Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

21 września 2023

"Atrakcyjność inwestycyjna województwa kujawsko-pomorskiego". Wyniki raportu

fot. KPUW

fot. KPUW

W Cukrowni Żnin odbyła się IV Debata #„Czynniki rozwoju przedsiębiorczości województwa kujawsko-pomorskiego”.

Podczas spotkania zaprezentowano wyniki raportu pt. „Atrakcyjność inwestycyjna województwa kujawsko-pomorskiego” - opracowanego przez Zespół Badawczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz w liście odczytanym przez doradcę wojewody Adama Pilarskiego, podziękował gronu naukowemu i wszystkim zaangażowanym stronom za stworzenie tej unikatowej analizy.

Ten wysokiej jakości merytorycznej dokument, przygotowany przez zespół prof. Małgorzaty Jaworek, jest jednym z najważniejszych opracowań jakie powstały w naszym województwie w ostatnich latach. Ważny udział w powstaniu raportu miał też samorząd terytorialny, w szczególności Miasto i Gmina Brześć Kujawski – podkreślił wojewoda.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Przemysław Sztandera, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik oraz przedstawiciele władz samorządowych i przedsiębiorców z woj. kujawsko-pomorskiego.

Organizatorem wydarzenia była Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Źródło: KPUW

Oceń artykuł: 4 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)