Dziś mamy 14 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 lutego 2024

Czas płynął bardzo szybko. Ferie w potulickiej bibliotece

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

16 lutego zakończyły się ferie #w bibliotece w Potulicach, podczas których zgromadzonym dzieciom dopisywały humory, nikt się nie nudził i bardzo szybko płynął czas.

Dużym zainteresowaniem okazało się origami i zajęcia plastyczne. Z okazji walentynek przygotowaliśmy piękne serduszka. Nie  mogło zabraknąć również  gier planszowych i puzzli. W ciągu tygodnia powstały różne kolorowe prace, niektóre okazały się bardzo wymagające., jednak dzieci bez problemu sobie z nimi poradziły.

Pomimo zakończenia ferii w bibliotece z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego spotkania.

Materiał: Sandra Lubaszewska / PiMBP w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)