Dziś mamy 26 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

21 września 2023

BMW uderzyło w barierki. Kierowca jechał za szybko

fot. archiwum

fot. archiwum

W środę, 20 września na odcinku drogi# ekspresowej S5 w Wąsoszu samochód osobowy uderzył w barierki energochłonne. Na szczęście kierowca nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 19.20. Na miejscu czynności prowadzili policjanci, który ustalili okoliczności zdarzenia.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki BMW, 23-letni mieszkaniec Bydgoszczy nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki energochłonne - poinformowała  asp. Zofia Wrzeszcz p.o. oficera prasowego KPP Nakło. - Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. W związku z uszkodzeniami pojazdu zatrzymano mu też dowód rejestracyjny - dodała.

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (10)

  masakra, w dniu 21-09-2023 16:56:58 napisał:

  Typowy kierowca bmw dobrze że nikogo nie zabił....

  odpowiedz

  • 6 (10)

  Cna, w dniu 21-09-2023 17:08:07 napisał:

  Kierowcy bmw to inny stan umysłu tragedia gwarantowana

  odpowiedz

  • 0 (6)

  TED, w dniu 21-09-2023 20:47:47 napisał:

  A kierowcy innych aut jak uczestniczą w kolizji czy wypadku...... To jak nazywa się ich stan umysłu .....?

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Cna, w dniu 21-09-2023 20:52:37 napisał:

  TED TY KRETYNIE

  odpowiedz

  • 1 (5)

  TED, w dniu 21-09-2023 21:06:50 napisał:

  Ochhhhh " Cna " chciałbyś być takim Kretynem :)

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Wąchock, w dniu 22-09-2023 00:35:07 napisał:

  Barierki szkoda...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Rejestracja BDO
500PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Diecezjalna pielgrzymka. Rowerem na Jasną Górę

Po raz siódmy z parafii #św. Józefa wyruszyła pielgrzymka „Bydgoski Józef rowerem na Jasną Górę”. „Tworzycie wyjątkową wspólnotę w drodze” – mówił na jej rozpoczęcie bp Krzysztof Włodarczyk, który przewodniczył Mszy św. Będąc w niej – jak dodał ordynariusz – każdy chce doświadczyć obecności Boga, relacji z Nim. – Do pokonywania tej drogi są potrzebne środki – klucze, by otwierać mnie na Boga. Są nimi: słowo Boże, modlitwa oraz sakrament pokuty i pojednania – zaznaczył.

(czytaj więcej)
0

Rozliczanie PIT. Podsumowanie tegorocznej akcji

93 %, czyli blisko 1,1 mln deklaracji podatkowych #za 2023 r. podatnicy złożyli elektronicznie, z czego większość, bo prawie 660 tys. przez usługę Twój e-PIT. Tylko 82 tys. zeznań wpłynęły w wersji papierowej. W tym roku urzędy skarbowe rekordowo szybko zwracały nadpłaty podatku – średnio w ciągu 15 dni. Pierwszy raz z usługi Twój e-PIT skorzystali przedsiębiorcy, którzy w naszym województwie złożyli w ten sposób 213 tys. dokumentów. Organizacje Pożytku Publicznego (OPP) mogą w tym roku otrzymać rekordową sumę 71 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)