Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

21 września 2023

Kolejna wędrówka. Przewidywana długość marszu to 10km

fot. powierzone

fot. powierzone

Organizator Maciej Boinski zaprasza na kolejną wędrówkę z cyklu# "Po bezdrożach", która odbędzie się w piątek tj. 22.09.2023.

Tym razem przeniesiemy się na wschód od Nakła do miejscowości Anieliny, gdzie dojedziemy pociągiem, a wrócimy Doliną Noteci. Tą trasą jeszcze nie szliśmy. Przewidywana długość marszu to 10km. Proszę wziąć wygodne obuwie i wodę. Zbiórka przy dworcu PKP w Nakle "przy dębie" o godzinie 17.10. Wyjazd pociągu z Nakła o godzinie 17.26. O bilety się nie martwcie.

W razie pytań dzwońcie. Organizator Maciej Boinski tel:508848244

Do zobaczenia!

Materiał: Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 39 25

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)