Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

08 stycznia 2024

Dzień Babci i Dziadka! Wygraj torcik w konkursie!

fot. powierzone

fot. powierzone

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, z tej okazji wraz z cukiernią la Petite mamy dla Was konkurs.

Do wygrania 5 torcików z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego rola babci i dziadka jest ważna w naszym życiu?

Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzimy jednym tortem. Zgłoszenia należy wysyłać do dn. 18.01.2024 roku na adres reklama@powiat24.pl

Wiadomość powinna zawierać:

- Tytuł: "Dzień Babci i Dziadka"
- Imię i nazwisko osoby, która bierze udział w konkursie,
- Miejscowość z której pochodzisz,
- Numer telefonu,
- Odpowiedź na pytanie.


Dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego będą przetwarzane przez redakcję portalu w celu realizacji konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do wzięcia udziału w konkursie i odbioru nagrody.

Odbiór możliwy wyłącznie w punkcie na ul. Dąbrowskiego 60 w Nakle nad Notecią

Listę zwycięzców opublikujemy 19.01.2024 roku.

POWODZENIA!

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)