Dziś mamy 29 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2022

Ksiażki fantastyczne cieszyły się zainteresowaniem. Ulubione tytuły

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek 25 listopada Filia biblioteczna w Potulicach gościła dzieci z miejscowej Szkoły Podstawowej im. Dzieci Potulic. Tematem przewodnim# naszego spotkania było zachęcenie dzieci do czytania i poszerzania swojej wiedzy przy pomocy książek. Wraz z panią bibliotekarką ze szkoły wyszukiwaliśmy ulubione tytuły.

Dużym zainteresowaniem okazały się książki fantastyczne, m.in. „Harry Potter” i „Magiczne drzewo”. Znaleźli się również zwolennicy piłki nożnej i zwierząt. Takich książek na półkach również nie brakuje. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały i czytały wybrane przez siebie tytuły oraz obiecały, że poświęcą więcej uwagi na czytanie i rozwijanie swojej wyobraźni.

Okazuje się, że w bibliotece można spędzić miło czas. Dzieci wyszły uśmiechnięte i obiecały, że po następne książki zawitają już niedługo.

Materiał: Sandra Pruska / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)