedz

  • 12 (14)

  Krystyna, w dniu 19-02-2024 15:56:13 napisał:

  Ciekawe jakie stanowisko czeka na Pana od strzelnicy po wygranej panów bizona lub Pawła... Będę niecierpliwie oczekiwała

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Serduszko puka w rytmie czacza, w dniu 19-02-2024 16:07:23 napisał:

  Dlaczego nie można komentować publikacji Goku? Prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Odpowiedzcie sobie sami czego i kogo się boi pani szefowa... I czy przypadkiem ma powody do obaw... A Ci co piersią Goku bronili rozumiem że w razie czego będą latać i tłumaczyć się powyżej gminy tak? Czekam aż mleczko się rozleje i trzymam kciuki za dobre zdrowie wszystkich zaangażowanych

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Pewniak, w dniu 19-02-2024 16:38:37 napisał:

  To że on chce startować na radnego to jest nieporozumienie. Powinien wystartować na burmistrza. Bez dwóch zdań

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Bartosz, w dniu 19-02-2024 16:40:26 napisał:

  Dokładnie

  odpowiedz

  • 11 (11)

  ..., w dniu 19-02-2024 16:55:32 napisał:

  Do Termin- Paweł nie kompromituj się.

  odpowiedz

  • 10 (14)

  Znający temat, w dniu 19-02-2024 18:52:50 napisał:

  Jak co 4 lata Paweł miszczem świata

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Znający sprawę, w dniu 19-02-2024 19:36:29 napisał:

  Drodzy Państwo, Zgodnie z art. 108 Kodeksu Wyborczego zabrania się prowadzenia agitacji wyborczej na terenie urzędów administracji rządowej, administracji samorządu terytorialnego, sądów, zakładów pracy w sposób i formach zakłócających normalne funkcjonowanie. Zakaz ten obowiązuje także na terenie jednostek wojskowych i innych jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej oraz oddziałów obrony cywilnej, a także skoszarowanych jednostek podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych.

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Robert, w dniu 19-02-2024 20:53:56 napisał:

  Za takie pensje jak teraz na miejscu pracowników komunalki pomyślałbym o strajku

  odpowiedz

  • -3 (7)

  Kloss, w dniu 19-02-2024 20:54:38 napisał:

  Kierownictwo komunalki strajkowac nie będzie. Nie ludz sie:)

  odpowiedz

  • 5 (9)

  Lulu , w dniu 19-02-2024 21:56:10 napisał:

  Litości już straciłam rachubę ile rad powała Paweł, bydom radzić i radzić niczym sejnsiedmioletni.

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Segz, w dniu 19-02-2024 21:59:10 napisał:

  Trzymam kciuki za komunalkowy ruch oporu:)

  odpowiedz

  • -14 (18)

  A, w dniu 19-02-2024 22:20:02 napisał:

  Kandydaci są na tyle słabi, że Duda znacznie się wyróżnia na ich tle. Młody z pomysłami, programem, pomysłem na gminę. Reszta startuje na zasadzie może się uda.

  odpowiedz

  • 11 (13)

  Opel, w dniu 19-02-2024 22:31:42 napisał:

  Weź Paweł nie żartuj hahahaha

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Te, w dniu 19-02-2024 23:16:40 napisał:

  320 komentarzy

  odpowiedz

  • -15 (15)

  Mark, w dniu 19-02-2024 23:50:50 napisał:

  Duda jest ok!

  odpowiedz

  • 10 (12)

  321, w dniu 20-02-2024 09:23:53 napisał:

  A i Mark- czy to Pawelek sie produkuje??? Moje zdanie jest takie Duda nie jest o.k, jest miałki a jego pomysly to typowe propozycje kazdego kandydata które sobie można wyguglować.Trzeba jeszcze miec pomysl jak,gdzie i za co. Podsumowujac niech ten kandydat da sobie spokój bo ludzie są bardziej inteligentni niż myśli.

  odpowiedz

  • 14 (14)

  Podwładny, w dniu 20-02-2024 09:37:57 napisał:

  Duda słaby,typowy, garniturowy buc nudny całe życie na ciepłej posadce, dzięki przynależności do znanej partii, do tego nie lojalny, bo dcioł się od kolegów gdy szli na dno,a a teraz po trupach do celu, bo dni na ciepłej posadce są policzone, żal mi ludzi, którzy będą musieli z nim pracować, bo w tej wypitej do przodu klacie nie ma serca. Sztywny jak kij od miotły.

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Odcinek, w dniu 20-02-2024 11:58:22 napisał:

  Odciął się z tego co słyszę politycznie ale nie prywatnie hahahaha

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Typ, w dniu 20-02-2024 12:02:38 napisał:

  54% przeciwnych odwołaniu.... "Swietny" ruch panie kurant. Naprawdę ma pan poparcie społeczne jak piorun

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Rower, w dniu 20-02-2024 14:13:09 napisał:

  Idzie na 55%( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Da4ek, w dniu 20-02-2024 15:24:40 napisał:

  Mateusz, jest pan poseł Bosak z konfederacji przyjedzie na rozpoczęcie Twojej kampanii?

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Odcinacz, w dniu 20-02-2024 15:25:34 napisał:

  Nie podpuszczajcie go bo jeszcze SIE ODETNIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Podwyżki dla komunalki!, w dniu 20-02-2024 15:33:27 napisał:

  Komunalka walczcie o podwyżki!

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Ruch, w dniu 20-02-2024 15:39:45 napisał:

  Czy prezes komunalki może tak swobodnie być pełnomocnikiem wyborczym albo finansowym komitetu wyborczego wyborców wskazujacego burmistrza? Przecież ta osoba będzie za chwilę jego szefem. Czy to nie jest dziwne?

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Piotr, w dniu 20-02-2024 16:44:35 napisał:

  Ruch - ta Osobs ma zero szans na zostanie Burmistrzem.

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Głos, w dniu 20-02-2024 17:34:03 napisał:

  Oj oj każdy ma zero szans a później wynik pokazuje że głos do glosa i zbiera się lawina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Rafał, w dniu 20-02-2024 17:59:16 napisał:

  54,5% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Znający kuluary karier w goku, w dniu 20-02-2024 18:47:35 napisał:

  W Goku już podnosicie pensje żeby po kwietniu nikt wam nie cofnął po wyborach? Spokojnie cwaniury. Sprawiedliwości stanie się zadość. To kwestia czasu.

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Teraz, w dniu 20-02-2024 19:53:22 napisał:

  Gmina powinna raportować co miesiąc listę wynagrodzen wszystkich pracowników urzędu , komunalki i mgopsu

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Guten, w dniu 20-02-2024 21:56:57 napisał:

  Będzie 60%?( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Top, w dniu 20-02-2024 23:58:42 napisał:

  Na luzie˙ ͜ʟ˙ ͜ʟ˙

  odpowiedz

  • -12 (12)

  Henio, w dniu 20-02-2024 23:59:53 napisał:

  Paweł wygrasz!!!

