Dziś mamy 14 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

08 lutego 2024

Konkurs! Wygraj torcik na Walentynki

Zbliżają się Walentynki, z tej okazji wraz z cukiernią la Petite przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Do wygrania 5 torcików.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Za co doceniasz swoją drugą połówkę?

Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzimy jednym torikiem. Zgłoszenia należy wysyłać do dn. 11.02.2024 roku na adres reklama@powiat24.pl

Wiadomość powinna zawierać:

- Tytuł: "Walentynki"
- Imię i nazwisko osoby, która bierze udział w konkursie,
- Miejscowość zamieszaknia,
- Numer telefonu,
- Odpowiedź na pytanie.

Dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego będą przetwarzane przez redakcję portalu w celu realizacji konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do wzięcia udziału w konkursie i odbioru nagrody.

Odbiór wygranych torcików możliwy 14 lutego 2024 roku wyłącznie w punkcie na ul. Dąbrowskiego 60 w Nakle nad Notecią.

Listę zwycięzców opublikujemy 12.02.2024 roku.

POWODZENIA!

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)