Dziś mamy 17 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

29 lutego 2024

KWW Sami o Sobie. Piotr Niemczewski kandydatem na burmistrza

fot. powierzone

fot. powierzone

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, pragnę Was poinformować#, że postanowieniem nr 109/2024 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy II z dnia 13 lutego 2024 roku przyjęto utworzenie komitetu wyborczego pod nazwą Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Niemczewskiego Sami o Sobie w celu zgłoszenia kandydatów na radnych w wyborach organów samorządu terytorialnego zarządzonych na 7 kwietnia 2024 roku.

W tym miejscu chciałbym Państwa powiadomić, że naszym kandydatem na urząd burmistrza Nakła nad Notecią wyłonionym w ramach wyborów wewnętrznych ruchu  jest pan Piotr Niemczewski lider a jednocześnie twórca ruchu obywatelskiego. W najbliższym czasie przedstawimy kandydatury osób ubiegających się o mandaty radnych do Rady  Miejskiej. W kolejnym terminie przedstawimy kandydatów na radnych.

Z wyrazami szacunku pełnomocnik wyborczy Piotr Andrzejewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 86 963

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Zajęcia lotnicze. Sprzyjające warunki pogodowe

Od kilku dni sprzyjające warunki pogodowe umożliwiły przeprowadzenie #zajęć lotniczych w JRS Kowalewko.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)