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Ratuj się kto może, w dniu 21-02-2024 00:00:57 napisał:

  Ciekawe czy w wyborach zobaczymy też naszego ulubionego Pana fana strzelectwa˙ ͜ʟ˙

  odpowiedz

  • 4 (6)

  T, w dniu 21-02-2024 00:05:57 napisał:

  A czy on cokolwiek znaczy?

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Polityka, w dniu 21-02-2024 00:18:56 napisał:

  On? Strzelec? ponoć rozdaje na prawicy karty˙ ͜ʟ˙ zresztą nie tylko na prawicy

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Kcyniok, w dniu 21-02-2024 07:44:53 napisał:

  Duda mieszka w Szubinie .Jeżeli nie daj Boże zostanie Burmistrzem zastępca Pezacki albo Niemczyk . Jeżeli tak się stanie chroń Panie Boże nasza Gminę .

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Fela, w dniu 21-02-2024 07:47:32 napisał:

  Kcynia zasługuje na takiego Burmistrza jak Nowicki, jaka Gmina taki Burmistrz.

  odpowiedz

  • 11 (13)

  Pamiętamy , w dniu 21-02-2024 07:53:12 napisał:

  Pani Magdo, pamiętamy Panią z pracy. w Urzędzie, zawsze naburmiszona, krnombrna, bez uśmiechu , taki Burmistrz to skarb, no ale po linii partyjnej to jest o, bo tam wszyscy zawistni , mściwi, no i zapewne po wyborze Pani będzie ani korzystać ze skarbnicy wiedzy Pana H i Pana O.

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Hahahahahaha, w dniu 21-02-2024 12:24:38 napisał:

  Magdalena Magdalena Wracaj skąd przyszłaś

  odpowiedz

  • -4 (8)

  Hab, w dniu 21-02-2024 12:32:29 napisał:

  Kcyniok mam nadzieję że pan pezacki cię za to pozwie

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Masakra, w dniu 21-02-2024 12:39:00 napisał:

  Czy ja dobrze widzę że średnie wynagrodzenie bez nagród w komunalce to 3600 netto ಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠ

  odpowiedz

  • -13 (15)

  Panienka, w dniu 21-02-2024 14:09:45 napisał:

  a ten niemczyk to ładnie kasy ma w oświadczeniu majątkowym i jeszcze mało

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Zainteresowany, w dniu 21-02-2024 14:56:48 napisał:

  Ukradł? Czy zarobił?

  odpowiedz

  • 9 (11)

  Pewna siebie, w dniu 21-02-2024 14:58:43 napisał:

  Basia... Ja wiem że już się czujesz jak pani burmistrzowa ale pamiętaj: nie tak szybko. Najpierw niech Mirek wygra.

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Kcynianka , w dniu 21-02-2024 16:06:31 napisał:

  Burmistrzem Mirek czy Paweł prędzej ręka mi uschnie niż na któregoś oddam głos

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Edukator, w dniu 21-02-2024 18:46:29 napisał:

  Czy sprawa ZST i kosztów ponoszonych przez gminę Kcynia przez ostatnie lata została rozwiązana? Ile pieniędzy wpłynęło do gminy? Kiedy powiat przejmuje prowadzenie ZST?

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Zap , w dniu 21-02-2024 23:25:20 napisał:

  Słuszne pytanie

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Szkolnictwo, w dniu 21-02-2024 23:27:12 napisał:

  Tak sobie myślę, czy musimy czekać na marzec żeby usłyszeć co sądzą o likwidacji szkół nasi kandydaci?

  odpowiedz

  • 13 (13)

  Kcynia, w dniu 22-02-2024 09:17:29 napisał:

  Co do wyborów i programów kandydatów w Kcyni, trafne powiedzenie Czerepacha z kultowego serialu Ranczo: "PROGRAM WYBORCZY NIE PO TO JEST, ŻEBY JEGO DOTRZYMYWAĆ. PRZECIEŻ TO NIE PROGRAM TELEWIZYJNY, ŻEBY KAŻDA GODZINA MUSIAŁA SIĘ ZGADZAĆ." No i mamy obietnice jak baśnie Andersena oraz bajki braci Grimm ;)

  odpowiedz

  • 12 (12)

  BB, w dniu 22-02-2024 09:18:25 napisał:

  ZST to twór sztucznie utrzymywany przez lata. Żenujący poziom nauczania i jeszcze koszty. Oczekuje od przyszlego burmistrza radykalnych dzialań, a nie chronienia znajomków. Bo radni i dotychczasowy burmistrz nie zrobili w tej sprawie nic dlatego mamy to co mamy. Bieda i zapaść.

  odpowiedz

  • 9 (11)

  jaaaa, w dniu 22-02-2024 09:26:46 napisał:

  Będę prosić do skutku, żeby nie wybierać do rady miejskiej i powiatu tych co byli i nic nie zrobili. Starych wyżeraczy którym tylko kieszenie napychamy. Ludzie opamiętajcie się!!!

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Gag, w dniu 22-02-2024 10:10:50 napisał:

  ZST? Kosztów to akurat tam nie ma zbyt wiele. Ale to jakie są losy sporu między gminą a powiatem powinniśmy wiedzieć

  odpowiedz

  • 10 (12)

  Daddy , w dniu 22-02-2024 10:12:36 napisał:

  Ale swoją drogą to ciekawe jak szef powiatowej oświaty zamierza nadzorować np aktualną Panią dyrektor zst

  odpowiedz

  • 10 (12)

  ..., w dniu 22-02-2024 11:32:29 napisał:

  Daddy otóż to. To jest kpina. A o tym jakim wzorem do naśladowania jest ten pan jako nadzorujący oswiate to już sie nie bede wypowiadać.

  odpowiedz

  • -9 (9)

  Wzory cnot wszelakich , w dniu 22-02-2024 12:18:35 napisał:

  Co to kogo obchodzi! Żyj swoim życiem, spójrz na siebie i swoje podwórko! A zawsze możesz zrobić karierę i nadzorować różne szkoły i inne instytucje! Wolny kraj! Czas może wziąć się do roboty!

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Iza , w dniu 22-02-2024 12:33:47 napisał:

  Karma wraca Nadzorujacy krytykuje wszystko i wszystkich to teraz karma wraca do niego .

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Ciuchciuch , w dniu 22-02-2024 16:27:14 napisał:

  Niech się skupi na bieganiu i swojej muzie hahaha

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Heros , w dniu 22-02-2024 16:32:37 napisał:

  Zobaczcie jak to jest. Temat szkol się pojawił w grudniu. Czas minął, emocje opadły a społeczeństwo się coraz bardziej przekonuje że szkoły wiejskie trzeba w gminie Kcynia likwidować. Niestety zamiast tym że taki ruch ma teraz ok 58% poparcia internautów to nasi radni skupiają się na drukowaniu plakatów, banerów i robieniu czarnego PR swoim konkurentom. Zero merytorycznej dyskusji. Naprawdę zasługujemy na coś lepszego. Zasługujemy na nowe rozdanie w gminie Kcynia.

