Dziś mamy 14 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2022

Droga ekspresowa S5. Tir przewrócił się na pobocze drogi

fot. itvszubin.pl

fot. itvszubin.pl

W środę, 7 grudnia w Rynarzewie, na drodze ekspresowej S5 samochód ciężarowy z naczepą przewrócił się na pobocze drogi.

Do zdarzenia doszło około godziny 20:30. Tir przewożący drewniane europalety jechał w kierunku Poznania. W pewnym momencie samochód zjechał na pobocze i przewrócił sie na bok. Najprawdopodobniej do takiej sytuacji przyczyniła się śliska nawierzchnia jezdni. Przez pewien czas na tym odcinku drogi występowało utrudnienie w ruchu. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej: dwa z JRG nr 2 Szubin i OSP Szubin. Odłączona została instalacja elektryczna w samochodzie. Wycieków nie stwierdzono.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (7)

  Kiero, w dniu 08-12-2022 08:36:03 napisał:

  W sobotę jechałem też "tirem" przez S5 to była slizgawica że szok nic nie sypali

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Kierowca , w dniu 08-12-2022 11:54:23 napisał:

  Droge expresowa i ślizgo.. takie rzeczy tylko w Polsce!!

  odpowiedz

  • 0 (2)

  adi, w dniu 08-12-2022 13:16:28 napisał:

  dokładnie w skandynawi maja lepiej drogi utrzymane a zima tam surowsza

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Mariano, w dniu 08-12-2022 15:38:59 napisał:

  Oszczędności burmistrza, póki jego rodzinie sie nic nie wydarzy nie ma co liczyć na działania na poprawę bezpieczeństwa.

  odpowiedz

  • 5 (7)

  driver, w dniu 08-12-2022 15:59:21 napisał:

  wielcy drivery co jeden to mądrzejszy narzekacie tylko , i co kto gdzie nie był i piszecie bzdury do innej roboty a nie z dupą siedzieć tylko i jak paliwo zaj--bać z zbiornika

  odpowiedz

  • 3 (5)

  ojojoj, w dniu 08-12-2022 16:29:04 napisał:

  na drodze ekspresowej z rozdzielonymi pasami kierunku i - z nieoficjalnych informacji wynika" :), że jechał w stronę poznania:). tego asfaltu nie można jeszcze sypać solą bo za świeży i trzech lat nie wytrzyma:) gówniarze prawko odebrali przedwczoraj, telefon w ręce, bo dupą pisze, bo go w krzyżu ciśnie itak się leci

  odpowiedz

  • -2 (4)

  XXL, w dniu 08-12-2022 22:46:37 napisał:

  Łuk tej drogi na tym odcinku to pomyłka. Trzy rzeki, wieczna mgła, zjazd do Rynarzewa wjazd do Szubina zakręt i jeszcze z górki. Dla mnie to zakręt śmierci. Droga raptem kilka miesięcy otwarta a ile już było tam wypadków czy kolizji.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)