Dziś mamy 17 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

21 lutego 2024

Biblioteka zamieniła się w pizzerię. Ucztowanie z klasą czwartą

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

Klub Czytelniczy działający przy# bibliotece w Trzeciewnicy nie spoczywa na laurach. Tym razem postanowiliśmy spędzić czas troszkę inaczej niż zazwyczaj. Okazją do tego był Światowy Dzień Pizzy.

Tego dnia biblioteka zamieniła się w prawdziwą pizzerię. Każdy uczestnik dostał swoją porcję ciasta, którą musiał ręcznie wyrobić. Następnie dzieci wybierały swoje ulubione składniki i dekorowały nimi gotową pizzę. Wszyscy pracowali  wspólnie, zgodnie i w miłej atmosferze. Po upieczeniu przyszedł czas na ucztowanie. Do wspólnego stołu zaprosiliśmy w ramach niespodzianki klasę czwartą. Uczniowie spędzili czas w ciekawy i  niecodzienny sposób a zajęcia pozwoliły doświadczyć czegoś nowego.

Dziękujemy Pani Sołtys Krystynie Dawidowicz za pomoc w przygotowaniu zajęć.

Materiał: Kamila Matylis / PiMBP w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Zajęcia lotnicze. Sprzyjające warunki pogodowe

Od kilku dni sprzyjające warunki pogodowe umożliwiły przeprowadzenie #zajęć lotniczych w JRS Kowalewko.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)