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Radni, w dniu 22-02-2024 16:38:13 napisał:

  Największtałt problem to brak osób z gminy które zamiast narzekać chcą dzialac w radzie miejskiej

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Tak, w dniu 22-02-2024 17:12:09 napisał:

  Niestety ludzie chcą zmian ale mało kto chce się zaangażować

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Znający temat, w dniu 22-02-2024 18:12:53 napisał:

  Czy dyrektorzy szkół kcynskich i nauczyciele powinni aby się wypowiadać lub sugerować swoje sympatie polityczne? Myślę że nie. A jak jest w praktyce???

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Gherkin, w dniu 22-02-2024 20:22:20 napisał:

  Faktycznie ciekawi nauczyciele którzy z zaangażowaniem działali w kcyni to teraz pracują w Nakle i Bydgoszczy. Trzeba pomyśleć jak ściągnąć ich do kcyni. Propozycje?

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Przedmówca, w dniu 23-02-2024 01:23:16 napisał:

  Zgadza się.

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Tata, w dniu 23-02-2024 11:26:41 napisał:

  Panie Wojtku, czas zlikwidować szkole w laskownicy. Trzymam kciuki

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Tomek, w dniu 23-02-2024 15:56:24 napisał:

  Ja to po spotkaniu w gminie w temacie wiatraków nie wyobrażam sobie że Niemczyk jak wystartuje to tego nie wygra. No ale życie pokaże...

  odpowiedz

  • 16 (16)

  Ulala , w dniu 23-02-2024 18:54:06 napisał:

  Tak jak ktoś wcześniej napisał, gmina Kcynia zasługuje na coś lepszego! Czas na zmiany!! Należy wymienić wszystkich radnych. Wybrać osoby, które nie będą bały się zagłosować m.in. za likwidacją szkół. Dziękujemy juz wieloletnim, etatowym radnym. A Pan Wojtek to jedyny niezwiązany z tym środowiskiem kandydat, który może obiektywnie i zadaniowo podejsc do rozwiązania problemów w naszej gminie. Powodzenia Panie Wojtku!!!

  odpowiedz

  • 6 (12)

  Wyborca , w dniu 23-02-2024 21:35:20 napisał:

  Obrażanie kandydatów przez Bizona trwa. Każdy kłamie, tylko nie Bizon. Niech coś powie o dowozie dzieci z Siernik Tak się wielce sapał. Śmieszny gości ten jego elektorat przed sklepem.

  odpowiedz

  • 13 (13)

  Obiecuj dalej gruszki na wierzbie!, w dniu 23-02-2024 21:38:06 napisał:

  Gdy czasem patrzę na kampanie wyborczą, to kojarzy mi się,. . że czasem można gówno ubrać w piękny papierek , ozłocić pięknym opisem i sprzedawać, żeby gawiedź to kupiła! Nie szkoda to kasy na banery , Internety, wyssane z palca plany, w których realizacjję sam kandydat nie wierzy?

  odpowiedz

  • 16 (16)

  ja, w dniu 23-02-2024 22:44:21 napisał:

  Jesli p. Niemczyk zagwarantuje że po wygranych wyborach jego vice nie bedzie Pawełek to zyska masę głosów. Ludzie boja się tej tranzakcji.Swoją drogą to by było mega nie zrozumiałe że chciałby gościa, który sie od niego i całego pis odcial

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Klient , w dniu 23-02-2024 23:27:07 napisał:

  Zaraz otworzą Dino, potem Żabke i skończy się rumskowanie Panie przyszły Burmistrzu. Żabka otwarta Świątek, piątek i niedziela, i codziennie do 24.00.

  odpowiedz

  • -6 (12)

  Tudot, w dniu 24-02-2024 00:02:37 napisał:

  Pawel nie weźmie wojtka - nie ma takiej opcji!!! Ale spytajcie go. Może da oświadczenie

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Typ, w dniu 24-02-2024 01:33:37 napisał:

  Czekam aż ktoś zrezygnuje z tych gównianych banerów i zaśmiecania skrzynek pocztowych ulotkami ... Wszędzie tylko te polityczne mordy

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Grzegorz, w dniu 24-02-2024 08:11:07 napisał:

  No ja gadałam z Wojtkiem po oświadczeniu Mateusza i usłyszałam że on od nikogo się nie zamierza odcinać bez względu na kolejne oświadczenia. Błąd.

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Hammma, w dniu 24-02-2024 16:17:17 napisał:

  Panie Wojtku, prosimy o szybkie odwrócenie tych negatywnych konsekwencji wznowienia funkcjonowania strzelnicy.. tak się nie da normalnie żyć!!! Prosimy o pomoc w kowalewku. Proszę o nas pamiętać jeśli pan wygra

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Zmiana, w dniu 25-02-2024 12:30:40 napisał:

  Oj mówiłam. Panowie Hemmerling i kurant wyświadczyli panu Niemczyk dużą przysługę...

  odpowiedz

  • -9 (11)

  Kcyniak, w dniu 25-02-2024 12:48:24 napisał:

  Wojtek przestań już pisać i wracaj do siebie.

  odpowiedz

  • -10 (10)

  Henio, w dniu 25-02-2024 15:06:33 napisał:

  Panie Hemmerling. Tylko Magdalena. Będę głosował z całą rodziną . Henryk

  odpowiedz

  • -6 (10)

  Huehue, w dniu 25-02-2024 15:07:32 napisał:

  Ta sonda to blef. Te kilkaset głosów to Niemczyk sam sobie naklikal

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 8 (8)

  Tomasz, w dniu 25-02-2024 15:08:17 napisał:

  Czy kogoś w kcyni dziś przypadkiem szczypie dupa?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (9)

  Dawid, w dniu 25-02-2024 15:09:50 napisał:

  Jak to jest że gadałem z 6 radnymi i nikt nie chce potwierdzic że się podpisał pod wnioskiem o odwołanie Niemczyka? Strach was złapał? Mirek powiedz wprost - podpisałeś?

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Odpowiedz panie kurant, w dniu 25-02-2024 15:27:54 napisał:

  Podbijam pytanie przedmówcy

  odpowiedz

  • 10 (12)

  Ham i prostak, w dniu 25-02-2024 15:29:06 napisał:

  Mirek woli zraziki pokazywać niż się wypowiadać konkretnie na pytania społeczeństwa

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Tak, w dniu 25-02-2024 15:29:55 napisał:

  Mirek obudź się chłopie... Albo chcesz byc radnym albo nie chcesz

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Hen, w dniu 25-02-2024 18:30:25 napisał:

  Gadałem z kilkoma pracownikami z komunalki. No mam nadzieję że wreszcie się obudzili i w wyborach powiedza swojemu szefowi dokładnie to co ja dziś usłyszałem. Gmina się budzi!!!

  odpowiedz

  • 9 (9)

  GH, w dniu 25-02-2024 20:20:44 napisał:

  Jechać z komuchami

  odpowiedz

  • 6 (6)

  komu, w dniu 26-02-2024 12:09:44 napisał:

  czy w komunalce będą podwyżki do tych 5 tyś brutto czy nie będą!!!???

  odpowiedz

  • 6 (6)

  beata, w dniu 26-02-2024 12:11:38 napisał:

  mam nadzieje bo za te 3700 to się żyć nie za bardzo da :(((

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Gierka , w dniu 26-02-2024 19:49:35 napisał:

  Popieram likwidację szkół

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Teraz, w dniu 26-02-2024 22:43:54 napisał:

  Popieram likwidację 4 szkół wiejskich

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Fredzel, w dniu 27-02-2024 00:27:01 napisał:

  Ciekawe. Czemu 3? Ja znam te szkoły. Sensowna w gminie jest tylko szkoła w dziewierzewie i szkoła w Kcyni (miasto) . Cała reszta to mało śmieszny żart

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Bim, w dniu 27-02-2024 08:09:56 napisał:

  Czy leci z nami bizon?:)

  odpowiedz

  • 6 (8)

  No ale jak , w dniu 27-02-2024 23:30:59 napisał:

  Bizo? On za chwilę wyprowadzi się znając życie:)

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Zen, w dniu 28-02-2024 06:52:33 napisał:

  A Elwira startuje ? Wiecznie naburmiszona i nieobecna na komisjach .

