Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

25 listopada 2022

Dzień Pracownika Socjalnego. Wręczono specjalne wyróżnienia

fot. MM

fot. MM

25 listopada w nakielskim Centrum Rozwoju Społecznego odbyło się spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.# Była to okazja do złożenia podziękowań wszystkim osobom zajmującym się na co dzień pracą socjalną.

Spotkanie rozpoczęły dyrektor Miejsko–Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Ewa Tadrowska oraz jej zastępczyni Alina Pałubicka–Grzegorek. Po powitaniu wszystkich przybyłych na uroczystość gości, głos zabrał m.in. burmistrz Nakła Sławomir Napierała, który w swoim wystąpieniu poświęcił wiele czasu nowemu budynkowi, w którym przeprowadzono spotkanie. Mowa tu o Centrum Rozwoju Społecznego przy ul. Gimnazjalnej (koszt jego utworzenia to niespełna 9 mln zł). Wyświetlona została także prezentacja dotycząca miasta i gminy Nakło nad Notecią, w której uwzględniono m.in. największe realizowane przez nakielski samorząd inwestycje.

Po złożeniu życzeń pracownikom socjalnym, przyszedł czas na wręczenie wyjątkowych wyróżnień wybranym pracownikom. – Co roku są to inne osoby, ponieważ chcemy w każdym dostrzec wkład i zaangażowanie – powiedziała Ewa Tadrowska.

W tym roku wyróżnienia otrzymały:

Gizela Wegner – jest specjalistą pracy socjalnej i pracownikiem z długoletnim stażem. W pomocy społecznej pracuje już 29 lat. Pani Gizela poza wykonywaniem swoich obowiązków, bardzo mocno angażuje się w pomoc osobom bezdomnym. Dba o to, aby żadna potrzebująca osoba nie zamarzła zimą i znalazła odpowiednie schronienie.

Magdalena Dominiak – jest specjalistą pracy socjalnej. W pomocy społecznej pracuje ponad 18 lat. Do swoich obowiązków podchodzi z ogromną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Dodatkowo zajmuje się sprawami bezpieczeństwa seniorów oraz realizuje program Kujawsko Pomorska Teleopieka.

Marzena Łapaczyńska – pomimo stosunkowo krótkiego, 5–letniego stażu w zawodzie, jest pracownikiem chętnie podejmującym nowe wyzwania. Od wybuchu wojny na Ukrainie bardzo mocno zaangażowała się w niesienie pomocy obywatelom Ukrainy, którzy tak jej zaufali, że nazywają ją „Naszą Maszą”.

Małgorzata Matusiak – jest inspektorem ds. kadr i płac. W pomocy społecznej pracuje już 25 lat. Dba o to, aby podopieczni na czas otrzymywali pomoc, a pracownicy – swoje wypłaty.

Emilia Janeczko – pracuje w sekcji świadczeń rodzinnych już 5 lat. W ostatnim czasie koordynuje wszelkie sprawy związane z dodatkiem węglowym. Dokłada wszelkich starań, aby program realizowany był szybko i sprawnie.

Elwita Świcińska – jest wieloletnią opiekunką osób starszych. Przez wszystkie lata doskonale wywiązywała się z powierzonych obowiązków. Nie bała się pracy w bardzo ciężkich środowiskach, zwłaszcza podczas pandemii.

Cecylia Jaroch – opiekunka z długoletnim stażem. Jest osobą sumienną i odpowiedzianą, na którą zarówno podopieczni, jak i pracodawca zawsze mogą liczyć.

O wyjątkową oprawę muzyczną uroczystości zadbały uczennice Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nakle wraz z nauczycielami i dyrektorem Beatą Nehring.

Oceń artykuł: 76 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (26) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (39)

  adam, w dniu 25-11-2022 17:41:26 napisał:

  smiech na sali za co to wszystko za to ich siedzenie i picie kawy nic nie robienie banda darmozjadów i nierobów

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 16 (34)

  pracujacy, w dniu 25-11-2022 18:30:11 napisał:

  I to wszystko z naszych podatkow

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -4 (24)

  Pracownik socjalny, w dniu 25-11-2022 19:33:45 napisał:

  Bardzo miłe, że w Nakle można zorganizować taka uroczystość. Inne miasta powinny brać przykład.

  odpowiedz

  • 1 (25)

  ooooo, w dniu 25-11-2022 20:12:12 napisał:

  do ADAM ty pewnie nic nie robisz siedzisz z telefonem i liczysz na socjal i ile tobie dadza warto bylo by na siebie spojrzec a nie komentowac wiesniackimi okresleniami ile w tobie zlosci czowieku

  odpowiedz

  • 19 (37)

  Barbara Włodarczyk, w dniu 25-11-2022 21:01:40 napisał:

