Dziś mamy 23 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

13 marca 2023

Kilka słów o teatrze i kinie. Nie mogło zabraknąć chwil z książką

fot. powierzone

fot. powierzone

Filię Ogólną odwiedziły dzieci z przedszkola nr 3 „Bajkowa Łąka”. Usłyszały słów kilka o #teatrze i kinie, kto jest główną postacią w tych instytucjach, gdzie one się mieszczą i jaki mają repertuar.

Mali goście dowiedzieli się jak to w dawnych czasach rodzice i dziadkowie mogli brać udział w seansie w zaciszu domowego ogniska za sprawą projektora „Ania”, gdzie przy pomocy kliszy z bajkami można było przeżyć niezapomniane chwile. Uczestnicy spotkania mieli okazję posłuchać wiersza M. Konopnickiej „Co słonko widziało”

Po seansie nie mogło zabraknąć chwil z książką, przedszkolaki baraszkowały w regałach z literaturą dziecięca i poznawały swoich ulubionych bohaterów.

Materiał: Stefania Bielecka / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)