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Retro , w dniu 28-02-2024 09:49:03 napisał:

  Tak Elwira startuje

  odpowiedz

  • -9 (11)

  Tymiński, w dniu 28-02-2024 11:07:45 napisał:

  Niemczyk to taki jak Centała w Nakle przed laty narobił bałaganu tyle go widzieli

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Typ, w dniu 28-02-2024 12:08:18 napisał:

  Tyminski - jesteś w błędzie. Jaki byś miał w sobie dobre intencje to byś tego nie napisał

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Go, w dniu 28-02-2024 12:10:10 napisał:

  Jak patrzę na ten gok to myślę że w kolejnej kadencji powinno wymienić całą tą ekipę na nową. Serio. Co za ludzie…

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Yeti, w dniu 28-02-2024 12:11:14 napisał:

  Po co nam w ogóle gok w gminie? Żeby paru znajomych królika miało pracę? Bez jaj

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Klkkkk, w dniu 28-02-2024 12:12:25 napisał:

  Ten obiekt goku to działa tak jak co roku hahaha tylko nr roku się zmienia. Oferta bez zmian

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Anna, w dniu 28-02-2024 14:05:43 napisał:

  A jak tam Elwira załatwiła wodę mieszkańcom, bo walczy już drugą kadencję i nic , to myślicie ile jeszcze kadencji potrzebuje żeby cokolwiek zrobić ?

  odpowiedz

  • -12 (12)

  Kcyniak, w dniu 28-02-2024 14:32:06 napisał:

  za Szczepaniaka był rozwój Kcynia była w rozkwicie, później już tylko upadek a teraz nawet jakieś "wojtki podrzutki" się pchają

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Sabat, w dniu 28-02-2024 14:42:09 napisał:

  Kcyniak weź się nie ośmieszaj

  odpowiedz

  • 11 (15)

  Ratatuj, w dniu 28-02-2024 14:47:58 napisał:

  Podoba mi się to że Niemczyk bardzo w porządku się zachował wobec heftowicza. Nie każdego wywalonego z siodła na to stać

  odpowiedz

  • 9 (9)

  dario, w dniu 28-02-2024 23:28:38 napisał:

  czekam na duet Bizon i Rafal H jako sekretarz w urzedzie. to bedzie bardzo ciekawa intelektualnie przygoda :))))

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -8 (12)

  tłusty kot, w dniu 29-02-2024 08:33:16 napisał:

  jaki ten naród durny nadziwić się nie mogę, Wojtuś, podrzutek od pisiorów kandydatem w Kcyni śmiech na sali. Wybierzta go to zobaczycie ile pisiorów z całego województwa wyląduje na cieplej posadzie w kcyni

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Fred, w dniu 29-02-2024 22:17:17 napisał:

  Tak Bardzo was boli że w końcu ktoś od was egzekwował robotę???

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Hehe , w dniu 02-03-2024 21:49:59 napisał:

  Paweł, Mirek Jak tam u Was sytuacja finansowa? Idziecie do urzędu bo finansowo się przyzwyczailiście do dobrego? Tyłeczek się pali w zakładzie? Likwidacja na horyzoncie? No jak mi Was nie szkoda:))) nareszcie poprawczak wróci do miasta!!! Myślicie że nikt nie wie co się dzieje w zakładzie ??? :) no to jesteście chłopcy w błędzie :) Tomeczku interesik się nie kręci co? :) Myślisz że ktoś się nabierze na te Twoje łajzy? Tzn na lajwy;))) chłopczyku zapomnij. I uważaj co mówisz i komu. Twoi przyjaciele to już nie są do końca przyjaciele;) nawet nie masz świadomości chłopie O całej reszcie to szkoda gadać!!! Głosujemy tylko na tych co dotrzymuje słowa i i nie donoszą (czytaj: nie sprzedają swoich kolegów łysy przyjacielu)

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Esbek weź wyluzuj wora, w dniu 02-03-2024 21:52:24 napisał:

  Czy w marcu doczekamy się w końcu podwyżki w ZGKIM ????

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Hhhh, w dniu 02-03-2024 21:53:39 napisał:

  Oj ta sytuacja z mieszkaniami komunalnymi w Kcyni to jest masakra. Ja to nie wiem że tyle lat i nic się nie zmieniało. Teraz może wreszcie się coś ruszy. W końcu!!!

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Yet, w dniu 02-03-2024 21:56:17 napisał:

  Mieszkania gminne w Kcyni? No wiesz. Tam wciąż jest jedna i ta sama osoba odpowiedzialna za ten temat. On mówi burmistrz to się powinien przyjrzeć tej osobie bo to co ona opowiada ostatnio to naprawdę przegięcie

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Green , w dniu 02-03-2024 21:57:00 napisał:

  Brzydko narzekać na byłych szefów. Ta osoba o której tu mowa to lubi chyba

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Konkursy potrzebne pilnie, w dniu 02-03-2024 22:02:18 napisał:

  Czekamy na nowe konkursy na szefów w zgkim i w goku!!!

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Byk, w dniu 02-03-2024 22:12:53 napisał:

  No ja czekałam tyle lat na chatę i dopiero w listopadzie dostałam

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Klop, w dniu 02-03-2024 22:14:05 napisał:

  Ja dopiero w grudniu po dwóch latach czekania!!!!

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Haha, w dniu 02-03-2024 22:15:13 napisał:

  No zdecydowanie lepiej żeby robić mieszkania dla ludzi niż uprawiać jakieś żarty ze szkołami co mają 5 uczniów w klasach. No bez jaj

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Frezarka , w dniu 02-03-2024 22:16:10 napisał:

  Stop dyktaturze małych szkół a szczególnie tej z którą blisko związany jest pewien wojewoda

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Klocki , w dniu 02-03-2024 22:18:46 napisał:

  Ale w gok dziś gorąco mimo że koncert był wczoraj. Na pewno tak się cieszą na wieść że ma być konkurs na szefa gok

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Natalia , w dniu 02-03-2024 22:20:00 napisał:

  Bardzo bardzo bardzo dobrze się dzieje. Mam tylko nadzieję że po kwietniu porządki ruszą bez zbędnej zwłoki. Trzymam kciuki za jedynego który się nadaje!

