Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2023

"Gwiazdka w Przeręblu" po raz dziewiąty. Kąpiel w strojach Mikołaja

fot. Krajeńskie Morsy

fot. Krajeńskie Morsy "Przerębel"

Tradycyjnie morsy z krajeńskiego "Przerębla" spotkały się# nad jeziorem, aby w strojach św. Mikołaja wejść do wody.

Na dzisiejsze morsowanie zaproszono zaprzyjaźnione kluby  morsów z  Sępólna i Kamienia Krajeńskiego. Dziś też z nami wszedł do wody mors z klubu w  Łobżenicy.

Po morsowaniu na wszystkich  czekała ciepła woda w balii z jacuzzi oraz mobilna sauna...... Po wygrzaniu się wszystkie morsy spotkały się nad stołem że smakołykami i ogniskiem..... Impreza trwała do późnych godzin popołudniowych.

Materiał: Tomek Kosiński / Krajeńskie Morsy "Przerębel"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 32 27

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)