  Żal tych ludzi którzy piszą tak złośliwe komentarze. Ktoś musiał ich bardzo w życiu skrzywdzić. Świadczy to tylko o braku wiedzy na temat pracy pracownika socjalnego oraz osób pracujących na rzecz społeczności. Wielkie brawa dla organizatorów za tak piękną uroczystość. Gratulacje dla osób wyróżnionych. Dla wszystkich pracowników pomocy społecznej wiele cierpliwości oraz dobra płynącego od drugiego człowieka.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (13)

  Czytelniczka, w dniu 25-11-2022 22:50:21 napisał:

  Kto pisał ten artykuł Emilia Janeczko – pracuje w sekcji świadczeń rodzinnych już 5 lat. Marzena Łapaczyńska – pomimo stosunkowo krótkiego, 5–letniego stażu w zawodzie, jest pracownikiem chętnie podejmującym nowe wyzwania A skoro osoby które pracują tam po 10 lat nie dostały nagrody to widocznie siedza tam beż zaangażowania

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (10)

  Dramat, w dniu 26-11-2022 00:27:44 napisał:

  Dyrektorka rzekła- co roku są to inne osoby....znaczy, że nagroda przyznawana jest z klucza. Nie ważne co, ważna kolejka

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -5 (7)

  słuchacz, w dniu 26-11-2022 11:08:26 napisał:

  pani joanno grałem lewandowski gol dlap olski nie udało remis cieszy niemcy porażka szkoda ale z hiszpania ciężko holandia ekawador oglądałem remis tak dobrze ekwador lepszy argentyna dziś musi iśc na całośc holandia tak jak kiedyś były burmistrz gra podoba mi ogień zespól nie ma tu nic podoba dyrektor jedynki lansowac będzie ciekawy mundial 2022 silni wszyscy chyba tina turner dziś 83 lata tak żyje the best numer 1

  odpowiedz

  • -8 (8)

  słuchacz, w dniu 26-11-2022 11:32:57 napisał:

  niemcy grypa śmierci kombi polska drużyna marcin szef muzyczny jedynki grał k krawczyk wygrajmy jeszcze jeden mecz l gol dla polski smak zwycięstwa g lato argentyna podoba prezesa

  odpowiedz

  • -7 (7)

  xxx, w dniu 26-11-2022 11:49:30 napisał:

  dzień ciasta american pie psuje madonna przebój dawno

  odpowiedz

  • -9 (15)

  Ji, w dniu 26-11-2022 12:45:24 napisał:

  Brak słów normalnie na opiekę w Nakle tylko potrafią zabierać dzieci rodzicom zamiast im pomóc

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (17)

  ola, w dniu 26-11-2022 15:26:12 napisał:

  to sa ludzie z naszych podatków utrzymani kazdy jest ich szefem poniekad

  odpowiedz

  • 3 (7)

  Hmmm, w dniu 26-11-2022 16:46:28 napisał:

  A p.hoppe to pracownik socjalny!!!!

  odpowiedz

  • 0 (10)

  Dla kasy to i ksiądz się sprzeda, w dniu 26-11-2022 21:52:28 napisał:

  Jak widzę te śmietankę wodzu, procesor podwójne wisienki, skarbniczek i reszta korytowców zastanawiam się czemu nigdy ich nie widziałem np sprzątających noteć! A tak niby kochają nasze miasto, a tak naprawdę kochają nasze podatki!

  odpowiedz

  • 1 (5)

  M, w dniu 27-11-2022 01:57:43 napisał:

  Ile brzydkich komentarzu !! Szok A po pieniądze od Państwa za pośrednictwem tych wszystkich osób ww. To każdy z Was chce !!! A po drugie siedzieć z d..i komentować każda łajza umie .. Pewnie nie nadajesz się do rzadziej pracy i zazdrościsz tym co ja wykonują

  odpowiedz

  • -2 (8)

  Pati, w dniu 27-11-2022 05:52:59 napisał:

  Wszystko pięknie ale się zastanawiam jak może być pewna pani być opiekunka jak ma syna w zakładzie karnym za narkotyki Chyba wiadomo o jaka panią chodzi Wstyd

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -3 (5)

  Włościanka, w dniu 27-11-2022 12:46:01 napisał:

  M; łżesz! Likwidacja tych pasożytów skończyłaby nędzę w Polsce! Pieniądze biedoty to oni przepier... Po co kłamiesz; ,,każdy chce"? Nie chce bo jak pójdzie do nich po pomoc to wywloką mu dzieci lub starców do przytułków-bo to kasa dla kolejnych obłudnych chciwców. Tylko ci co mają dojścia i znajomości dostają obfite zasiłki, także cyganie, Ukraińcy i inni obcy.

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Stare baby je*bać prądem, w dniu 27-11-2022 13:14:47 napisał:

  PasoŻydki i złodziejki

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Budowa hal
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)