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Hans, w dniu 02-03-2024 22:29:17 napisał:

  Ja też trzymam kciuki!

  odpowiedz

  • 3 (3)

  The only way , w dniu 02-03-2024 22:30:06 napisał:

  Trzeba powiązać wynagrodzenie burmistrza z poziomem bezrobocia w gminie

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Znacie to nazwisko, w dniu 02-03-2024 22:31:25 napisał:

  Każdy rozsądny mieszkaniec Kcyni wie dobrze jak głosować! Żadnych debat! Żadnych dyskusji! Wszyscy wiedzą!

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Centała, w dniu 03-03-2024 01:03:49 napisał:

  Byle nie ten obcy podrzutek od Szrajbera, koń trojański dla Kcyni, tymiński z teczką. Nie dajcie się nabrać

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Kkkk, w dniu 03-03-2024 15:05:37 napisał:

  Ankieta ma 1500 wypełnień. Jest grubo :))) jak się masz Ilona? Warto bylo tak się ośmieszać?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Temac, w dniu 03-03-2024 15:06:32 napisał:

  Nikt poza zespołem ludowy nie powinien tej osobie podawać ręki Tyle w temacie

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Mieszko, w dniu 03-03-2024 16:51:07 napisał:

  Przyglądam się tej dyskusji i nie mogę się nadziwić jak mieszkańcy gminy Kcynia mogą występować pod wpływem jednego człowieka przeciwko sobie . Przecież zarówno w opiece , Goku, a i urzędzie gminy pracują Wasi bliscy, siostra, bbtat, mama, sąsiadka, i wy stajecie przeciwko swoi, ludu kcyński gdzie Wasza godność,co się z Wami porobiło, moja Babcia opowiadała o ludziach, którzy w czasie wojny wydawali swoich w ręce wroga , w tej gminie historia zatoczyła koło .Wsty.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Ala, w dniu 03-03-2024 16:55:11 napisał:

  A co się stało z poglądami Radnej M.W.J taka zawsze anty Pisba teraz mam wrażenie, że coś się zmieniło ? Czy tylko mam takie złudzenie ?

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Wydra , w dniu 03-03-2024 16:58:28 napisał:

  Panie Radny Tomaszu trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym , droga Gorki- Zaręczyn brak, świetlica w Zarczynie brak , czyli co nic , lipa .

  odpowiedz

  • 0 (2)

  M, w dniu 03-03-2024 16:59:20 napisał:

  Ala, skończ. Nie wygrasz na obrażaniu innych

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Waldek, w dniu 03-03-2024 17:07:23 napisał:

  Przywoływanie analogii wojennych i porównywanie Niemczyka do nazistów? Serio? Macie w głowie jakiś problem? Pomijam że na miejscu gościa zrobiłbym temu kto takie rzeczy insynuuje taki proces wyborczy że jeden z drugim musieliby sprzedać auto żeby się wypłacić. Naprawdę nie widzicie że przez kilkanaście lat pod naszym nosem wyrósł taki nowotwor że nie da się tak dłużej funkcjonowac? A co z kcynakimi absolwentami szkół średnich i studiow którzy przez ten układ personalny nie mogą nawet pomarzyć o pracy w kcyni i dla Kcyni? Z tym macie już czyste sumienie? Ważne żeby to wasze rodziny miały pełne portfele? A z jakich pieniędzy jest finansowany gok czy komunalką? Bo wydaje mi się że z podatków między innymi. NASZYCH PODATKÓW!!! ja wiem na kogo zagłosuje a trzymam kciuki żeby ktoś wam utarł nosa za te nienawistne wpisy

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Guten, w dniu 03-03-2024 17:10:34 napisał:

  Trzymam kciuki za sondę o kowalewku

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Hef, w dniu 03-03-2024 17:12:40 napisał:

  Ciekawe te sondy. Trochę zmieniają myślenie że w kcyni "się nie da"

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Ucieszony, w dniu 03-03-2024 17:14:09 napisał:

  Pan Jan k. Nie kandyduje. Zyjemy we wspaniałych czasach:)))

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Mieszanka, w dniu 03-03-2024 17:29:29 napisał:

  Czy radny powiatowy Paweł Duda i Daniel Olszak podejmą interwencje w radzie miejskiej w kcyni w świetle najnowszych ustaleń dotyczących artykułu o odwołaniu byłego burmistrza? Wypadałoby się zainteresować tym co się dzieje w panów gminie

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Widmo , w dniu 03-03-2024 18:06:19 napisał:

  Tu nie chodzi o Niemczyka, chodzi o mieszkańców, którzy nalatuja na swoich znajomych, nic tu nie ma mowy o Panu zNiemczyku jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to cofnik się do podstawówki Waldek, powstrzymaj swoją ulanska fantazje i nie zapeszaj się.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Klik, w dniu 03-03-2024 18:14:40 napisał:

  Pod wpływem jednego człowieka Czyli jednak chodzi. A ty wyczules że za to bekniesz. I bekniesz podżegaczu do nienawiści

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Kllos, w dniu 03-03-2024 18:17:07 napisał:

  A tak sobie myślę ... Może nalatuja na swoich znajomych bo wcześniej nie wiedzieli ile mają z tej pracy która rzekomo była taka Lipnie płatna i bardzo ciężka a teraz widzą i im bielmo z oczów spadło???? Nie pomyślałeś o tym że gość otworzyl ludziom oczy na nieprawidłowości? I zero dlatego go szybciutko odwołali? No pomyśl... To też twoje pieniądze szły na te cyrki przez wiele lat. I co z tego masz?

  odpowiedz

  • -5 (7)

  Jan, w dniu 03-03-2024 18:25:00 napisał:

  Podobno mówi że Kcynia go nie obchodzi, bo po tej przygodzie zawinie się do siebie i nawet nie spojrzy na Kcynię. Niemczyk to zło dla Kcyni, wybierzmy kogokolwiek ale z miejscowych

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Kłamczuch, w dniu 03-03-2024 18:28:34 napisał:

  No to bardzo ciekawe rzeczy opowiadasz - takie nie za bardzo zgodne z prawdą

  odpowiedz

  • -4 (8)

  Jan, w dniu 03-03-2024 18:29:51 napisał:

  Kogokolwiek a najlepiej Nowickiego

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Syla , w dniu 03-03-2024 18:54:41 napisał:

  Może Kłos masz rację nie pomyślałem w ten sposoba skąd ja mam wiedzieć ile kto zarabia.

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Mieszkanka, w dniu 03-03-2024 18:58:36 napisał:

  W Szubinie tylko Szubinianka żadne ku R wy z pelikana prywaciarza Marcina S

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Ulala, w dniu 03-03-2024 18:59:35 napisał:

  Ja jestem spokojna.... wiem, że teraz przyszedł czas na Kcynie, żeby się przebudzić... tak jak w październikowych wyborach, czas na zmiany teraz w naszej gminie. Od lat kolesiostwo i układy, należy z tym skończyć.

  odpowiedz

  • -4 (10)

  żubr, w dniu 03-03-2024 20:46:34 napisał:

  Wydaje mi się,ze te posty pisze jedna i ta sama osoba! Prowadzi dialogi, monologi,. Temu dowali, innemu odpierdoli. I chore EGO mu rośnie. Potem pewien siebie śni w nocy,ze już jest BURMISZCZEM! Te komentarze dotyczące szkół i każdego kandydata nazwałbym jakąś fobią psychola!

