Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

07 kwietnia 2024

Frekwencja do godziny 17.00. Wydano ponad 8200 kart

fot. MM

fot. MM

W nakielskiej gminie frekwencja w wyborach #do godz. 17.00 wyniosła 35,62%. Jest niższa od średniej w kraju. Głosowanie zakończy się o godzinie 21.00.

Jak podaje Państwowa Komisja Wyborcza do godziny 17.00 w stałych obwodach głosowania w gminie Nakło wydano 8201 kart. Liczba uprawnionych do głosowania to 23 021 osób.

Oceń artykuł: 6 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (5)

  Nakielanin , w dniu 08-04-2024 08:48:48 napisał:

  Co za ludzie mieszkają w tym Nakle nad Notecią.Uświadamia mnie to ,że jeśli jedna trzecia społeczeństwa poszła głosować to dwie trzecie społeczeństwa to idioci.Szkoda tylko,że potem tylko narzekają.

  odpowiedz

  • 6 (6)

  szmalcownik z szaberka, w dniu 08-04-2024 14:53:11 napisał:

  To tłumaczy dlaczego tak znienawidzony w Nakle Napierała wygrał w cuglach kolejną kadencję.niewiele ponad 30% i to jest reprezentatywny wynik ogółu-? No nie-70% nie dało mu mandatu.Niestety reguły są takie jakie są-gro mieszkańców-wyborców tego kompletnie nie rozumie.Wynik choć dla samego Napierały zwycięski-jest porażką bo pokazuje że nie ma poparcia nawet 40% a zaledwie 30+ Pocieszeniem może być jednak tylko to,że perspektywa jego beznadziejnych do tej pory rządów zamknie się w ostatnich już 4 latach kadencji a miasto dalej nie będzie chylić się ku upadkowi i zadłużaniu.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)