Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

22 maja 2024

Kolejne projekty MOW Samostrzel. "Pokolenie De Novo" oraz "Być kobietą"

fot. powierzone

fot. powierzone

W miniony poniedziałek dziewczęta z Młodzieżowego Ośrodka #Wychowawczego w Samostrzelu wraz z Aleksandrą Staniszewską i Agnieszką Schlak – w ramach projektu „Pokolenie De Novo” oraz „Być kobietą” odwiedziły Środowiskowy Dom Samopomocy w Paterku

W ramach zajęć uczennice wykonały zabiegi fryzjerskie. Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy mogli skorzystać ze strzyżenia i modelowania włosów. Niektóre panie spełniły swoje marzenia o lokach. Ostatecznie zarówno Panie, jak i Panowie byli bardzo zadowoleni. Wychowanki MOW profesjonalnie podeszły do swojej pracy. Mamy nadzieję, że to początek naszej współpracy. Czekamy na kolejne spotkanie. Pracę naszych dziewcząt mogli też zobaczyć Członkowie Zarządu Powiatu Nakielskiego w osobach Tomasza Miłowskiego i Macieja Boinskiego, którzy życzyli nam dużo sukcesów. Bardzo dziękujemy!

Materiał: Aleksandra Staniszewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)