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Nie ma za co, w dniu 03-03-2024 21:09:24 napisał:

  Może tak może nie... Miasto ma już kandydata ale tego co słyszę to wies już trochę też. Ale w kwietniu zobaczymy kto to jest :)

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Daniel, w dniu 03-03-2024 21:10:47 napisał:

  Do żubr: Paweł wyłącz internet

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Życie, w dniu 03-03-2024 21:51:11 napisał:

  Im więcej krytyki tym więcej sprzemierzencow :)

  odpowiedz

  • 3 (11)

  Mało ważny., w dniu 04-03-2024 18:02:27 napisał:

  Kcynia 14 tys. mieszkańców a minimum 10m kandydatów na Burmistrza, bardzo ciekawe, większe gminy maja około 3, czyżby w Kcyni jest ciekawe dochody do zdobycia czy też może inne materialne cele. Przecież każdy z kandydatów nie ma w głowie dobra Kcyni a kasa kasa kasa. Prawie wszystkich znamy i co do tej pory zrobili dla ogółu - NIC. Tylko maja grabie. Może ktoś powie co chce osiągnąć były Burmistrz czyż chce wybudować dalsza kanalizacje do swoich działek, a czy z kolegami oddał to co Gmina musiała oddać do Marszałka Województwa??? Mamy czas do 14 marca może pojawi się ktoś kto skieruje Kcynie na tory rozwoju a nie na bocznicę. Pozdrawiam.

  odpowiedz

  • -8 (10)

  Jula, w dniu 04-03-2024 18:08:29 napisał:

  Do Mało Ważny.. wiesz ilu jest kandydatów na Burmistrza w Gminie Kcynia ale nie wiesz ilu liczy gmina mieszkańców... wstyd .

  odpowiedz

  • 8 (8)

  mario, w dniu 05-03-2024 00:38:02 napisał:

  Mireczku - żenada. tyle Ci powiem

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Mało ważny, w dniu 05-03-2024 09:03:20 napisał:

  do Julia no tak pomyliłem się o około1000 mieszkańców bo faktycznie jest 13 051 https://www.polskawliczbach.pl/gmina_Kcynia , czyli średnia jeszcze bardziej ciekawa. Ilość mieszkańców drastycznie maleje przeciwnie do ilości kandydatów na radnych i burmistrzów. Pozdrawiam.

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Kiedy , w dniu 05-03-2024 09:18:15 napisał:

  Kandydatów dużo ale co to ma za znaczenie

  odpowiedz

  • -10 (10)

  cebulaki, w dniu 05-03-2024 13:57:09 napisał:

  niemczyki dajcie już spokój bo zaśmiecacie tylko to miejsce

  odpowiedz

  • -6 (8)

  Wyborca , w dniu 05-03-2024 15:46:20 napisał:

  Brawo nareszcie ludzie mają odwagę otwarcie pisać. Panie Napieralski masz mój głos.

  odpowiedz

  • -7 (9)

  Dobranoc Kcynia, w dniu 05-03-2024 15:54:43 napisał:

  Ten z dobranoc Kcynia to strasznie zadufany człowiek zupełnie nie nadaje się życia w społeczeństwie, buta i arogancja jak by był ponad kcyńskim społeczeństwem. Zapowiadam Panu My miejscowi mieszkańcy w niczym nie jesteśmy gorsi od pana! Więc prosze nie mącić i wracać do Janikowa

  odpowiedz

  • -5 (7)

  Mieszkaniec , w dniu 05-03-2024 23:05:06 napisał:

  Panie Napoeralski, dziękuję, za odwagę, mówi Pan to co wielu chce powiedzieć a boi się a Pan głośno walczy podpisując się z imienia i nazwiska, dziękuję w imieniu, tych którzy mówić nie mogą, bo boją się konsekwencji.

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Zainteresowany , w dniu 05-03-2024 23:37:21 napisał:

  Czyli rozumiem że mogliśmy mieć od lat dzierżawę za 30 000 zł rocznie dla gminy a jednak ktoś dał gościowi od strzelnicy użyczenie? I to nie jest niegospodarność?

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Hehe , w dniu 05-03-2024 23:39:58 napisał:

  Tak sobie myślę że jedno co dobre to fakt że prokuratury będą miały z tematami Kcyńskimi sporo roboty. Oj żeby się pan Napieralski za chwilę nie zdziwił jak od maja będzie żył w nowej rzeczywistości… rzeczywistości bez parasola

  odpowiedz

  • 9 (9)

  No , w dniu 05-03-2024 23:41:45 napisał:

  Ja do dziś nie rozumiem za czyich czasów i z jakiego powodu ten pan od strzelania się pojawił w gminie i co niby takiego pożytecznego robi dla Kcyni… bo w budżecie gminy korzyść z tego pana inicjatywy jest o 30000 zł za małą - to już wiemy

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Tattata, w dniu 05-03-2024 23:45:45 napisał:

  Chyba jednego pana w kowalewku zaszczypala dupa :)

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Rada, w dniu 06-03-2024 08:11:50 napisał:

  Połowę wpisowego przeznaczyć na fundusz wioski i będzie dobrze

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Ula , w dniu 06-03-2024 09:14:22 napisał:

  No to mamy Kcynskiego Ikonowicza .

  odpowiedz

  • -5 (9)

  jola, w dniu 06-03-2024 11:12:14 napisał:

  nazat do Janikowa zabierzcie tego klienta z choinki zerwanego

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Hem, w dniu 06-03-2024 12:30:24 napisał:

  Mateusz co u twojego przyjaciela że strzelnicy????

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Mała , w dniu 06-03-2024 13:47:31 napisał:

  Ludzka zawiść, zazdrość i obraża jeden drugiego. Co niektórych Panów idzie poznać prawdziwa twarz. Ludzie opanujcie się. Świat oszalal, każdy utopie by drugiego w łyżce wody. Facet który obraża kobiety jest zerem w moich oczach panie Napieralski. Popatrz na siebie później oceniaj i krytykuj innych.

  odpowiedz

  • -5 (7)

  Wyborca , w dniu 06-03-2024 13:53:05 napisał:

  Ale się o ruszacie, że wreszcie ktoś napisał kilka słów prawdy, fałszywi jesteście.

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Rozumiem , w dniu 06-03-2024 14:14:18 napisał:

  Mirek … A jak zlikwidują zakład poprawczy i nie będziesz radnym ani burmistrzem to co będziesz robił?

