Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 maja 2024
Wiadomości z regionu

Kierowca wypadł przez tylną szybę. Dachowanie na drodze wojewódzkiej

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W piątek 24 maja br., około godziny 18 na Stanowisko Kierowania Komendy# Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 189 w miejscowości Sypniewo.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Opel z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 189 na pobocze drogi, zahaczył o przydrożne drzewo i dachował zatrzymując się na drodze wojewódzkiej. Kierujący pojazdem, który podróżował sam może mówić o sporym szczęściu, ponieważ wskutek zdarzenia wypadł przez tylną szybę samochodu – nie odnosząc przy tym poważniejszych obrażeń. Jednak został on przetransportowany przez przybyły na miejsce ZRM do szpitala. Na czas akcji droga wojewódzka nr. 189 była zablokowana.

SiS: JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault), JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes), OSP Sypniewo (GBA Man), OSP Sypniewo (GCBA Jelcz), Pogotowie Ratunkowe, Policja.

Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Kadłubek , w dniu 25-05-2024 09:52:33 napisał:

  Chłop chyba jechał na leżąco że go tyłem wyrąbało

  odpowiedz

  • -1 (1)

  do kdłubek, w dniu 25-05-2024 14:48:25 napisał:

  @kadłubek ten twój wpis to naprawdę był bez sensu i nie potrzebny , i co pokazałeś swoją głupotę?

  odpowiedz

  • -1 (1)

  do do kdłubek, w dniu 25-05-2024 20:24:22 napisał:

  Ten co do niego pisałeś to kadłubek a nie kdłubek, a niepotrzebny piszemy łącznie:)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Audyt środowiskowy
3000PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)