Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

14 lutego 2024

Biesiada ostatkowa. Seniorzy potrafią cieszyć się życiem!

fot. NOK

fot. NOK

Nakielski Ośrodek Kultury w ostatni dzień karnawału przygotował #biesiadę ostatkową.

Podczas imprezy licznie zebrani goście bawili się przy muzyce na żywo, którą swym występem uświetnili: Zbigniew Komorowski – akordeon oraz Jan Szymeczko – kontrabas.

Jednak to nie koniec atrakcji, po dwugodzinnym biesiadowaniu wszyscy przeszli na parkiet, by oddać się rytmom dyskoteki prowadzonej przez Zbigniewa Borka, którego do tej pory słyszeli tylko na antenie Radio Nakło 107,5 FM, a wczoraj zobaczyli na żywo.

A teraz pozwólcie, że odniesiemy się bezpośrednio do uczestników biesiady. Drodzy Seniorzy! Wasza umiejętność aktywnego spędzania czasu wolnego, poczucie humoru mogą być wzorem i przykładem dla młodszych mieszkańców – jak cieszyć się życiem! Dziękujemy, że wczoraj było Was tak wielu.

Materiał: Lidia Bembnista – Nakielski Ośrodek Kultury

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)