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Typ budowy , w dniu 06-03-2024 14:16:05 napisał:

  Pawełku … A jak zlikwidują zakład poprawczy i nie będziesz radnym ani burmistrzem to co będziesz robił? A już wiem. Wtedy się odetniesz od pisu i pójdziesz do pana wojew… wiesz o kim mówię:) o twoim koledze

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Klocki , w dniu 06-03-2024 14:19:39 napisał:

  Mateusz, tak sobie myślę co by było jak ktoś by udostępnił twoją korespondencję przypadkiem w internecie. Okazałoby się po co tak naprawdę kandydujesz… okazałoby się co łączy Ciebie i pana od strzelnicy… okazałoby się jakie masz tak naprawdę plany jako burmistrz… i powiem Ci że Twoje szanse odrobinę by spadły… wiesz o tym. No może trochę więcej niż odrobinę. Dlatego masz jeszcze chwilę. Zastanów się. Po 14 marca będzie już za późno. Wszystko co wiem wyjdzie na jaw. Uprzedzam … No i sprzątnij na podwórku:)

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Warzywa , w dniu 06-03-2024 14:22:26 napisał:

  Dorota masz w końcu to prawo jazdy? Czy dzień po zatrudnisz męża żeby Cię woził po gminie ??? Fajnie to masz wymyślone.., a kto będzie się dziećmi zajmował?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -9 (11)

  pako, w dniu 06-03-2024 14:31:12 napisał:

  co za metody panie niemczyk nie ma pan chyba za grosz szacunku do ludzi. nie chcemy pana w naszej gminie

  odpowiedz

  • -6 (10)

  Ewa , w dniu 06-03-2024 15:44:58 napisał:

  Będzie harcerstwo i będzie fajnie, to jest cos co mnie przekonało do głosowania .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 8 (8)

  Weronika , w dniu 06-03-2024 15:58:10 napisał:

  Pochodziłam po mieście i powiem wam że im więcej krytyki tym więcej sprzymierzeńców:) trzymam kciuki za tego pana

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Ula , w dniu 06-03-2024 15:59:47 napisał:

  Iza odpuść, po co Ci to do Rady nie wejdziesz.

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Tak to jest , w dniu 06-03-2024 16:00:36 napisał:

  Czepiać rodziny? Nikt tu się nie czepia rodziny. Po prostu za wyrachowanie i skok na kasę należy się nagroda. A najlepsza nagroda dla pazernych i wyrachowanych to brak krzyżyka koło nazwiska.

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Hehe , w dniu 06-03-2024 16:02:07 napisał:

  Ej czy naprawdę w komunalce oni wiedzieli jakie mają pensje w porównaniu do ich szefa? No grube jaja. Oj się pupa starszemu panu zapaliła na ostro

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Delikatnie mówiąc , w dniu 06-03-2024 16:03:04 napisał:

  Ale że też mieszkańcy się nie burzą na te pieniądze dla zarządu komunalki. Nie rozumiem tego

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Henio, w dniu 06-03-2024 16:04:04 napisał:

  Jakie znow harcerstwo??

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Liposukcja , w dniu 06-03-2024 16:05:28 napisał:

  Ciekawe rzeczy słyszałam na wsi. rodziny części kandydatów na radnych wcale nie głosują na burmistrzów od których oni startują. Czujecie to? Przewija się 1 nazwisko żeby było lepiej…

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Ula, w dniu 06-03-2024 16:06:38 napisał:

  Gdzie strumyk płynie z wolna .

  odpowiedz

  • -6 (8)

  Ines , w dniu 06-03-2024 16:10:56 napisał:

  Ciekawe, który z kandydatów na Burmistrza przebywa właśnie na bezrobociu, i klepie te komentarze? Zgadnijcie? Będzie ciężko jak nie wygra, ja już wiem dlaczego, i wkrótce powiem, będzie się działo.

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Tomku po co ci to było, w dniu 06-03-2024 16:27:02 napisał:

  Głupich nie sieją:)

  odpowiedz

  • 14 (14)

  Klasycznie , w dniu 06-03-2024 16:27:57 napisał:

  Paweł, Mirek. Jak tam? Walizki już spakowane?

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Reszta , w dniu 06-03-2024 16:29:24 napisał:

  Cała gmina sprawdza kto ma prawo jazdy;)

  odpowiedz

  • 9 (11)

  Ktoś wie?, w dniu 06-03-2024 16:30:56 napisał:

  Ciekawe co łączy hasła Piotr, strzelnica, samochody, :)

  odpowiedz

  • -8 (10)

  Ula, w dniu 06-03-2024 16:45:33 napisał:

  Oj nie dała Adaś Bozia ani wzrostu ani ani rozumu.

  odpowiedz

  • -7 (13)

  Ula , w dniu 06-03-2024 16:48:56 napisał:

  A zgadnijcie, kto kupił sobie coś w Wawie i jak nie wygra nie będzie miał z czego płacić?

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Glupku, w dniu 06-03-2024 17:35:49 napisał:

  No napisz napisz i wracaj postrzelać chory typie

  odpowiedz

  • -9 (11)

  Ula, w dniu 06-03-2024 17:54:17 napisał:

  Spokojnie opanuj emocje napisze to i wiele innych rewelacji na Twój temat, wystarczyło pociągnąć za sznurki i mamy to, ale pamiętaj zawsze można znaleźć pracę jako ankieter.

  odpowiedz

  • -18 (24)

  Krzysztof Napieralski, w dniu 06-03-2024 18:13:17 napisał:

  Proszę o głos poparcia w wyborach. Kandyduję do Rady Powiatu w Kcyni z listy PiS.

  odpowiedz

  • 9 (11)

  9491, w dniu 07-03-2024 07:45:30 napisał:

  Hmm.Jakie trzeba mieć cechy,żeby PIS mnie wziął na radnego do powiatu?

  odpowiedz

  • 9 (11)

  Zainteresowana, w dniu 14-03-2024 10:07:58 napisał:

  Panie radny Pezacki? Czy to prawda że planuje Pan spotkanie w kcyńskim gminnym centrum kultury? Czy będzie to spotkanie odpłatne czy nieodpłatne? Ile zapłaci pan gminie za wynajęcie sali? Czy na spotkaniu będzie pan lobbował za tym aby budżetu centrum kultury nie ograniczać??? Czy z przepisów prawa wynika że w gckib mogą się odbywać spotkania o charakterze wyborczym ? Kiedy pozostałe spotkania kandydatów z Kcyni?

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Wyborca , w dniu 14-03-2024 11:16:39 napisał:

  W Dziewierzewie w szkole pomylili dzień dziecka z dniem kobiet. Norma.

  odpowiedz

  • 8 (10)

  You, w dniu 14-03-2024 12:23:38 napisał:

  Chore czasy

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Polonez, w dniu 16-03-2024 17:45:59 napisał:

  Kto był na spotkaniu pana Pezackiego i podzieli się z nami tym co tam usłyszał????

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Mefisto, w dniu 16-03-2024 23:24:10 napisał:

  A mi się wydaje że pan Mirosław to walczy o swój stołeczek:))) ciekawe jakie zarobki tam są w tym zakładzie:))))

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Zst, w dniu 16-03-2024 23:33:53 napisał:

  A co tam w kantorku Kasiu? Często wciąż chodzisz na wf???

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Tak, w dniu 16-03-2024 23:34:42 napisał:

  Ciekawe jakie będą dalsze losy ZST ... Ciekawe jaki ma plan na siebie pewna pani

  odpowiedz

  • 11 (13)

  Tak, w dniu 17-03-2024 10:05:21 napisał:

  A co to za plakaty wiszą na komunalce???

  odpowiedz

  • 12 (14)

  Tak, w dniu 17-03-2024 10:06:01 napisał:

  Czy przypadkiem komunalka nie powinna być apolityczna???

  odpowiedz

  • 15 (15)

  Ferrer, w dniu 17-03-2024 10:07:23 napisał:

  Nie no to już jest grube przegięcie. Komunalka zaangażowana w wybory burmistrza.

  odpowiedz

  • 17 (17)

  Thank, w dniu 17-03-2024 10:22:38 napisał:

  Bardzo grube przegięcie pani od hemerlingow

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Skandal, w dniu 17-03-2024 14:15:27 napisał:

  Co te plakaty Pana h robią na komunalce???? Kto mi to wytłumaczy?

  odpowiedz

  • 14 (14)

  Paweł, w dniu 17-03-2024 14:17:11 napisał:

  Coraz bardziej Basię i Mirka szczypie tylna część :) oby tak dalej

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Sport, w dniu 17-03-2024 14:18:48 napisał:

  Co się właściwie dzieje na stadionie na poznańskiej,??? Można korzystać czy nie? Remontują czy nie????

  odpowiedz

  • 14 (14)

  Rodzina z Chwaliszewa, w dniu 17-03-2024 16:47:29 napisał:

  Nie wiem czemu Pezacki i koniec tak się uparli żeby robić promocje panu Niemczyk ale w sumie... W sumie niech sobie robią :))) panie Wojtku czekamy na ciąg dalszy działań od maja

  odpowiedz

  • 14 (14)

  Rodzaj, w dniu 17-03-2024 16:48:26 napisał:

  Jak to czemu? Chodzi o laskownice

  odpowiedz

  • 15 (15)

  Zawiedziona matka, w dniu 17-03-2024 17:19:13 napisał:

  Zachowanie pana końca uważam za skandaliczne. I takie rzeczy robi nauczyciel? Pedagog? Na tym polega respekt wobec zapisów karty nauczyciela? Czy kuratorium to widzi? Bo pani dyrektor z laskownicy najwyraźniej popiera aktywnośc swojego pracownika... Jezu faktycznie w kcyni trzeba oczyszczenia w szkołach

  odpowiedz

  • 14 (14)

  Upadek nauczycieli, w dniu 17-03-2024 17:29:55 napisał:

  Czy w maju Robert będzie mógł spojrzeć w oczy Wojciechowi? Życie pokaże

  odpowiedz

  • -2 (14)

  Żenua, w dniu 17-03-2024 19:02:59 napisał:

  Nikogo ból dupy Pana Niemczyka nie interesuje dajcie już spokój i nie zaśmiecajcie tego miejsca swoimi marnymi wpisami

  odpowiedz

  • -5 (11)

  Kret, w dniu 17-03-2024 21:41:53 napisał:

  Niemczyk owi właśnie oto chodzi. Żeby pisać o nim źle. Ma z tego pożywkę i liczy na wygraną jak kiedyś śp. Marek ,czyli na zbitego i skrzywdzonego ..

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Nareszcie zmiana, w dniu 18-03-2024 20:57:15 napisał:

  Oj bedzie zaskoczenie 21 kwietnia. Oj dupa zaszczypie wielu ważnych i aroganckich panów z suchorecza i gromadna. Baaaardzoooo :))))

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Ttttttuvgg, w dniu 18-03-2024 23:22:27 napisał:

  Trzymam kciuki za kontynuację porządkow w Kcyni :)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (6)

  :))))), w dniu 19-03-2024 10:05:26 napisał:

  Mirek tak atakuje , Mateusz się odcina. Chłopcy, chłopcy. Lepiej się skupcie na sobie i swoich propozycjach:) a po wyborach będziecie w urzędzie - jako mieszkańcy. Wyłącznie

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Tytyy, w dniu 19-03-2024 10:33:53 napisał:

  I bardzo dobrze. Im więcej się angażują tym większe szanse na zmianę po 7 kwietnia. Trzymam kciuki . I proszę pamiętać - zwolnienie dyscyplinarne to jedno a cofnięte 3 pensję to drugie

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Wyborca, w dniu 28-03-2024 18:04:36 napisał:

  Czekamy na 7 kwietnia na ciąg dalszy:)

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Ureb, w dniu 30-03-2024 14:50:03 napisał:

  61% niezmiennie

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Slawek, w dniu 31-03-2024 10:45:49 napisał:

  Czy ktos mi powie na co sa przeznaczane pieniądze z podatku od nieruchomosci. Nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -5 (11)

  Peda.gog, w dniu 31-03-2024 11:00:40 napisał:

  Na duże łoze żeby współczynnik prawdopodobieństwa wygranej a raczej jej braku matematyczka wyliczyła. Chciałem zagłosować ale po ostatnich rewelacjach sobie daruję

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Klops, w dniu 03-04-2024 08:57:42 napisał:

  Oj cos czuje że kilka osobek od maja znów będzie miało kaszelek

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Eryk, w dniu 03-04-2024 14:20:28 napisał:

  Wyszukajcie sobie sondę w internecie pod hasłem “widmo kcynia”. Aż dziw że kandydaci tak ochoczo próbują bronić tych szkół na wsiach. Może to kwestia że ktoś z ich rodzin pracuje w tych szkołach i żal kasy… trzeba dobrze poszukać i popytać;)

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Mieszkanka , w dniu 03-04-2024 19:11:32 napisał:

  Pani od tortów kandydatka do Rady Miejskiej u Mirka Pani K. Jak może startować na takie stanowisko skoro tak źle wypowiada się na temat dzieci z autyzmem. Zero szacunku a taka uczona z wykształceniem. !

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Rajt, w dniu 03-04-2024 19:31:35 napisał:

  Pani k jest wstydem

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Uslugi, w dniu 03-04-2024 19:32:29 napisał:

  W kamienicy na rynku są myszy. Czas z tym skończyć

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Sałatka , w dniu 03-04-2024 20:05:56 napisał:

  Gryzonie to nic dobrego

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Wyborczyni, w dniu 03-04-2024 20:08:34 napisał:

  Czy Mirek naprawdę myśli że kupi mój głos Kiełbasą? Czuję się zażenowana

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Wyborca , w dniu 03-04-2024 20:30:08 napisał:

  A kiedy ma rozdawać kiełbaski wyborcze?

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Mieszkaniec , w dniu 03-04-2024 20:58:00 napisał:

  Cisza wyborcza obowiązuje 24 godziny przed wyborami

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Tadek, w dniu 03-04-2024 23:16:48 napisał:

  Szkoda Mirek. Szkoda. A już myślałem że może na Ciebie … no zdecydowanie mnie zawiodłeś tym numerem z Kiełbasą

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Yet, w dniu 07-04-2024 23:40:34 napisał:

  Będzie ciekawie

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Mirka, w dniu 10-04-2024 12:18:16 napisał:

  urzędasy boją się Niemczyka jak diabeł święconej wody.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Devil, w dniu 12-04-2024 07:51:42 napisał:

  Owszem

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytoriasów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)